Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„Autoverslas“ taps „Severstal metiz“ logistikos partneriu?

Transporto ir logistikos kompanija „Autoverslas“ pradėjo derybas dėl ilgalaikės sutarties pasirašymo su vieno didžiausio Rusijos koncerno „Severstal“ įmone „Severstal metiz“. Ši įmonė turi tris metalurgijos gamyklas Rusijoje, po vieną Anglijoje ir Ukrainoje. Planuojama šios įmonės metalurgijos gaminius, gautus iš Rusijos vagonais, laikyti „Autoverslo“ sandėliuose ir tentinėmis priekabomis gabenti kompanijos „Severstal metiz“ klientams į Vakarų Europos valstybes. Lietuva taps tarpininku tarp Rytų ir Vakarų.

„Tai yra puiki proga padidinti eksportą iš Lietuvos į Vakarų Europą. Manome, kad šis kontraktas bus labai naudingas ne tik mums, bet ir Lietuvos vežėjams, gabenantiems krovinius į Vakarų Europos valstybes tentinėmis mašinomis. Ateityje planuojame iš Rusijos vagonais gautus krovinius čia rūšiuoti, grupuoti, išmuitinti ir tik tada siųsti galutiniam klientui. Tokiu atveju „Autoverslo“ sandėliuose kroviniai būtų nuo kelių dienų iki kelių mėnesių“, - pasakojo „Autoverslo“ rinkodaros ir pardavimo direktorė Inga Balsytė.

Pasirašius šį kontraktą, padidės bendrųjų krovinių logistika ir eksportas į Vakarų Europą. „Severstal metiz“ įmonės atstovai, lankęsi Lietuvoje, palankiai įvertino „Autoverslo“ infrastruktūrą ir džiaugėsi radę jiems tinkamą partnerį.

Kviečia parodos, mugės

Šiemet balandžio ir birželio mėnesiais Miuncheno tarptautinės mugės MMI (Messe Miunchen International) paviljonuose vyks du renginiai, į kuriuos jų organizatoriai kviečia dalyvauti transporto, logistikos, statybinių mašinų ir įrenginių specialistus.

„transport logistic 2007“

Šių metų birželio 12–15 dienomis jau vienuoliktą kartą Miunchene organizuojama tarptautinė specializuota logistikos, telematikos ir transporto mugė „transport logistic 2007“. Renginyje numatoma pristatyti visą transporto ir logistikos paslaugų naujovių spektrą bei artimiau supažindinti lankytojus ir potencialius klientus su praktiniu patyrimu, kaip saugiai, patikimai ir greitai gabenti krovinius automobilių kelių, geležinkelių, vandens bei oro transportu.

Ypatingas dėmesys mugėje bus skiriamas saugiam sunkių ir pavojingų krovinių, taip pat greitai gendančių produktų gabenimui įvairių rūšių, tarp jų ir kombinuotu, transportu, specializuotos logistikos technologinėms naujovėms ir jų įtakai gerinant paslaugų kokybę bei mažinant kaštus.

Kadangi iki šiol turimas transporto potencialas nebegali operatyviai įvykdyti sparčiai daugėjančių naujų klientų užsakymų, šiemet daug dėmesio bus skiriama jūrinių konteinerių transportavimui, uostų galimybėms Europoje ir kituose žemynuose didinti, taip pat kitoms išsiplėtusios logistikos grandinės dalims – krovinių terminalams, sunkiasvoriam automobilių kelių ir geležinkelių transportui bei vidaus vandenų laivininkystei.

„bauma 2007“

Kas trečius metus jau dvidešimt aštuntą kartą Miunchene organizuojama tarptautinė specializuota statybos, statybinių medžiagų, kalnakasybos mašinų, transporto priemonių ir įrenginių mugė šiemet vyks balandžio 23–29 dienomis.

Kadangi didelė statybose naudojamų sunkvežimių dalis gabena statybines medžiagas bendrojo naudojimo automobilių keliais, šiemet daug dėmesio skiriama aplinkosaugai ir komfortui, t.y. kad transporto priemonės kuo mažiau terštų aplinką ir būtų patogios vairuoti bei eksploatuoti.

Transporto ir statybos specialistai mugėje galės susipažinti ne tik su naujomis Euro 4 ir Euro 5 ekologinius reikalavimus atitinkančiomis statybinėmis transporto priemonėmis, bet ir platesnėmis jų galimybėmis aptarnaujant statybų objektus, prie kurių dar nenutiesti geri keliai, visureigiais savivarčiais, specializuotų kėbulų tipais, jų keitimo galimybėmis, stambiagabaričiais ir sunkiasvoriais ypatingos keliamosios galios – iki 250 tonų transporto priemonių junginiais.

Ir transportininkus, ir statybininkus turėtų sudominti daugelis ne viena savivarčių, betonmaišių ir statybinių kranų ant transporto priemonių važiuoklės naujovė, unifikuoti jų mazgai ir pritaikymo galimybės bei įvairios technologinės naujovės.

„bauma 2007“ mugės dalyviai galės susipažinti su naujais darbų saugos ir kitais svarbiais reikalavimais, taip pat su naujomis technikos priemonėmis, padedančiomis statybų objektuose ir jų aplinkoje sumažinti triukšmą bei vibraciją.

Parengė Tomas LABŽENTIS

"Transporto pasaulis"
Kovas Nr. 3 (75)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

Kelių transporto verslas: potencialas, priežiūra, kontrolė

Atgarsiai

Žiuri buvo sužavėta

Ekologija

BIODYZELIS - KELIŲ TRANSPORTO ATEITIS?

Klaipėdoje – ekologiškesni autobusai

Idėjos

Į ATEITĮ – PRAEITIES PĖDSAKAIS

Jubiliejus

Vežėjų klubui – 10 metų!

Logistika

„Rhenus Svoris“: paslaugos vidaus ir tarptautinei rinkai

Mobilus ryšys

Paskambinti į „Skype“ – bet kurio telefonu

Padangos

Mokslo ir technologijų laimėjimas

Pagaminta Lietuvoje

“Ad Blue”: paprasta, tačiau...

Patirtis

PADANGŲ ANGLIŠKA EKSPLOATACIJA

Portretai

Gyvenimas be monotonijos

Servisas

Skaitmeniniai tachografai ir jų ekslpoatacijos aktualijos

Specialioji technika

PATOGUS VAIRUOTOJUI „MACK TERRAPRO“

Lietuvoje ir pasaulyje

Žiemai baigiantis – dvi premjeros

DAF XF105 FTM

Lietuvai – Austrijos patirtis

Naujienos

„Autoverslas“ taps „Severstal metiz“ logistikos partneriu?

Žinotina

Akustinės sistemos automobilyje

Keleivinis transportas

Keleivinis transportas: 2006-ųjų statistika

Technika

MAN HYDRODRIVE – PAGALBA PAJUDANT

„Volvo“: naujoji informacinė transporto sistema „Dynafleet“

Teisė

Žala ir nuostoliai

Muziejus

Transporteriai ir „Transporter Meyer“