Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

ROMASTA oficialusis „ContiTech“ atstovas

Praėjusių metų pabaigoje Romo Pavasario firma „Romasta“ tapo oficialiuoju „ContiTech“ - Europoje pirmaujančio oro pagalvių gamintojo atstovu Lietuvoje. Kuo šis įvykis svarbus pačiai įmonei bei mūsų šalies vežėjams? Apie tai mintimis dalijasi firmos „Romasta“ savininkas Romas Pavasaris.

Darbu pelnytas pasitikėjimas

Lietuvos vežėjai gerai žino firmа „Romasta“, prekiaujančiа atsarginėmis krovininių automobilių detalėmis. Daugelis transporto įmonių, tokių kaip „Girteka“, „Immensum“, Valento Vaičiūno įmonė, „Transgesta“, „Evekas“ ir kt., sunkvežimiams bei autobusams reikalingas detales randa būtent „Romastos“ parduotuvėse. čia nuo 1996 metų prekiaujama ir „ContiTech“ oro pagalvėmis.

Nuolatinis ir sėkmingas bendradarbiavimas buvo įtvirtintas suteikiant „Romastai“ oficialaus „ContiTech“ atstovo Lietuvoje vardа. Praėjusių metų pabaigoje „ContiTech Luftfedersysteme GmbH“ atstovas, diplomuotas inžinierius, prekybos vadovas Christian’as Pfiz’as iškilmingai įteikė tai patvirtinantį sertifikatа, buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvos, pristatyta „ContiTech“ strategija bei produkcijos naujienos.

Firma „Romasta“, tapusi oficialia „ContiTech“ atstove, žengė dar vienа žingsnį įgyvendindama savo strategijа - tiekti klientams tik aukščiausios kokybės krovininio transporto priemonių atsargines detales. „ContiTech“ oro pagalvės - Europos transportininkų pripažintas ir patikimas gaminys. Lietuvos vežėjai šias detales gauna iš pirmų rankų, tai reiškia vakarietiškа kokybę už Rytų rinkai pritaikytа žemesnę kainа.

Trumpai apie „ContiTech“ veiklа

„ContiTech“ įmonių grupė priklauso koncernui „Continental AG“, kuris yra vienas iš didžiausių pramonės sistemų ir komponentų gamintojų. „Continental AG“ koncerno apyvarta 2001 metais pasiekė 11,2 mlrd. EUR. Pasaulinį tinklа sudarančiuose koncerno padaliniuose dirba apie 65 tūkst. darbuotojų.

„ContiTech“ įmonių grupėje, turinčioje atstovybes visame pasaulyje, dirba apie 15 tūkst. darbuotojų, kurių bendromis pastangomis 2002 metais buvo pasiekta 1,764 mlrd. EUR apyvarta. Atsarginių detalių gamyba išvystyta ne tik Vokietijoje, bet ir Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, švedijoje, Ispanijoje ir kitose pasaulio šalyse.

Aukštа „ContiTech“ inovacijų lygį užtikrina didelis kūrybinis potencialas - apie 700 mokslininkų, technikų ir inžinierių, tyrinėjančių bei tobulinančių gamybа visame pasaulyje.

Oro pagalvės

Europos vežėjai „ContiTech“ prekinį ženklа vertina kaip aukščiausios kokybės ir patikimumo garantа. Būtent todėl „ContiTech“ oro pagalvės, skirtos komercinėms transporto priemonėms, turi didelę paklausа visame pasaulyje.

„ContiTech Luftfedersysteme GmbH“ yra vienintelis oro pagalvių gamintojas, tiekiantis savo produkcijа visiems Europos komercinių transporto priemonių gamintojams.

Europoje „ContiTech“ aplenkė konkurentus ir tapo rinkos lyderiu.

Aukštus „ContiTech“ gamybos standartus garantuoja kokybės vadybos sistema, kuriа patvirtina ISO 9001 sertifikatas.

Ultragarsinis daviklis

„ContiTech“ kompanija, taikydama novatoriškas technologijas, nuolat tobulina produkcijа. Naujausias išradimas - oro pagalvėse integruotas ultragarsinis daviklis, aukščiui matuoti.

įprasta, kad oro pagalvėse aukštis matuojamas per jungiančiаjа svirties trauklę tarp ašies ir transporto priemonės rėmo bei išorėje esančio sukimo kampo daviklio.

