Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„Autokurto“ servisas – ir Klaipėdoje

Rugsėjo 6-ąją UAB „Autokurtas“ surengė iškilmingą serviso Klaipėdoje atidarymą. Tai jau trečiasis bendrovei priklausantis „Mercedes-Benz“ komercinių automobilių priežiūros centras Lietuvoje.

Krovininiai automobiliai uostamiestyje remontuojami nuo kovo mėnesio. Be remonto paslaugų, Klaipėdos regiono vežėjai naujajame „Autokurto“ servise gali įsigyti naujų bei naudotų „Mercedes-Benz“ detalių, suremontuoti „Webasto“ autonominius automobilių šildytuvus.

„Servisas uostamiestyje – „Autokurto“ ilgalaikės veiklos strategijos dalis. Bendrovės tikslas – tapti Baltijos regione išplėtotu, meistriškumu bei operatyvumu garsėjančiu transporto priemonių, jų dalių prekybos ir serviso tinklu. Siekiame, kad mūsų klientai bet kurioje Lietuvos vietoje gautų kokybiškas paslaugas“, – kalbėjo UAB „Autokurtas“ rinkodaros vadovas Evaldas Būdas. Naujajame servise automobilius dažniausiai remontuojasi Klaipėdos regiono vežėjai, tačiau pagalbos čia sulauks iš bet kurios Lietuvos vietos atvažiavęs krovininis automobilis – jo nebereikės tempti į Kauną ar į Vilnių. Visų trijų skirtinguose Lietuvos miestuose įsikūrusių „Autokurto“ servisų įkainiai yra vienodi, klientus aptarnauja tokie pat kvalifikuoti remontininkai. Didžiausias detalių sandėlis yra Kaune, tačiau bendrovėje įdiegta kompiuterinė detalių paieškos sistema leidžia greitai parinkti bet kokiam „Mercedes-Benz“ automobiliui – nuo lengvojo iki vilkiko ir autobuso – tinkančią detalę. Jei tuo metu reikiamos nėra nė viename iš sandėlių, ji užsakoma iš gamintojo, o trumpiausias jos pristatymo klientui terminas – šešiolika valandų. Be to, „Autokurto“ darbuotojai siūlo savo klientams ir dar vieną paslaugą: informaciją apie reikiamas „Mercedes-Benz“ automobilių detales jie gali gauti elektroniniu paštu.

Specializuotame „Mercedes-Benz“ automobilių servise Klaipėdoje teikiamos visos pogarantinio remonto paslaugos. Įdiegta kompiuterinė diagnostikos sistema leidžia per trumpiausią laiką aptikti sudėtingiausią automobilio gedimą. Duomenys apie visus remontuotus automobilius išlieka kompiuterio atmintyje, tai padeda sekti jų būklę bei iš anksto žinoti silpnąsias mašinos vietas. Servisas pritaikytas aptarnauti komercinius automobilius, kurių bendroji masė – nuo 3,5 tonos, taigi pagalbos čia sulauks tiek mikroautobusai, tiek sunkiausi krovininiai automobiliai. Vienu metu naujajame servise galima remontuoti dešimt komercinio transporto priemonių.

Klaipėdoje įkurtos devynios naujos darbo vietos. „Be kvalifikuotų darbuotojų šiais laikais – nė iš vietos. Jų mokymui skiriame itin daug dėmesio. Mokome darbuotojus savo servisuose, siunčiame juos į užsienį. Į šią sritį investuojame daug lėšų“, – pasakojo E. Būdas. Sudėtingoms šiuolaikinių automobilių elektroninėms sistemoms remontuoti reikia išsilavinusių darbininkų. „Platiname skrajutes aukštosiose mokyklose, kviesdami dirbti studentus. Atlyginimai mūsų servisuose solidūs, tad kol kas kvalifikuotų darbininkų netrūksta“, – kalbėjo Klaipėdos padalinio vadovas Donatas Šimonis. Daug dėmesio skiriama ne tik remontininkų, bet ir kitų darbuotojų mokymams.

Bendrovė „Autokurtas“ yra ir autonominių šildytuvų „Truma“ oficialusis atstovas Lietuvoje. Taip pat prekiaujama Webasto autonominiais šildytuvais, atliekama jų diagnostika, remontas bei tiekiamos atsarginės dalys. Be to, parduoda „Knorr-Bremse“ pneumatinius automobilų kranus, „Diavia“ kondicionierius ir „Frigosoft“ šaldymo įrangą.

Atstovaudami vokiečių kėbulų gamintojui „Kiesling“, „Autokurto“ darbuotojai siūlo įvairius šios firmos gaminius, pagal kliento poreikius komplektuoja autšaldytuvus. „Kruopščiai parinktas, optimalių išmatavimų „Kiesling“ izoterminis kėbulas tvirtinamas ant transporto priemonės važiuoklės. Pagal reikiamą šaldymo temperatūrą montuojame šaldymo agregatus”, – sakė E. Būdas. Į „Autokurto“ Klaipėdos filialo atidarymą susirinkę svečiai galėjo apžiūrėti demonstracinį „Kiesling“ autošaldytuvą. Norintieji jį išbandyti bei įvertinti, turėtų apsilankyti bendrovėje Kaune.

Pastaruoju metu UAB „Autokurtas“ plečia veiklą – realizuoja įvairius gaminius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – Rusijoje, Latvijoje ir kt. Klientams čia siūlomos lanksčios nuolaidų sistemos, o kvalifikuoti bendrovės darbuotojai pasirengę suteikti bet kokią reikalingą konsultaciją.

Lina JAKUBAUSKIENĖ

"Transporto pasaulis"
Rugsėjis Nr.9 ( 81)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

IRU tobulins autobusų klasifikavimo sistemą

Įkurtuvės

Atnaujintame „Volvo“ servise – daugiau paslaugų

„Autokurto“ servisas – ir Klaipėdoje

Kas yra kas

Populiariausi Vokietijoje: rinkimai 2007

Keliai Keleliai

Apie kelių muziejų veiklą – seminare Islandijoje

Palyginkite

Testas: sunkvežimių oro kondicionavimo įranga

Premjeros

MAN TG: nauja karta - X ir S

Servisas

Apskaičiuotos „Kumho“ ambicijos

„Amanda“ siūlo sutaupyti

Tradicijos

Keleivininkai džiaugėsi švente

XI varžybos: plentų asai – po aukštu Kėdainių dangum...

Lietuvoje ir pasaulyje

Didžiojoje Britanijoje – naujas kelio ženklas

Ekspeditorių susitikimas

ERF – jau istorija

Naujjienos

Transporto politika

Reglamentų ir direktyvų džiunglėse

Keleivinis transportas

Keleivių vežėjai dirbo stabiliai

Technika

Lietuvos kariuomenei – SISU

Transporteriai: kada keisti alyvą?

Teisė

Nesaugomos stovėjimo aikštelės

Save apkaltinti sunkiau

Muziejus

Vermachto kariai – “Mercedes Benz” L4500S/A