Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

Lankėsi Maskvoje

Rugsėjo pabaigoje asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius Maskvoje dalyvavo susitikime su Rusijos vežėjų asociacijos ASMAP vadovybe. Susitikimo metu aptartos krovinių vežimo rinkos aktualijos, diskutuota apie kelionės leidimų kvotas.

Asociacijos „Linava“ prezidentas A. Kondrusevičius susitiko ir su Lietuvos ambasadoriumi Rusijoje Rimantu Šidlausku ir kalbėjo apie vežėjų problemas dirbant Rusijos rinkoje. Susitikime pasikeista nuomonėmis apie Lietuvos verslo galimybes Rusijoje bei sutarta ir ateityje rengti asociacijos vadovų ir ambasados darbuotojų susitikimus vežėjams aktualiais klausimais.

Išvažiuojamasis prezidiumo posėdis Klaipėdoje

Rugsėjo 18 d. Klaipėdoje vyko asociacijos „Linava“ išvažiuojamasis prezidiumo posėdis, kuriame aptarti einamieji asociacijos veiklos klausimai. Tą pačią dieną prezidiumo nariai bei Klaipėdos regiono įmonių atstovai dalyvavo naujų „Linavos“ serviso patalpų atidarymo akcijoje uostamiestyje.

Posėdyje taip pat dalyvavo Muitinės departamento direktoriaus pavaduotojas Jonas Miškinis ir VKTI viršininkas Vidmantas Žukauskas. Asociacijos „Linava“ prezidiumas su J.Miškiniu aptarė išankstinio krovinių deklaravimo su Rusija diegimo klausimus, o su A.Žukausku buvo aptarta situacija kelių transporto sektoriuje.

Rugsėjo 19 d. prezidiumo nariai su kelių transporto veteranais dalyvavo Automobilininkų klubo kryžiaus pašventinimo ceremonijoje Kryžių kalne. Šis kryžius skirtas visiems Lietuvos automobilininkams pagerbti.

Anatolijus JAKIMOVAS, Asociacijos „Linava“ spaudos atstovas

Jungtinės Karalystės vežėjų asociacijos informacija

Jungtinės Karalystės vežėjų asociacija RHA informavo, kad aplink Brackmills pramoninę sritį, Northampton, ne saugomose vietovėse padaugėjo krovininių transporto priemonių apiplėšimo atvejų. Vairuotojams patariama stoti tik saugomose stovėjimo aikštelėse.

Vengrijos vežėjų asociacijos informacija

Vengrijos vežėjų asociacija MKFE informavo, kad dėl Tizsa upės tilto rekonstrukcijos darbų ties Vengrijos ir Ukrainos pasienio postu Zahony-Chop gali susidaryti automobilių eilės.

Todėl keleivinis transportas gali būti kreipiamas per kitus pasienio postus. Darbus planuojama baigti 2009 metų rudenį.

Nauji reikalavimai Turkijoje

Turkijos vežėjų asociacija UND informavo, kad nuo 2008 m. rugsėjo 1 d. įvažiuojantiems ir išvažiuojantiems iš Turkijos teritorijos įsigalioja nauji reikalavimai: vilkikai su puspriekabėmis ar priekabomis, registruoti ne Turkijos teritorijoje, privalo būti registruoti toje pačioje šalyje.

Šis reikalavimas netaikomas tarptautinio vežimo atveju su ETMK leidimu.

Turkijos Transporto ministerija pranešė, kad iki 2008 m. gruodžio 31 d. bus taikomas pereinamasis laikotarpis ir pirmiau minėtoms sąlygoms neatitinkančioms kelionėms reikės gauti leidimą. Prašymą leidimui gauti reikėtų siųsti nurodytu adresu:

Hakki Turaylic Cad. No:5 06338 Emek/Ankara

Tel. +90 312 203 10 00 , Faks. +90 312 203 12 81.

Informacijos ir IT skyrius

"Vežėjų žinios"
Rugsėjis Nr.18 (174)

"Linava" informuoja

Naujienos

Susipažino su Suomijos patirtimi

Kaimynų naujienos

Latvijoje bus uždaryti du sostinės muitinės kontrolės postai

Rusijos keliai bus mokami

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

Veteranų klubo svetainė

Naujienos

Vž informacija

Kėdainių profesinio rengimo centras prašo paramos

VKTI informuoja

Lietuvos vežėjai ir toliau didina savo automobilių parkus

Autobusų vairuotojams privalomas mokymas

Nauja vairuotojų pirminio mokymo tvarka

Taupykite laiką prašymus išduoti tachografų korteles pateikdami internetu

Susisiekimo ministerijoje

Naujienos