Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

Ukrainos muitinės pareigūnai lankėsi Šiauliuose

Šiaulių teritorinėje muitinėje lankėsi Ukrainos muitinės pareigūnai. Šis vizitas vyko vykdant Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos "Techninės pagalbos Ukrainos muitinės pareigūnams prekių muitinio įvertinimo srityje" projektą. Tai jau antrasis Ukrainos pareigūnų vizitas į Lietuvos muitinę.

Ukrainos regioninių muitinių skyrių viršininkus labiausiai domino Lietuvos teritorinių muitinių patirtis muitinio įvertinimo kontrolės srityje. Susitikimo su Ukrainos atstovais metu Šiaulių teritorinės muitinės viršininkas E. Blažys trumpai pristatė svečiams Lietuvos muitinę bei jos veiklos gaires, supažindino su Šiaulių teritorinės muitinės istorija, dabartimi, pasidalijo mintimis apie muitinės nuveiktus darbus ir pasidžiaugė pasiektais rezultatais. Į diskusijas įsijungė ir kiti muitinės pareigūnai, kurie suteikė daug informacijos svečius dominančiais klausimais. Po to Tarifų ir muitinio įvertinimo kontrolės skyriaus pareigūnai pasidalijo darbo patirtimi muitinio įvertinimo klausimais. Svečiams iš Ukrainos buvo organizuota ekskursija į Šiaulių areną ir į netoli Šiaulių esantį Kryžių kalną. Ukrainos muitinės pareigūnai patirties sėmėsi ir Vilniaus bei Panevėžio teritorinėse muitinėse.

Muitinės tarnybiniai šunys ieškojo narkotikų

Gegužės 30 d. Vilniaus Rotušės aikštėje Lietuvos muitinės kinologai kvietė pasižiūrėti parodomosios narkotinių medžiagų paieškos automobiliuose programos.

Muitinės kinologų pasirodymas užbaigė dvi dienas trukusią tarptautinę konferenciją „Narkotikų vartojimo žalos mažinimo programos Europoje: praktika, problemos ir perspektyvos“, kurią rengė Narkotikų kontrolės departamentas kartu su Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuru.

Renginio metu galima buvo pamatyti, kaip muitininkai dresuoja tarnybinius šunis, stebėti meistriškai šunų aptinkamas kvaišalų slėptuves automobiliuose bei sužinoti daugiau apie keturkojus muitinės pareigūnų pagalbininkus.

Tarptautinių varžybų nugalėtoją vokiečių aviganį Ringo, švelniakailius labradoro retriverius Arą ir Lorą, smalsųjį rusų spanielį Ardą, gražuolę kurtsharę Remi, veržliąją belgų aviganę-malinua Ūdrą ir daugelis kitų protingų ir darbščių muitinės šunų pamatė vilniečiai ir miesto svečiai Vilniaus Rotušės aikštėje.

"Vežėjų žinios"
Birželis Nr. 11 (167)

"Linava" informuoja

Naujienos

Rinkos naujienos

Naujienos

Rytų rinkoje

Naujienos

Vž informacija

Dar daugiau „žvaigždučių“ ant autobusų

Nauji teisės aktai

Bendrasis pagalbos centras

Darbo santykiai

Ekspertizė

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Keleivinis transportas

Mokesčiai

Muitinė

Sodra

Vyriausybė

Muitinėje

Naujienos

Susisiekimo ministerijoje

Susitikimas su Ukrainos, Vokietijos ir Švedijos transporto ministrais

Vilniuje atidarytas Geležinio Vilko gatvės tęsinys iki Molėtų plento