Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Vežėjų klubui – 10 metų!

1997 metų kovo 7 d. Teisingumo ministerijoje, vadovaujantis Lietuvos Respublikos visuomeninių organizacijų įstatymu, įregistruotas Vežėjų klubas, kurio steigėjais buvo įvairių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Kupiškio atstovai.

Dauguma į dešimties metų jubiliejaus minėjimo iškilmes susirinkusių vežėjų, kuriuos tuomet vienijo siekis plėtoti transporto verslą, įkūrė Vežėjų klubą. Kadangi pagal Lietuvos Respublikos visuomeninių organizacijų įstatymą klubui įregistruoti reikėjo ne mažiau kaip 15 narių steigėjų, jais tapo istorinis penkioliktukas, iš kurio iki šiol aktyviai klubo veikloje tebedalyvauja šie devyni įvairių transporto verslo įmonių savininkai arba vadovai: Vytautas Milėnas,

Pranas Kraučiūnas,

Romas Adomavičius,

Vytautas Levickas,

Algimantas Dapkevičius,

Gintautas Mockus,

Aleksandras Čiunichinas,

Benas Adomavičius,

Remigijus Žitkevičius.

Klubo steigėjais bei aktyviais nariais buvo dar šeši vežėjai, dabar dėl įvairių priežasčių nebepriklausantys Vežėjų klubui.

Vėliau klubo nariais tapo ir dabar aktyviai jo veikloje dalyvauja dar penkių įmonių vadovai ar savininkai: Alfredas Gulbinas – “Gaisrė”,

Algirdas Ramanauskas – “Algirdai”,

Stasys Ugianskis – “Geras meistras”,

Aidas Plaščinskas – “Finėjas”,

Audronė Kumelienė – “Dejusta”.

Per praėjusius dešimt metų klubo nariais įvairų laikotarpį buvo dar apie 20 įmonių vadovų. Įdomi tendencija: prieš asociacijos “Linava” rinkimus klubo narių skaičius padidėdavo, po rinkimų – sumažėdavo. Žodžiu, klubo narių sudėtis keitėsi. Nepaisant įvairių pokyčių, klubo ir jo narių veikla visada buvo grindžiama vadovaujantis Įstatais.

Kaip dažnai Lietuvoje įprasta, klubo susikūrimas buvo siejamas su naujo konkurento gimimu, alternatyvos asociacijai “Linava” kūrimu ir net politine veikla. Deja, tokiomis idėjomis tuomet patikėjo ir kai kurie Vežėjų klubo nariai. Pasak klubo prezidento Remigijaus Žitkevičiaus, veltui buvo prarasta keletas metų, kol grįžome prie pagrindinių klubo veiklos principų – bendravimo ir bendradarbiavimo klubo nariams keičiantis informacija bei naujovėmis, organizuojant laisvalaikį ir keliones, bendrų ūkinių klausimų sprendimų, dažniausiai pasitaikančių ir transporto verslui trukdančių problemų kėlimo valstybinėse ir asocijuotose institucijose.

Klubo nariai, ypač pirmaisiais jo veiklos metais, su didelėmis nuolaidomis kartu pirkdavo degalus, padangas, puspriekabes, vilkikus, drausdavo transporto priemones. Vežėjų klubo nariai puikiai atsimena lankymąsi “Scania” gamykloje Švedijoje, dalyvavimą įvairių naujų sunkvežimų, puspriekabių, padangų pristatymuose ir parodose, bendras šeimų išvykas ir poilsio renginius.

Vežėjų klubo prezidentas Remigijus Žitkevičius, sveikindamas visus klubo narius ir jubiliejiniame renginyje dalyvavusius svečius, klubo dešimtmečio proga linkėjo visiems gražios ateities, geros sveikatos, ryžto ir ištvermės nelengvame transporto versle ir Vežėjų klubo veikloje, nes ateinantis dešimtmetis tikrai nebus lengvesnis už praėjusį.

Telydi mus visus sėkmė!

"Transporto pasaulis"
Kovas Nr. 3 (75)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

Kelių transporto verslas: potencialas, priežiūra, kontrolė

Atgarsiai

Žiuri buvo sužavėta

Ekologija

BIODYZELIS - KELIŲ TRANSPORTO ATEITIS?

Klaipėdoje – ekologiškesni autobusai

Idėjos

Į ATEITĮ – PRAEITIES PĖDSAKAIS

Jubiliejus

Vežėjų klubui – 10 metų!

Logistika

„Rhenus Svoris“: paslaugos vidaus ir tarptautinei rinkai

Mobilus ryšys

Paskambinti į „Skype“ – bet kurio telefonu

Padangos

Mokslo ir technologijų laimėjimas

Pagaminta Lietuvoje

“Ad Blue”: paprasta, tačiau...

Patirtis

PADANGŲ ANGLIŠKA EKSPLOATACIJA

Portretai

Gyvenimas be monotonijos

Servisas

Skaitmeniniai tachografai ir jų ekslpoatacijos aktualijos

Specialioji technika

PATOGUS VAIRUOTOJUI „MACK TERRAPRO“

Lietuvoje ir pasaulyje

Žiemai baigiantis – dvi premjeros

DAF XF105 FTM

Lietuvai – Austrijos patirtis

Naujienos

„Autoverslas“ taps „Severstal metiz“ logistikos partneriu?

Žinotina

Akustinės sistemos automobilyje

Keleivinis transportas

Keleivinis transportas: 2006-ųjų statistika

Technika

MAN HYDRODRIVE – PAGALBA PAJUDANT

„Volvo“: naujoji informacinė transporto sistema „Dynafleet“

Teisė

Žala ir nuostoliai

Muziejus

Transporteriai ir „Transporter Meyer“