Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

Ketinama atkurti kelių policiją

Balandžio 3 d. vykusiame Saugaus eismo komisijos posėdyje konstatuota, kad per tris šių metų mėnesius, lyginant su tuo pačiu 2007 m. laikotarpiu, žuvusiųjų eismo dalyvių skaičius Lietuvos keliuose sumažėjo 25,4 proc.

Pristatydamas eismo saugos situaciją šalyje, Lietuvos policijos Eismo priežiūros tarnybos viršininkas Saulius Skvernelis pažymėjo, kad net 35,6 proc. sumažėjo eismo įvykių dėl neblaivių vairuotojų kaltės ir net 40 proc. – dėl neturinčių teisės vairuoti asmenų kaltės. Šiais metais vidutiniškai per mėnesį sulaikoma 600 neblaivių vairuotojų, tuo tarpu pernai – vidutiniškai 2,5 tūkst. Pažymėta, kad kelių eismo dalyvius atsakingiau elgtis privertė administracinės atsakomybės sugriežtinimas už Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Per du šių metų mėnesius už ypatingai šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus administraciniu areštu buvo nubausti 375 vairuotojai, konfiskuotos 45 autotransporto priemonės.

Saugaus eismo komisijos nariai taip pat buvo informuoti, kad šiais metais bus atkurta kelių policija kaip atskiras policijos padalinys. „Matome, kad iki šiol galiojusi tvarka, kai policininkas yra universalus – ir viešosios tvarkos saugotojas, ir tyrėjas, ir kelių policininkas – nepasiteisino. Nuo spalio 1 d. tikimės turėti atskirą kelių policijos padalinį“,- sakė Vidaus reikalų ministerijossekretorius Stanislovas Liutkevičius. Pasak jo, atkūrus ankstesnę policijos struktūrą, kelių policijos darbas užtikrinant saugų eismą keliuose taps efektyvesnis.

Naujas „Scania“ servisas - Klaipėdoje.

UAB „Scania Lietuva“ atidarė naują servisą Klaipėdoje. Jis įsikūrė 1,5 ha sklype prie Palangos plento strategiškai patogioje vietoje, tad lengvai pasiekiamas klientams bei partneriams.

Naujasis servisas turi penkis įvažiavimus, iš kurių trys bus naudojami sunkvežimių remontui (du su duobe per visą ilgį), o kiti du - sunkvežimių plovimui bei stabdžių sistemos tikrinimui. Įmonė, turinti originalius “Scania” įrankius ir prietaisus, užtikrins kokybišką sunkvežimių remontą ir techninę priežiūrą. Šio serviso pajėgumai dvigubai didesni už buvusio UAB „Scania Lietuva“ serviso Klaipėdoje pajėgumus.

„Esame labai patenkinti mūsų naujojo serviso atidarymu, nes jis suteiks daug geresnes galimybes Klaipėdos regiono klientams aptarnauti. Mes pasistatėme didesnius sandėlius ir ketiname didinti serviso specialistų skaičių: per šešis mėnesius planuojame jų turėti dešimtį“,- sako UAB „Scania Lietuva“ generalinis direktorius Bo Hallberg’as.

2007 metais Klaipėdos regione parduota per 300 naujų “Scania” sunkvežimių. „Mūsų rinkos dalis Klaipėdoje išaugo nuo 12iki 18%. Taip pat jau sulaukėme ir gerų atsilepimų apie naująjį servisą“,- pastebėjo UAB „Scania Lietuva“ prekybos direktorius Kęstutis Bacevičius.

UAB „Scania Lietuva“ - oficialusis “Scania” atstovas mūsų šalyje. Įmonė turi tris servisus, kurie yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Per 2007 metus Lietuvoje buvo parduota per 700 “Scania” sunkvežimių.

"Transporto pasaulis"
Balandis Nr. 4 (88)

"Linava" informuoja

ASOCIACIJOS “Linava” XVIII KONGRESAS

Kronika

Aktualijos

Kaip padidinti logistinių įmonių veiklos efektyvumą

Keleivininkų pasitarime – aktualijos bei rinkimai

Regioniniai susirinkimai:verslo situacijos apžvalga ir rinkimų rezultatai

Eismas

Saugaus eismo užtikrinimas – ilgas ir sunkus procesas

Grėsmė

Rusijoje – dar viena grėsmė vairuotojams

Idėjos

Patogūs namai – ir darbui, ir poilsiui

Iškilmės

Veteranų klubas išaugo iš kūdikio marškinėlių

Keliai Keleliai

Kas už ką atsako?

Mūsų kalba

Svetimieji transporto srities žodžiai

Užsienyje

Jie keičia Žemės veidą

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Naujienos

Keleivinis transportas

Megapolio patirtis

Technika

Naujas ašių apkrovimo indikatorius

Teisė

Administracinės sankcijos neblaiviems vairuotojams

Muziejus

Automobilizmas Japonijoje – gerai išmokta pamoka