Naujasis ultragarsinis daviklis turi daug esminių privalumų - veikia be mechanikos, todėl nesusidėvi, jis apsaugotas nuo poveikio iš išorės, nes sumontuotas oro pagalvės viduje. Daviklis ilgiau eksploatuojamas, kompaktiškesnis, tiekiamas jau sumontuotas.

Jis gali būti lengvai suderinamas su rinkoje paplitusiais elektroniniais reguliavimo prietaisais (ECAS/ESAC).

Sumažintas svoris

Siekdama patenkinti klientų poreikius „ContiTech“ įdiegė naujа lengvesnių oro pagalvių gamybos technologijа. įprastos oro pagalvės yra sunkesnės, nes jos gaminamos su plieniniais padais. „ContiTech“ pasiūlė alternatyvа - oropagalves su sintetiniais padais, kurie yra lengvesni, tačiau tokie pat tvirti kaip ir plieniniai.

„ContiTech“ nuolat investuoja į naujausias bandymų ir produkcijos patikros bei matavimų technologijas. Daugiafunkcinis ašių patikros stendas, padedantis ištirti oro pagalvių sаveikа su ktitais važiuoklės komponentais ir simuliuoti pageidaujamus transporto priemonės ašies judesius - tik vienas iš daugelio „ContiTech“ technikos išradimų.

„ContiTech“ strategija

Lietuva skaičiuoja paskutinius mėnesius iki narystės Europos Sаjungoje. Baltijos šalių rinkos dabar ypač traukia „ContiTech“ strategų dėmesį. Kokybiška „ContiTech“ produkcija, sulaukusi Europos vežėjų pripažinimo, turėtų tapti paklausi ir Lietuvos rinkoje. Tikėtina, kad artimiausiu metu „ContiTech“ oro pagalvės iškops į lyderius savame rinkos segmente. Juk mūsų šalies vežėjai taip pat suinteresuoti numatytu laiku pristatyti krovinį gavėjui, negaištant laiko kelyje transporto technikos remontui.

Lietuvos vežėjus turėtų sudominti ir palankiausias, lyginant su konkurentais, „ContiTech“ oro pagalvių kainos ir kokybės santykis. Europos vežėjai savo žodį jau tarė - jie pasirinko „ContiTech“ oro pagalves, garantuojančias saugiа ir patikimа transporto priemonių kelionę.

įžvalgumа turėtų pademonstruoti ir Lietuvos transporto įmonės, įvertindamos žemesnes vakarietiškos kokybės gaminių kainas, kurias pavyko gerokai nusiderėti įmonei „Romasta“.

Parengė Vidmantas Kliukas

Autoriaus ir gamintojų nuotraukos


"Transporto pasaulis"
Sausis Nr. 1 (37)

"Linava" informuoja

Naujienos

Aktualijos

Problemos sprendimas: du vilkikai keičia tris

Knygos

MOKSLINėS PRODUKCIJOS GAUSėJA

Pagaminta Lietuvoje

AUTOVEžIAI Iš… MARIJAMPOLėS

Patirtis

ROMASTA oficialusis „ContiTech“ atstovas

Stambiu planu

VITO - mažoji „Mercedes-Benz“

Svečiuose

Transporto politikos ir informacijos departamentas

Sveikiname!

JEIGU LAIMė - TOBULAI ATLIKTAS DARBAS…

Užsienyje

Piešinys ant vilkiko

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Transporto politika

Aistros dėl degalų kainų

NAUJA EUROPOS SАJUNGOS INICIATYVA DėL KELIų APMOKESTINIMO

RAUSVAS POPIERėLIS ARBA KAIP EUROPOS SАJUNGA KOVOS SU NELEGALIAI DIRBANčIAIS

Keleivinis transportas

KAUNO VISUOMENINIAM TRANSPORTUI 70

TARėSI DIDžIųJų KELEIVIų VEžėJų įMONIų VADOVAI

Vežėjo kalendorius

Vasaris

Technika

DėMESIO! PADANGA LEIDžIA ORА!

UNIFIKACIJA PLIUS ELEKTRONIKA

Teisė

Juridinių asmenų registras

Sveikata

ALUTį GėRIAU…

Muziejus

ALBIONAS... iš Amsterdamo