Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Erdvu, šviesu, patogu...

“Linavos serviso “ veiklos generalinė kryptis, lakoniškai išguldyta dviejuose žodžiuose “Dirbame Jums”, neišvengiamai turėjo atsispindėti ir veiklos turinyje, ir jos kokybėje. Nei vieno, nei kito pasiekti be atitinkamų patalpų, įrangos bei kvalifikuotų specialistų – neįmanoma. Kadangi visa tai sostinėje jau yra, atėjo metas pagal išaugusius poreikius modernizuoti ir “Linavos” serviso skyrius.

Pirmieji į šią modernizavimo karuselę pakliuvo kauniečiai. Ir štai gegužės devintąją jie pakvietė šalies vežėjus apsilankyti ir sykiu atidaryti naująjį “Linavo” serviso Kauno skyrių.

Kaip ir dera tokiai įstaigai, naujasis skyrius atsidūrė pačiame “laikinosios sostinės” vežėjiškų reikalų centre – Taikos prospekte. Kaimynystėje iš vienos pusės – naujasis “Senukų” sunkvežimių ir autobusų servisas, kitos – DAF atstovybė ir autorizuotas “Centrako” servisas. Kiek atokiau yra ir daugiau vežėjus dominančių objektų, tad apsilankymą “Linavos” servise visada bus galima suderinti su vizitu į juos.

Kaip atidarymo metu sakė “Linavos” prezidentas A. Kondrusevičius, ateina metas, kai kiekviena solidi organizacija anksčiau ar vėliau išauga pirmuosius savo drabužėlius. Nuolat didėjant prekybos apimčiai, nuolat teikiant vis daugiau paslaugų neišvengiamai reikia ir geresnių darbo sąlygų tiek serviso darbuotojams, tiek jo klientams. Dabar jos bus: ....kv. m plote nesunkiai (bent kol kas) turėtų išsitekti vairuotojams reikalingų prekių parduotuvė, šalia jos - draudimo brokerių kompanija “Tvirtų garantijų grupė”, TIR Carnet dokumentų išdavimo kabinetas. Skyrius praturtėjo ir maždaug 30-40 vietų sale, kurioje vyks “Linavos”mokymo centro rengiami kursai, čia savo reikalams aptarti galės rinktis Kauno regiono vežėjai...

Asociacijos vadovai – A. Kondrusevičius ir V. Gilys perkirpo simbolinę juostelę ir naujas skyrius tapo oficialiai atidarytas. Tačiau jo devizas liko senas – “Dirbame Jums”. Belieka įsidėmėti naująjį skyriaus adresą: Kaunas, Taikos pr. 135 D (antras aukštas).

Kęstutis Bruzgelevičius

"Transporto pasaulis"
Gegužė Nr.5 (77)

"Linava" informuoja

NUO KONKRESO – IKI KONGRESO

VKTI klientai jau galima atsiskaityti banko kortelėmis

Aktualijos

Asociacijos „Linava“ XVII kongresas: vežėjų verslo pasiekimai ir plėtros galimybės

Ekspedicija

Asociacija “Lineka”: darbo ataskaita, žvilgsnis į ateitį, rinkimai

Įkurtuvės

„Skubos“ pagalba sunkvežimiams – ir Šiauliuose

Jubiliejus

DAF pagamino 750 000- ąjį sunkvežimį

Keliai Keleliai

Mūsų tiltai: nuo istorinio paveldo iki pažangiausių technologijų

Modeliai ir modifikacijos

“Stralis”: atėjo brandos metas

Naujienos

“AdBlue”: žaidimai baigėsi

Patirtis

„Hoptransa“: nuo durų iki durų

VKTI vaidrodyje

Lietuvos vežėjų potencialas ir verslo aplinka

Transporto politika

25,25 m „Euro Combi“ junginiai:ilgas kelias nuo bandymų iki realybės

Žinotina

Naujienos Europos keliuose

Keleivinis transportas

Užsakomiesiems reisams – patogiausi autobusai

Vairuotojų meistriškumas – lenktynių trasose

Technika

Erdvu, šviesu, patogu...

”Volvo“: Euro 4 su EGR sistema

Teisė

Ekspeditorių veiklos klausimai teismų praktikoje

Muziejus

ŠVEDIJOS „GYVYBĖS KELIAS“