Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„Kögel“ – „2008 metų verslo lyderis“

Neseniai priekabų gamintojas „Kögel Fahrzeugwerke GmbH“ pripažintas „2008 metų verslo lyderiu“ tarp Vokietijos pramonės įmonių, kuriose dirba daugiau kaip 1 000 darbuotojų.

Garbingą „2008 metų verslo lyderio“ apdovanojimą lapkričio 19 d. Berlyne vykusiame šventiniame renginyje „Kögel Fahrzeugwerke GmbH“ valdybos pirmininkui Alexandr’ui Tietje įteikė konkurso organizatoriai – Vokietijos verslo patikimumo organizacijos BDO valdybos atstovas Christian’as Dyckerhoff’as ir ekonomikos žurnalo „Impulse“ vyriausioji redaktorė Ursula Weidenfeld. Pasak renginio organizatorių, šis metų prizas „Kögel“ priekabų gamintojams įteiktas už nuoseklų ir atkaklų verslo plėtros įgyvendinimą aštrios konkurencijos ir sudėtingos ekonominės situacijos sąlygomis.

„Kögel Fahrzeugwerke GmbH“ valdybos pirmininkas Alexandr’as Tietje, atsiimdamas apdovanojimą, akcentavo, jog šis reikšmingas prizas yra ne tik sėkmingos verslo pertvarkymo koncepcijos patvirtinimas, bet ir ilgalaikis įpareigojimas, atveriantis didžiules visų verslo rinkos dalyvių perpektyvos galimybes. „Visi „Kögel“ bendrovės vadovai, specialistai ir darbuotojai kartu siekė to paties tikslo – gaminti ir operatyviai tiekti kokybišką, naujausius rinkos reikalavimus atitinkančią produkciją įvairių Europos šalių klientams. Tai mums padėjo pasiekti sėkmingų rezultatų, už kuriuos viena iš dešimties didžiausių priekabų gamintojų pasaulyje tapo šių metų Vokietijos verslo lyderiu“, – didžiuodamasis „Kögel“ kolektyvo sėkme teigė valdybos pirmininkas Alexandr’as Tietje.

Nuo 1934 m. veiklos istoriją pradėjusi kompanija „Kögel Fahrzeugwerke GmbH“, kurios pagrindinė gamykla įsikūrusi Burtenbacho miestelyje, netoli Augsburgo (Vokietija), dabar tapo vienu iš priekabų ir puspriekabių gamybos bei realizavimo rinkos lyderių Europoje.

Daugiausia „Kögel“ markės transporto priemonių pagaminama pagrindinėje Burtenbacho gamykloje, kur dirba apie 680 darbuotojų. Čekijoje esančioje Choseno gamykloje nuo 2006 m. pradėta naujos „Kögel foxx“ šeimos priekabų, puspriekabių ir važiuoklių gamyba. Šių metų gegužės mėnesį Stargarde, netoli Ščecino (Lenkija) pradėjo dirbti naujausia kompanijos gamykla, kurios produkcija skirta ne tik Lenkijos, bet ir Baltijos bei Skandinavijos šalių rinkoms, taip pat ir Šiaurės Vokietijos regionui. Praėjusiais metais „Kögel“ pagamino ir realizavo daugiau kaip 20 000 transporto priemonių, iš jų du trečdaliai produkcijos realizuota įvairiose Rytų ir Vakarų Europos šalyse. Vokietijoje ir užsienio šalyse esančiose kompanijos gamyklose 1 350 darbuotojų pernai pagamino produkcijos, kurios apyvarta sudarė daugiau kaip 450 mln. eurų.

Pasak „Kögel“ valdybos pirmininko Alexandr’o Tietje, ankstesnės kompanijos inovacijos visiškai pasiteisino sukūrus naują MAXX modelių šeimą, kuri jau surado savo plačių galimybių pritaikymo nišą rinkoje. Pastaraisiais metais daug dėmesio buvo skiriama ne tik produkcijos kokybei, konkurencingoms jos kainoms, bet ir naujovėms bei nuo jų neatsiejamiems novatoriškiems sprendimams, griaunantiems senus stereotipus, siekiant išlaikyti ir net išplėsti savo pozicijas aštrios konkurencijos sąlygomis.

Vienas iš sėkmingai įgyvendintų sprendimų – „Kögel foxx“ modelių šeima – tvirtos, patrauklios išvaizdos, aukštus kokybės reikalavimus atitinkančios trijų ašių puspriekabės, skirtos patenkinti plačiausius vežėjų poreikius. „Kögel“ – pirmasis priekabų tiekėjas, nuo 2006 metų birželio mėnesio siūlantis už prieinamą kainą šios šeimos gaminį įsigyti tiesiogine interneto linija: www.koegel.com.

Naujausias „Kögel“ gaminys – labai lengva, tik 5 500 kg sverianti, patikimos konstrukcijos didžiatūrė puspriekabė „Phoenixx M55“ šį rudenį debiutavo Hanoverio tarptautinėje automobilių parodoje IAA. Absoliutus „Kögel“ markės lyderis „Phoenixx M55“ pagamintas iš anglies pluošto kompozitinių medžiagų – karbono, pasižyminčio ne tik ypatingu lengvumu, bet ir tvirtumu bei atsparumu smūgiams. Po Hanoverio IAA „Phoenixx“ jau gaminamas serijiniu būdu.

Tomas LABŽENTIS

"Vežėjų žinios"
Gruodis Nr.23 (179)

"Linava" informuoja

Italijoje padaugėjo vairuotojų užpuolimo atvejų

Įteiktos padėkos ir atminimo medaliai už nuopelnus plėtojant transporto sektorių

Logistikos ir transporto forumas

Planuojama blokuoti eismą

Susitiko su darbo inspekcijos vadovais

Kaimynų naujienos

KaMAZ – armijos reikmėms

LIAZ naujovė

Miško darbams – naujieji MAZ

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Jakų žiede prasidės darbai

Saugos „ramsčiai“ ir jaukesnis poilsis

Rinkos naujienos

Dažniausios sunkvežimių gedimų priežastys

„Daimler“ mažina gamybą JAV ir Kanadoje

„Lamberet“ puspriekabėms – didesnės garantijos

Rytų rinkoje

Krovinių patikra ties Latvijos ir Rusijos siena vyks greičiau

Rusija mažina mėsos įvežimo kvotas

Ukraina didina muito mokesčius alkoholiui bei automobiliams

Vž informacija

„Kögel“ – „2008 metų verslo lyderis“

Muitinėje

Didėja muitais neapmokestinamų siuntų vertė

Naujoji elektroninė protokolų rašymo sistema lengvina muitininkų darbą

Susisiekimo ministerijoje

Aptarta pasienio kontrolės punktų plėtra

Atidarytas pietinis Vilniaus aplinkkelis

ES Sanglaudos fondo parama – tarptautinės reikšmės keliams

Susisiekimo ministerijai – 90 metų

Teisė

Antstoliai

Darbo santykiai

Finansinis stabilumas

Mokesčiai

Muitinė

Paminėjimas

Pavojingi kroviniai

Sodra

Transportas

Uostas

Valstybės tarnyba

Visuomenės teisinis švietimas