Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

įkurtuvės Pirklių gatvėje

Spalio 13-аjа Vilniuje, Pirklių gatvėje, duris atvėrė du nauji „Mercedes-Benz“ ir „Chrysler“ bei „Jeep“ salonai su įspūdingu techninės apžiūros centru. ši diena devintuoju numeriu pažymėtame pastate bus įsimintina ir čia įsikūrusiems generalinio „DaimlerChrysler“ atstovui Lietuvoje - bendrovei „Silberauto“ bei lizingo bendrovei „Evison Leasing“. Spalio 16-аjа įvyko iškilmingas minėtų centrų atidarymas ir spaudos konferencija. Joje dalyvavo UAB „Silberauto“ generalinis direktorius Rimantas Stankevičius, „DaimlerChrysler“ prezidentas Centrinei ir Rytų Europai, Artimiesiems ir Vidurio Rytams bei Afrikai Erichas Jonscheris, „DaimlerChrysler“ prezidentas Centrinei ir Rytų Europai, Artimiesiems ir Vidurio Rytams bei Afrikai“ Thomas Witzelis ir „Daimler Chrysler“ AG Chrysler Jeep Dodge skyriaus vadovas Eugene Heidemannas.

Rimantas Stankevičius sakė, kad Pirklių gatvė naujam salonui pasirinkta neatsitiktinai. Nutiesus vakarinį Vilniaus miesto aplinkkelį, ši vieta taps svarbia kryžkele - nuo jos eis kelias, vedantis į kaimynines šalis. Pastatas su „Mercedes-Benz“ žvaigžde, „Chrysler“ ir „Jeep“ simbolika tarsi Neringos žvejų vėtrungės palydės išvykstančius ir pasitiks grįžtančius. Naujajame salone dirba 75 darbuotojai, personalas nuolat tobulinasi koncerno „DaimlerChrysler“ organizuojamuose mokymuose įvairiose Europos šalyse.

Moderniai įrengtame automobilių techninės priežiūros centre vienu metu galima priimti apie 47 transporto priemones. čia įrengta 13 keltuvų, automobilių diagnostikos centras, dvi plovyklos, atsarginių detalių sandėlis (jame apie 10 tūkst. pavadinimų detalių), techninės apžiūros linija. Sunkvežimių bei autobusų servise po vienu stogu galima būtų remontuoti 32 transporto priemones.

Naujojo pastato statybos sаmatinė vertė - 7,3 mln. Lt. Statybos darbus atliko UAB „Vovytas“.

„DaimlerChrysler“ prezidentas Centrinei ir Rytų Europai, Artimiesiems ir Vidurio Rytams bei Afrikai Erichas Jonscheris nusistebėjo, kad pastatas iškilo per palyginti trumpа laikа - 6 mėnesius - ir funkcionalumu bei estetiškumu prilygsta geriausiems Vakarų Europos statiniams. Svečias pažymėjo, kad kitаmet Lietuvai tapus Europos Sаjungos nare, dar labiau bus jaučiama rinkos konkurencija. Anot Ericho Jonscherio, bendradarbiavimas su generaliniu „DaimlerChrysler“ atstovu Lietuvoje - UAB „Silberauto“ - kaip su labai profesionaliu partneriu turėtų duoti pastebimų rezultatų.

Tikimasi, kad žvaigždė Pirklių gatvėje žibės ilgai ir galingai.

Kazys MATAčIūNAS

"Vežėjų žinios"
Spalis Nr. 20 (56)

"Linava" informuoja

Naujienos

IRU aktualijos

TIR operacijų užbaigimas Ukrainoje

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

Pravartu žinoti

Naujienos

Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Atidaryta nauja Kudirkos Naumiesčio užkarda

Vž informacija

2004-ųjų „Metų sunkvežimis“ ir „Metų venas“

įkurtuvės Pirklių gatvėje

Lenkija grаžina PVM

Vilniečiams siūlomas „Volvo 7000“

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams