Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Rudeninė logistikos šventė

„Atvyk, kad pamatytum tikrą reginį...” – tokiu šūkiu renginio organizatoriai kvietė atvykti rugsėjo 13 dieną į Lazdijus, kur vyko „Rudens Logistic Fiesta 2008”.

Ruduo logistikoje – intensyvaus darbo pradžia po vasaros atostogų. Naujų klientų paieška, derybos, kontraktų pasirašymas, naujų prekinių srautų judėjimas... Taip ruduo logistikoje tampa pavasariu. Kai žemdirbiai rudenį skaičiuoja derlių, logistikos strategai ruošią „dirvą“ naujai sėjai, kurdami naujus strateginius planus. Šiais metais organizuotoje šventėje dvi sąvokos – „Ruduo“ ir „Logistika“– įgavo dar stipresnį tarpusavio ryšį, papildė ir pagyvino viena kitą.

Skambant orkestro akordams, miesto gatvėmis vyko rudeniškai nuotaikingas paradas. Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuoto pėstininkų bataliono pučiamųjų instrumentų orkestrui bei Alytaus šokių studijos „Alemana“ šokėjoms baigus pasirodymą, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis paskelbė šventės atidarymą.

Kol vyko pasirengimas autokrautuvų varžyboms, svečiai galėjo apžiūrėti Lietuvos muitinės, Valstybinės sienos apsaugos tarnybos, Krašto apsaugos savanorių pajėgų tarnybos metu naudojamą naujausią techniką ir įrangą.

Logistikos neįsivaizduojame be transporto, todėl šventės metu buvo galima iš arti apžiūrėti naujutėlaites krovinines transporto priemones. Ne tik apžiūrėti, bet ir pasėdėti prie 2008 metų automobilio titulą pelniusio automobilio vairo – šią galimybę suteikė oficialusis MAN atstovas Lietuvoje UAB „Adampolis“.

Kaip buvo tikėtasi, šventės svarbiu akcentu tapo autokrautuvų varžybos. Pašaliečiui sunku suvokti šios technikos galimybes, o kai matai krautuvo ir jį valdančio žmogaus darną, kai trys kamuoliai perskrodžia krepšinio tinklelį, supranti, kad buvo verta atvykti į šį renginį dėl tokio reginio...

Kiekviena komanda nusipelnė pagyrimo, bet labiausiai žiūrovų dėmesį traukė UAB „Talga“ komanda iš Jonavos, joje buvo dvi moterys. Varžybose Jelena Stačkoskaja bei Inga Vaicekauskienė gebėjimais valdyti autokrautuvą nenusileido vyrams. Kaip ir ankstesniais metais demonstruodamas olimpinę ramybę, užduotis įveikdamas per trumpiausią laiką ir be baudos taškų, savo komandą į pergalę vedė UAB „Autoverslas“ kapitonas Boris’as Fiodorov’as, kuris ir buvo pripažintas geriausiu 2008 metų autokrautuvo operatoriumi bei apdovanotas mobiliuoju telefonu.

Teisėjams susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad varžybų nugalėtojais tapo UAB „Autoverslas“ komanda, kuriai ir atiteko pagrindinis prizas. Antrąją vietą užėmė šeimininkų komanda – UAB „Akmuva“. Treti liko UAB „Marijampolės terminalo“ komanda. Visos prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis bei prizinio fondo čekiais.

Rudeniškomis gėrybėmis papuoštuose kiemeliuose naują derlių bei išmonę, ką galima pagaminti iš jų, pristatė bitininkai, ūkininkai, Lazdijų miesto bendruomenė. Žirgininkai su karietomis po miestelį vežiojo šventės svečius, parko takučiais poniu jodino vaikus. Savo gaminius demonstravo amatininkai.

Šventėje netrūko staigmenų. Didelių žiūrovų emocijų susilaukėsaksofonininkės Godos Vaitkutės pasirodymas bei perkusinio ansamblio TABA muzikos garsai, išgauti iš ... automobilių ratlankių. Logistikos fiestą vainikavo įspūdingas lazerių ir fejerverkų šou.

Perteikėme tik dalelę to, kas vyko savaitgalį Lazdijuose. Šioje vietoje tinka patarlės žodžiai – geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti...

"Transporto pasaulis"
Rugsėjis Nr.9 (93)

"Linava" informuoja

Kronika

Naujienos

Nekrologas - Rimantas Budrevičius 1966-01-12–2008-09-06

Eismas

Atsakomybė gelbsti gyvybes

Svarbiausia - išmokyti galvoti

Ekologija

Transporto paslaugų verslas ir aplinkosauga: kaip sumažinti oro taršą

Geriausieji

Rinkos lyderių rinkimai Vokietijoje

Priekabų ūkis

"Krone" naujovės - IAA parodoje

Tendencijos

Pokyčiai antrinėje krovininių automobilių rinkoje

Tradicijos

Dvyliktosios: pro skausmo ašaras...

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Rudeninė logistikos šventė

Žinotina

Geriausios poilsio aikštelės prie Vokietijos automagistralių

Perspektyvos

Vandenilio energetikos plėtra turėtų paspartėti

Keleivinis transportas

Pirmasis pusmetis keleivių vežėjams – prieštaringas

SOR - ekonomiškas darbštuolis

Technika

EGR ir Euro 5: kaip tai padarė MAN

Teisė

Transporto priemonių konfiskavimas

Muziejus

Nieko ypatingo - tai automatas