Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Rekordiniai „Volvo Trucks“ metai

2006-ieji „Volvo Trucks“ tapo rekordiniai – dar niekad kompanijos gamyklose visame pasaulyje nebuvo pagaminta tiek daug sunkvežimių. Didesnę gamybos apimtį lėmė sparčiai augusi paklausa Rytų Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Nemažos įtakos geriems prekybos rezultatams turėjo ir sėkmingai rinkose debiutavę naujausi sunkvežimių modeliai. Juose montuojami nauji varikliai yra itin ekonomiški ir jau dabar atitinka ateityje įsigaliosiančius aplinkosaugos standartus.

2006 m. „Volvo Trucks“ užsakovams pristatė daugiau nei 105 tūkst. sunkvežimių, arba 2 proc. daugiau nei 2005 m.

„Geri kompanijos pelningumo rodikliai lėmė, kad per pastaruosius penkerius metus naujų gaminių kūrimui galėjome skirti daugiau nei 10 mlrd. kronų, - sako „Volvo Trucks“ prezidentas ir generalinis direktorius Staffan’as Juffors’as. - Rinka mūsų naujuosius modelius sutiko nepaprastai palankiai. Taip pat itin daug investicijų skyrėme prekybos atstovų tinklo plėtrai bei darbuotojų gebėjimų ugdymui.“

Europoje vežėjams pristatytų „Volvo“ sunkvežimių skaičius išaugo 15 proc. Sunkiojo transporto poreikis Europoje ir toliau išlieka labai didelis. Paklausa didėja ne tik tradiciškai stipriose rinkose – Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, bet ir Rytų Europoje. Prekybos mastai 2006 m. labiausiai augo Rusijoje ir Lenkijoje – atitinkamai 82 ir 56 proc.

Nuo 2005 m. rudens „Volvo Trucks“ pradėjo Europai skirtų sunkvežimių atnaujinimo programą. Pirmieji pasirodė naujos kartos „Volvo FH“ ir „Volvo FM“ su nauju ekonomišku 13 l darbo tūrio varikliu, kuris jau dabar atitinka 2009 m. Europoje įsigaliosiančius emisijos standartus. 2006 m. vasario mėn. buvo pristatytas galingiausias pasaulyje (660 AG) serijiniu būdu gaminamas sunkvežimis „Volvo FH16“.

2006 m. birželį žiniasklaidai ir vežėjams pristatyti nauji „Volvo FL“ ir FE modeliai. Pristatydama šiuos distribucijai skirtus sunkvežimius, „Volvo Trucks“ siekė išplėsti klientų ratą ir kituose, ne krovinių gabenimams tolimaisiais atstumais, skirtuose segmentuose. Tuo pačiu metu pristatyta ir nauja distribuciniams gabenimams skirta verslo koncepcija.

2006 m. „Volvo Trucks“ paskelbė naują iniciatyvą – siekti, kad visos Europoje esančios kompanijos gamyklos į atmosferą visiškai neišmestų anglies dioksido. Pradžia buvo padaryta dar 2005 m., kai kompanija paskelbė planus Tuve gamyklą Geteborge pertvarkyti taip, kad į atmosferą nepatektų anglies dioksido, ir pradėti naudoti alternatyvius energijos šaltinius, tarp jų – vėjo energiją.

"Transporto pasaulis"
Vasaris Nr. 2 (74)

"Linava" informuoja

Kronika

Prezidiumo posėdyje

Aktualijos

Iš vežėjų – į politikus

Dilerių naujienos

ATSIPALAIDUOTI NEGALIME NĖ MINUTEI

Eismas

Naujienos

įvairenybės

Kada atsirado autobusas

Keliai Keleliai

Keliai, kuriais riedame

Naujienos

"DAF Trucks N.V." įdiegė naują standartą

Patirtis

“RVS technologija”: ekonomija + ekologija

Pažintys

Patirtis Lietuvoje padeda verslo plėtojimui Lenkijoje

Portretai

Dešimtmečiai prie vairo

Sportas

“Dakaras 2007” – trumpiausias istorijoje

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Naujienos

Transporto politika

Rusija: pragmatizmo keliu

Žinotina

„Goodyear“ – padangos nugalėtojams

Technika

Euro 5 – be “AdBlue”!

Rekordiniai „Volvo Trucks“ metai

Teisė

Preliminariosios sutartys

Muziejus

LENKIJOS SUNKVEŽIMIAI TARPUKARYJE