Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„Rainbow Ultima“ – moderniausia automobilių plovimo technologija

Kaune įsikūrusi UAB „Rohe“ pristato naują gaminį – automobilių plovyklas, skirtas specialiajai ir nestandartinei technikai.

Patirtis

Nuo 1997-ųjų UAB „Rohe“ prekiauja degalinių technologine įranga bei automobilių plovyklomis. Per dešimtį metų bendrovė įrengė apie 50 lengvųjų automobilių ir septynias komercinio transporto plovyklas.

Šiuo metu „Rohe“ Lietuvos rinkai siūlo karščiausią naujovę: pavasarį Europos vartotojams pristatytą suomių gamintojo „Tammermatic“ automatinę plovyklą „Rainbow Ultima“. Pasak gamintojų, tai – pažangiausia ir efektyviausia automobilių plovimo technologija pasaulyje, tinkanti prižiūrėti automobilius, kurių plovimas anksčiau neapsieidavo be rankų darbo.

Plauna viską

„Iki šiol komercinei technikai siūlytos plovyklos buvo skirtos tik autobusams ar vilkikams lygiais paviršiais. Plovyklų specialiajai technikai – autovežiams, savivarčiams, betonvežėms, traktoriams, gaisrinėms mašinoms ir kitiems panašiems automobiliams – rinkoje nebuvo. Balandžio mėnesį parodose Švedijoje bei Vokietijoje „Tammermatic“ pristatyta naujovė užpildė šią nišą, pateikdama moderniausiomis technologijomis pagrįstas specialiajam komerciniam transportui skirtas plovyklas“, – kalbėjo UAB „Rohe“ vadybininkė Vita Mačiulienė.

„Rainbow Ultima“ plovyklose sumontuoti purkštukai, galinga aukšto slėgio srove nuplaunantys purvą bei nešvarumus nuo bet kurios transporto priemonės. Įvairiomis kryptimis purškiančios vandens srovės pasiekia sunkiausiai prieinamas automobilio vietas ir švariai nuplauna transporto priemonę nuo stogo iki slenksčių ar padangų. Vienam automobiliui nuplauti užtenka penkiolikos minučių.Tuo tarpu plaunant specialiosios technikos automobilius rankomis, užtrunkama apie 40 minučių.

Naujosios plovyklos yra ekologiškos ir puoselėja aplinką: nešvarus vanduo surenkamas, išvalomas ir gali būti naudojamas dar kartą. Nuplauti 18 metrų transporto priemonei sunaudojama maždaug 1 500 litrų vandens.

Skirtinga komplektacija

Potencialūs klientai gali rinktis, kokia plovykla jiems reikalingiausia: „Rainbow Ultima“ komplektuojama vien tik su aukšto slėgio purkštukais, vien tik su įprastais šepečiais bei su abejomis įrangomis drauge. Nuo pasirinktos komplektacijos priklauso naujojo gaminio kaina.

„Tikimės, kad „Rainbow Ultima“ taps populiarios didelėse transporto, statybinėse bendrovėse, turinčiose daug nestandartinės technikos. Mūsų skaičiavimais, įmonei, turinčiai apie šimtą automobilių, jos atsipirkti turėtų jau po dvejų metų. Kol kas už keliais bei miestų gatvėmis važinėjančius nešvarius automobilius nebaudžiama, tačiau ateis laikas, kai „murziai“ turės mokėti, todėl įmonių vadovams automobilių švara reikėtų pasirūpinti iš anksto“, – kalbėjo V. Mačiulienė.

Belieka priminti, kad bendrovė įsikūrusi Kaune, Raudondvario pl. 164. Skambinti galima tel. 8(37)363262 .

Lina JAKUBAUSKIENĖ

"Transporto pasaulis"
Liepa Nr. 7 (91)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

Vežėjų akcija “STOP degalų kainų augimui” – naujų galimybių siekio pradžia

Egzotika

Į trasą išvažiuoja... robotai

Inovacijos

Cargo.LT– transporto ir krovinių birža

Jubiliejus

Valstybinė kelių transporto inspekcija paminėjo 15 metų sukaktį

Keliai Keleliai

„Unimog“ – vasaros kelių priežiūrai

Nauji modeliai

Švediškoji racionalizacija

Švediškoji racionalizacija

Patirtis

Metro pelningumą teks įrodyti

Perspektyvos

Miunchenas: milijoninis miestas be megapoliui būdingų problemų

Servisas

Naujos technologijos – nauji ir gedimai

Tendencijos

“Volkswagen” su MAN ir “Scania” – darnios plėtros kursu

Užsienyje

BMW – Bavarijos pasididžiavimo simbolis

Lietuvoje ir pasaulyje

Transporto priemonių, atvežtų iš JAV, registravimas

Transporto politika

Tikėtis malonių iš ES neverta

Technika

„Rainbow Ultima“ – moderniausia automobilių plovimo technologija

Muziejus

Degalų trūkumas ir kūrėjų fantazijos