Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Kronika (rugsėjo mėn.)

Rugsėjo 6 d.Kėdainiuose, Daukšių oro uoste, vyko vežėjų asociacijos „Linava“ XII tolimųjų reisų krovininių automobilių ir tarpmiestinių autobusų vairuotojų konkursas-varžybos.

Rugsėjo 18 d. Klaipėdoje vyko asociacijos „Linava“ išvažiuojamasis prezidiumo posėdis, kuriame buvo aptarti einamieji asociacijos veiklos klausimai. Tą pačią dieną prezidiumo nariai bei Klapėdos regiono įmonių atstovai dalyvavo naujų „Linavos“ serviso patalpų atidarymo akcijoje uostamiestyje.

Posėdyje taip pat dalyvavo Muitinės departamento direktoriaus pavaduotojas Jonas Miškinis ir VKTI viršininkas Vidmantas Žukauskas. Asociacijos prezidiumas su J.Miškiniu aptarė išankstinio krovinių deklaravimo su Rusija diegimo klausimus, o su A.Žukausku buvo aptarta situacija kelių transporto sektoriuje.

Rugsėjo 19 d.asociacijos „Linava“ prezidiumo nariai su kelių transporto veteranais dalyvavo Automobilininkų klubo kryžiaus pašventinimo ceremonijoje Kryžių kalne. Šis kryžius skirtas visiems Lietuvos automobilininkams pagerbti.

Rugsėjo 15–19 d.asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius Maskvoje dalyvavo susitikime su Rusijos vežėjų asociacijos ASMAP vadovybe. Susitikime aptartos krovinių vežimo rinkos aktualijos, diskutuota apie kelionės leidimų kvotas.

Prezidentas taip pat susitiko ir su Lietuvos ambasadoriumi Rusijoje Rimantu Šidlausku. Su ambasadoriumi buvo kalbėta apie vežėjų problemas Rusijos rinkoje, pasikeista nuomonėmis apie Lietuvos verslo galimybes Rusijoje bei sutarta ir ateityje rengti asociacijos vadovų ir ambasados darbuotojų susitikimus vežėjams aktualiais klausimais.

Rugsėjo 23–26 d.asociacijos „Linava“ atstovai Lietuvos transportininkų delegacijos sudėtyje dalyvavo VII tarptautinėje transporto konferencijoje Astanoje (Kazachstanas) „TransEurazija-2008", kurioje vyko diskusijos Europos ir Azijos šalių bendradarbiavimo transporto srityje klausimais.

Kaip sakė asociacijos generalinis sekretorius Valdas Gilys, šio renginio tikslas – pristatyti visų rūšių transporto ir logistikos galimybes, moderniausią įrangą bei visas su krovinių pervežimu susijusias paslaugas.

Rugsėjo 25 d.Lietuvos delegacija aplankė jungtinį Lietuvos transportininkų stendą tarptautinėje parodoje „TranzitTransKazachstanas", dalyvavo apvaliojo stalo diskusijose apie koncesinius transporto projektus ir Europos šalių patirtį projektuojant bei tiesiant automobilių kelius. Buvo diskutuojama ir naftos produktų tranzito geležinkeliais, jūra ir vamzdžiais temomis.

"Transporto pasaulis"
Spalis Nr.10 (94)

"Linava" informuoja

Asociacijos „Linava“ atstovai dalyvavo II Baltarusijos transporto kongrese ir logistikos parodoje Minske

Eurovinjetė: Belgija, Danija, Liuksemburgas, Olandija, Švedija

Kronika (rugsėjo mėn.)

Vokietija

Aktualijos

Problemas aptarė keleivininkai

Įkurtuvės

Servisas, kokio dar nebuvo

Iš antrų rankų

Naudoti sunkvežimiai su garantija

Mūsų kalba

Dažniau transportininkų netaisyklingai kirčiuojami žodžiai

Padangos

AUTOSERVISAS VAIŠVYDAVA”: moderni technologija antram padangos gyvenimui

“Michelin” naujovės Hanoverio IAA

Parodos

IAA-62: technologijos keičia modelius

Patirtis

Būti žingsniu priekyje

Stambiu planu

“Berlingo”: žavus mažylis kasdieniam darbui

Tendencijos

Pavažinėti vilkikai pinga...

Užsienyje

Galvijai kelyje

Sunkvežimio plovimo rekordininkai

Lietuvoje ir pasaulyje

Aštuonetas transporto lyderių

Atnaujinti du "Linavos" serviso skyriai

Dešimtoji, bet eilinė

Greičio matuokliai

Indija – patraukli rinka automobilių pramonei

Navigacinių sistemų vagys – už grotų

Vilniuje iškils naujas logistikos centras

Žinotina

Vagystės užsienyje: dvi tų pačių istorijų pusės

Perspektyvos

Mėnesį sostinėje važinės naujas ekologiškas autobusas

Mokyti padeda imitatorius

Keleivinis transportas

Suomija: savita šalis su specifine visuomeninio transporto sistema

Teisė

Teismo įsakymo procesas

Muziejus

Automobilio žibintai – nuo žvakės iki ksenono