Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Vežėjai palankiai įvertino UAB "Linavos" servisas platinamas degalų korteles

Jau penkeri metai ,kai asociacijos "Linava" nariai bei vežėjai iš kitų kaimyninių šalių naudojasi UAB "Linavos" servisas plėtojama centralizuoto degalų įsigijimo paslauga Lenkijoje,Lietuvoje ir Rusijoje. Lenkijoje bendradarbiaujama su PKN ORLEN S. A., Lietuvoje - su UAB "Stateta" ir jos partneriais, Rusijoje - su LUKOIL INTER CARD kompanija.

Degalų įsigijimas Lietuvoje

Nuo 2008 m. pradžios UAB “Linavos” servisas bendradarbiauja su UAB “Stateta” dėl galimybės įgyvendinti degalų projektą Lietuvoje. Pasak UAB „Linavos“ serviso generalinio direktoriaus Virginijaus Jagmino, „Stateta“ ir jos partneriai pasirinkti dėl pasiūlytų palankių aptarnavimo sąlygų, kokybiškų degalų, patogaus degalinių tinklo išdėstymo ir privažiavimo prie jų. Ši sutartis padeda „Linavos“ servisui įgyvendinti asociacijos narių keliamus uždavinius – teikti paslaugas ir prekes kuo palankesnėmis vežėjams sąlygomis, gerinti jų transporto parko priežiūrą ir didinti Lietuvos vežėjų konkurencingumą Europoje.

UAB „Stateta“ kreditinę nuolaidų kortelę STATETA CARD Lietuvoje šiandien aptarnauja šios bendrovės ir partnerių 20 degalinių Klaipėdos krašte, Šiauliuose, Alytaus ir Kauno rajonuose, Marijampolės ir Vilniaus rajonuose. Iki šių metų pabaigos asociacijos „Linava“ nariams bus pasiūlytas dar platesnis degalinių tinklas, planuojama baigti derybas su partneriais Latvijoje ir Estijoje.

Degalų įsigijimas Rusijoje

“Lietuvos vežėjų keliai vis dažniau krypsta į Rytus, todėl pradėjome ieškoti galimybių patenkinti augantį vežėjų poreikį piltis degalus Rusijoje ir kitose NVS šalyse palankesnėmis sąlygomis. Patikimo partnerio paieška bei derybos dėl projekto sąlygų atėmė daug laiko. 2006 m. UAB “Linavos” servisas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lukoil Inter Card kompanija ir dabar teikia vežėjams, asociacijos „Linava“ nariams, kuro pylimosi Rusijoje mokant ne grynaisiais pinigais” – sako bendrovės generalinis direktorius V. Jagminas.

Degalinių, kuriose galima atsiskaityti UAB "Linavos” serviso platinamomis LUKOIL kortelėmis tinklas – vienas didžiausių Rusijos teritorijoje. Šiuo metu LICARD kortelę vien tik Rusijos teritorijoje pripažįsta daugiau kaip 1800 degalinių, taip pat galima atsiskaityti Baltarusijoje ir kitose NVS šalyse. Degalinės yra visose Lietuvos vežėjams aktualiose vietose, prie pagrindinių šalies miestų ir kelių. Tai labai svarbu vairuotojams, kurie važiuoja pagrindiniais greitkeliais M1–M10, M20. Kortelių naudotojams siūlomos skirtingo dydžio nuolaidos, kurios siekia iki 6 %. UAB "Linavos” servisas nuolat informuoja klientus apie galiojančias nuolaidas. Vairuotojams tereikia pasirinkti tas degalines, kuriose suteikiama didžiausia.

Degalų įsigijimas Lenkijoje

Nuo 2003 metų UAB “Linavos” servisas vykdo centralizuoto degalų įsigijimo projektą Lenkijoje, jis užtikrina asociacijos “Linava” nariams patogų kuro įsigijimą PKN ORLEN degalinėse su UAB “Linavos” serviso išduotomis kreditinėmis degalų kortelėmis “Flota”. Patogi atsiskaitymo sistema užtikrina nesudėtingą išlaidų kontrolę ir buhalterinę apskaitą. Pasiekti rezultatai bei didėjantis paslaugos naudotojų skaičius rodo, jog ji atitinka vežėjų poreikius. UAB “Linavos” serviso vadybininkai, atsakingi už kortelių administravimą, kokybiškai aptarnauja klientus. Kortelių naudotojams visuomet suteikiama reikalinga informacija bei pagalba. Prieš mėnesį buvo atliktas asociacijos “Linava” narių pasitenkinimo UAB “Linavos” serviso siūlomomis paslaugomis tyrimas. Jis parodė, kad klientai labai gerai įvertino kortelių administravimo paslaugų kokybę. Daugiausia teigiamų atsiliepimų sulaukė lenkiškos “Flota” degalų kortelės: iš 10 galimų balų šioms kortelėms buvo priskirta 8,7 balo.

Per degalų projektų gyvavimo metus susiformavo lojalių UAB “Linavos” serviso klientų ratas. Pastaraisiais metais siūloma paslauga vis labiau susidomi vežėjai ir iš kaimyninių šalių.

"Transporto pasaulis"
Gegužė Nr. 5 (89)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

Asociacijos “Linava” XVIII kongresas: kelių transportas – darnios plėtros pagrindas

Ekologija

Taupo pinigus, saugo gamtą

Įkurtuvės

Lietuvos centre – nauja autobusų stotis

Jubiliejus

Kauno vežėjų klubui – 10 metų!

Keliai Keleliai

Geri keliai – brangūs keliai

Mūsų kalba

Skolinti transporto vadybos ir ekonomikos žodžiai

Servisas

Vežėjai palankiai įvertino UAB "Linavos" servisas platinamas degalų korteles

Stambiu planu

Po TGX ženklu...

Užsienyje

Kelių transporto verslas ir tendencijos Vokietijoje

Lietuvoje ir pasaulyje

FIAT transporterių sėkmė

UAB “Guminta” įteiktas kokybės vadybos sertifikatas

Transporto politika

Kelių transportas: realijos ir perspektyvos

Žinotina

„Kautroje“ – kvalifikuotos tachografų patikros paslaugos

Perspektyvos

Pristatytos Vokietijos uostų galimybės

Technika

Biokuras: ant permainų slenksčio?

Kronika

NUO KONGRESO IKI KONGRESOASOCIACIJOS „LINAVA“ VEIKLOS KRONIKA 2007 m. gegužės 18–2008 m. gegužės 9 d.

Teisė

LAT praktika vežėjų bylose

Muziejus

Automobilizmas Japonijoje – gerai išmokta pamoka