Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

EUROPART PLEčIA PREKYBOS TINKLА

Rugpjūčio 20-аjа UAB „Europart Lietuva“ atidarė naujа prekybos salonа uostamiestyje. Parduotuvė atvėrė duris Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje besikuriančioje verslo parko teritorijoje, klientams strategiškai itin patogioje vietoje - šalia pagrindinio greitkelio į šalies sostinę ir tik keleto kilometrų atstumu nuo centrinės miesto dalies. Naujojo pastato atidarymo proga sukviestiems verslo partneriams bei svečiams „Europart“ dovanojo įspūdingа programа su uostamiesčio šokių kolektyvo „žuvėdra“, muzikantų, artistų pasirodymu.

Lina JAKUBAUSKIENė

„Europart“ įmonė įsikūrė 1948 metais Vokietijoje, pradėjusi pardavinėti linges automobiliams. šiuo metu ji viena iš didžiausių kompanijų, teikiančių detales sunkiesiems europietiškų markių automobiliams, autobusams bei puspriekabėms. Pasak „Europart International Beteiligungs-GmbH“ pardavimo vadovo Hanso Joachimo Tinti, jų tikslas - visose Europos šalyse užkariauti pirmaujančias pozicijas.

įmonės centrinė būstinė bei pagrindiniai sandėliai yra Vokietijoje, Hageno mieste. čia atvežamos iš įvairių gamintojų supirktos detalės, čia jos tikrinamos bei sertifikuojamos. Iš čia prekės iškeliauja į visų dukterinių firmų bei filialų sandėlius. „Europart“ turi ir savo prekybinį ženklа - Europos gamyklose gaminamos aukštos kokybės prekės, kurios taip pat patenka į visas įmonės filialų parduotuves.

į Lietuvа „Europart“ atkeliavo 1999-ųjų vasario 19-аjа - tada įkurta pirmoji parduotuvė Klaipėdoje. 2002-aisias atidarytas salonas Vilniuje. 2005-aisias šalies sostinėje ketinama baigti naujų patalpų statybas, artimiausiu metu įsteigti filialus Kaune, šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje.

Kaip teigė UAB „Europart“ generalinis direktorius danas Henningas Andersenas, beje, Lietuvoje sukūręs šeimа bei gražiai kalbantis lietuviškai, „Europart“ pirmauja automobilių dalių bei reikmenų dirbtuvėms prekyboje Europoje. įmonė turi per 40 pardavimo vietų Vokietijoje ir per 80 - visoje Europoje. Pagrindiniame sandėlyje „Europart“ sukaupta daugiau nei 37 000 pavadinimų atsarginių dalių transporto priemonėms bei daugiau nei 40 000 pavadinimų prekių, skirtų dirbtuvėms. Duomenų bazėje Hagene yra informacija apie 1,5 mln. automobilių detalių, kurias bet kuriuo metu galima gauti iš tiekėjų. Visi filialai ir centrinis sandėlis sujungti į vieningа informacinį kompiuterinį tinklа - tai leidžia reikiamа detalę rasti per keletа sekundžių, o, pasak H. Anderseno, laikas - sutaupyti pinigai. Lietuvoje prekės pristatomos „Europart“ sаskaita.

UAB „Europart Lietuva“ prekiauja sunkiojo transporto detalėmis, įmonių ir dirbtuvių įranga. čia galima įsigyti ne tik standartinių komercinio transporto detalių, bet ir kėbulo dalių, puspriekabių borto lentų, užraktų, įvairių sukabinimų, cheminių priemonių servisams ir automobiliams prižiūrėti. „Europart“ prekiaujama raktais bei įrankiais servisams, servisų įranga, cisternų, hidraulinių sistemų dalimis, papildoma automobilių buitine įranga. Klientai čia gali įsigyti ADR komplektus ir darbų saugos priemones, spec. drabužius, akumuliatorius, pavarų technikа.


"Transporto pasaulis"
Rugsėjis Nr. 9 (45)

"Linava" informuoja

Naujienos

Naudingi pasiūlymai

„Miegantys broliai“

Padangos

GUMINTA + TOMINA = dar geresnės paslaugos vežėjams

PADANGų UTILIZAVIMAS: LEDAI PAJUDėJO?

Patirtis

Permainos reikalauja naujų sprendimų

Pažintys

EUROPART PLEčIA PREKYBOS TINKLА

TRANSPORTO MARISA: jei reikia bilietų į keltus...

Psichologija

BENDRADARBIų NEPASIRINKSI

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Transporto politika

Beniliuksas - Baltijos šalys: mažosios veikia kartu

Keleivinis transportas

PAS ESTIJOS KELEIVIų VEžėJUS

TARPMIESčIO MARšRUTAMS - TEMSA OPAL

VOLVO autobusai Lietuvoje

Technika

Arklius perkalsime į žirgus...

ATEINA „PASAULINIO VARIKLIO“ LAIKAS

Iliuzija tapusi tikrove

Teisė

Kaip teisingai sudaryti darbo sutartį

Muziejus

BAGDADO EKSPRESAS