Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Bendradarbiavimo protokolas

ženevoje pasirašytas trišalis bendradarbiavimo protokolas tarp asociacijos „Linava“, Rusijos Federacijos valstybinio muitų komiteto ir IRU. Panašūs bendradarbiavimo protokolai pasirašyti ir su Ukrainos, Baltarusijos, Kazachstano, Latvijos, Rusijos, Estijos ir Bulgarijos nacionalinėmis vežėjų asociacijomis.

šiame protokole numatyta tobulinti bendradarbiavimа tarp IRU, asociacijos „Linava“ ir Rusijos muitinės tarnybų, apibrėžiamas TIR sistemos pažeidimų prevencinis darbas ir veiksmai, nustačius pažeidimus. Nemažai dėmesio TIR seminare skirta rizikos valdymo procedūrų įgyvendinimui aptarti - prevencijos priemonėms, „Safe TIR“ duomenų perdavimo sistemai tobulinti ir pan. Rusijos Federacijos valstybinio muitų komiteto atstovų teigimu, didžiausias dėmesys pažeidimų grandinėje turėtų būti kreipiamas į tikrаjį naudos gavėjа - importuotojа, o ne į vežėjа. Tuo tarpu muitinės darbo prioritetu buvo įvardyta visapusiška parama verslui - kuo palankesnių sаlygų sudarymas verslo plėtrai bei aktyvus ir atviras bendradarbiavimas su nacionalinėmis asociacijomis.

Pažymėtina, kad Rusijos Federacijos valstybinio muitų komiteto ir IRU atstovai labai palankiai įvertino asociacijos „Linava“ nuveiktus darbus, susijusius su TIR sistemos veikla Lietuvoje.

"Vežėjų žinios"
Vasaris Nr. 4 (40)

"Linava" informuoja

Aktualijos iš ženevos

Asociacijos „Linava“ regioniniai susirinkimai

Asociacijos „Linava“ regioninių susirinkimų grafikas

Bendradarbiavimo protokolas

Laiškas Italijos ambasadai

Naujos rinkliavos Prancūzijoje

Prezidiumo posėdyje

Regioninis vežėjų susirinkimas Alytuje

Svarbūs susitikimai

TIR knygelių kontrolės sistema

Vežėjų žinios

DėL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBėS 1997 m. spalio 23 d. NUTARIMO

LIETUVOS RESPUBLIKOS SUSISIEKIMO MINISTRO įSAKYMAS

PATVIRTINTA

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Nauji teisės aktai

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams