Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Laiškas Italijos ambasadai

Vasario 19 d. asociacija „Linava“ laišku kreipėsi į Lietuvos Respublikos ambasadа Italijos Respublikoje dėl leidimų kroviniams vežti kelių transportu ir pareiškė susirūpinimа dėl Lietuvos vežėjams skirtos 2003 metų leidimų kvotos.

Praėjusiais metais spalio mėnesį įvykusiame Lietuvos Respublikos ambasadoriaus R. Bagdono bei Italijos infrastruktūros ir transporto ministerijos pareigūnų susitikime buvo susitarta padidinti Lietuvos vežėjams skiriamų leidimų skaičių 2003 metams. Tuo pat metu koncerno IVECO viceprezidento Franco Fenoglio laišku asociacija „Linava“ buvo informuota, kad Lietuvos vežėjams 2003 m. skirta 5 000 kelionės leidimų. Iki šiol Lietuvos susisiekimo ministerija yra gavusi 2500 leidimų, iš kurių per sausio mėnesį išduoti 798. „Pagal susitarimа didesnė leidimų kvota neskiriama, tai mums kelia susirūpinimа. Greitai galime visiškai pritrūkti Italijos leidimų“, - tvirtina asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius. Be to, ši 2 500 leidimų kvota jau paskirstyta. Asociacija „Linava“ laikėsi pozicijos, kad skirstyti leidimus buvo netikslinga dėl dokumentuose nustatytos didesnės kvotos skyrimo. Italijos bendrųjų ir trečiųjų šalių leidimai buvo paskirstyti vasario 10 d. Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje įvykusiame vienkartinių kelionės leidimų išankstinio paskirstymo komisijos posėdyje.

Italija yra viena iš svarbiausių Lietuvos vežėjų partnerių, o asociacija „Linava“ aktyviai bendradarbiauja su Italijos vežėjais ir pramonininkais, siekdama jų palaikymo nustatant Lietuvos vežėjams palankias leidimų kvotas.

Lina KARSOKAITė

Asociacijos „Linava“atstovė spaudai

"Vežėjų žinios"
Vasaris Nr. 4 (40)

"Linava" informuoja

Aktualijos iš ženevos

Asociacijos „Linava“ regioniniai susirinkimai

Asociacijos „Linava“ regioninių susirinkimų grafikas

Bendradarbiavimo protokolas

Laiškas Italijos ambasadai

Naujos rinkliavos Prancūzijoje

Prezidiumo posėdyje

Regioninis vežėjų susirinkimas Alytuje

Svarbūs susitikimai

TIR knygelių kontrolės sistema

Vežėjų žinios

DėL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBėS 1997 m. spalio 23 d. NUTARIMO

LIETUVOS RESPUBLIKOS SUSISIEKIMO MINISTRO įSAKYMAS

PATVIRTINTA

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Nauji teisės aktai

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams