Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Paroda „TRANSPORT LOGISTIC 2003“

Asociacija „Linava“ ir Lietuvos vežėjų grupė dalyvavo Miunchene, Vokietijoje, vykusioje IX tarptautinėje logistikos, telematikos, keleivinio ir krovininio transporto parodoje „TRANSPORT LOGISTIC 2003“. Parodos temos: logistika, IT sistemos, telematika, technologinis transportas ir žaliavų srautai, krovininio bei visuomeninio transporto sistemos ir paslaugos.

Paroda kiekvienais metais sulaukia didelio lankytojų dėmesio, o dalyvių skaičius nuolat auga. šiais metais parodoje dalyvavo per 1000 dalyvių iš daugiau nei 40 šalių. Palyginti su ankstesne paroda, dalyvių skaičius išaugo 80 proc. „į parodа atvyko labai didelis skaičius dalyvių iš būsimųjų ES narių“, - pastebėjo asociacijos „Linava“ Informacijos ir informacinių technologijų skyriaus vadovas Vidmantas Adomaitis.

Asociacija „Linava“ parodos lankytojams bei svečiams pristatė Lietuvos transporto bendrovių veiklа, kelių transporto rinkа bei jos perspektyvas. Pasak V. Adomaičio, parodoje ypač buvo akcentuojamas naujųjų informacinių technologijų panaudojimas transporto ir logistikos procese. „Be to, aiškiai pastebima transporto bendrovių jungimosi tendencija. į tai turėtų atkreipti dėmesį ir Lietuvos kelių transporto verslininkai“, - teigė V. Adomaitis.

Draudžiama atlikti TIR operacijas

Moldovos asociacija AITA pranešė, kad pagal Moldovos muitinės departamento informacijа griežtai draudžiama atlikti TIR operacijas šiuose kontrolės punktuose Moldovos – Ukrainos pasienyje:

Chrustovaja – Bolgan;

Gojanul Hoy – Platonovo;

Piervomaisk – Kučiurgan;

Chručka – Vielikaja Kosnica;

Broštien – Tymkovo;

Vėrėnkėy – Stanislavka;

Kolosove – Iosipovka;

Mėlėiešt – Vielikoploskojie;

Bližnij Chutor – Slavianosierbka;

Niezaviertailovka – Gradincy.

Vykstantiems keltais BRITTANY FERRIES iš Poole į (UK)

į Cherbourg (F)

Informuojame, kad POOLE esantis pakeliamas tiltas bus uždarytas remonto darbams 2003 m. birželio 9 d. vidurnaktį (iš sekmadienio į pirmadienį) iki 2003 liepos 6 d. (šeštadienio) vidurnakčio.

Nuorodos apvažiavimams:

Vykstantiems vakarų ir šiaurės vakarų kryptimis, keliais A35, A350 ir A354 Salisbury/Blanford, reikėtų vykti į uostа sekant ženklais Blandford Road, Hamworthy, B3068.

Vykstantiems šiaurės A338 ir rytų A31 kryptimis, reikėtų važiuoti tiesiai į Ashley Heath, žiede West of Ringwood sukti į keliа A31, laikantis Wimborne Bypass krypties į vakarus iki žiedo, jungiančio A350 keliа, netoli Sturminster Marshall. šiame žiede reikėtų sukti A350 kryptimi į pietus iki susijungimo su A35 keliu ir po to sekti ženklus B3068 kelio kryptimi Blandford Road, Hamworthy.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad privažiavimas iki BRITTANY FERRIES terminalo gali trukti 30 min. ilgiau.

Informacijos ir IT skyrius

"Vežėjų žinios"
Gegužė Nr. 10 (46)

"Linava" informuoja

Atviras laiškas dėl Lietuvos žemdirbių protesto akcijų

Dėl Rusijos Federacijos muitinės kodekso naujos redakcijos

Iš XIII asociacijos „Linava“ kongreso

Paroda „TRANSPORT LOGISTIC 2003“

Susitikimas su Vokietijos šlėzvigo-Holšteino federalinės žemės delegacija

Vežėjų patirti nuostoliai dėl žemdirbių kelių blokados

„Linavos“ servisas atidarė moderniausiа plovyklа Vilniuje

IRU aktualijos

Specialus IRU posėdis

Parodos

Kaunas 2003

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

KEMI strategai mato turtingа rytojų

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams