Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Dvigubo jubiliejaus atgarsiai

šiandien beveik neįmanoma įsivaizduoti, kad prieš 15 metų „Linavos“ nebuvo. Kad transporto įmonės buvo daugiausia valstybinės, o parkuose – vien tik mazai, kamazai, zilai ir gazonai... Kad važiavimas kur nors į užsienį buvo greičiau šventė, negu įprastas kasdienis darbas. Tad ar verta stebėtis, kad vežėjų asociacijos kūrimas ne vienam transportininkui atrodė iš utopijų srities...

O dabar – 15 metų jubiliejus. Skambus ir gražus, susilaukęs daugybės svečių ne tik iš pusės Europos, bet ir iš Azijos šalių. Rugsėjo 8 dienа „Le Meridien Villon“ viešbutyje juos pavyko sutalpinti tik sujungus dvi didžiausias konferencijų sales. žinoma, kaip tokiais atvejais įprasta, buvo daug kalbų, sveikinimų, linkėjimų, dovanų ir apdovanojimų. O paskui – koncertas ir prisiminimų vakaras, kuriame buvo ir kа prisiminti, ir kа papasakoti, nes per 15 darbo metų būta visko – nuo gardaus juoko keliančių situacijų iki dramatiškų laikų, kai virš viso vežėjų verslo tvenkėsi grėsmingi debesys. Tad jubiliejus ir tapo puikia proga ne tik prisiminti senus laikus, bet ir smagiai pašėlti padedant šauniems muzikantams ir dainininkams.

Tačiau labai įsibėgėti su šėlionėmis nebuvo kada: rytojaus dienа turėjo vykti taip pat jubiliejinis – dešimtasis – tolimųjų reisų vilkikų bei tarpmiestinių autobusų vairuotojų konkursas, Tad komandų vadovams ir varžybų organizatoriams rūpėjo kuo geriau joms pasirengti. Juo labiau, kad šiemet konkurse kaip niekad buvo daug įvairiausių naujovių: atsisakyta KET taisyklių mokėjimo bei TIR dokumentų pildymo konkurso, kardinaliai pakeista slalomo rungtis, labiau išryškinusi vairuotojo meistriškumа, o ne vilkikų variklių galiа. Teisėjų brigada, vadovaujama vyriausiojo teisėjo Gintauto šlėderio, puikiai susidorojo su savo darbu, tad varžybos vyko kaip niekad sklandžiai. Plačiau apie tai – devintajame žurnalo „Transporto pasaulis“ numeryje.

Kęstutis BRUZGELEVIčIUS

"Vežėjų žinios"
Rugsėjis Nr. 17 (125)

"Linava" informuoja

Dvigubo jubiliejaus atgarsiai

Lietuvos nacionalines vežėjų automobiliais asociacijai „Linava“ - 15 metų

Vž informacija

Naujienos

Nauji teisės aktai

Muitinė