Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Ekspeditorių susitikimas

Pasibaigus vasaros atostogoms ir prasidedant naujam darbų etapui, pasitarti, padiskutuoti, pasikeisti idėjomis apie savo darbą rugsėjo 4-osios vakare ekspeditoriai susirinko į verslo susitikimą tema "Ekspeditorių ir vežėjų asociacijų bendradarbiavimo klausimai“.

Susitikime dalyvavo LNEA "Lineka“ prezidentas Vytautas Levickas, prezidiumo nariai, ir asociacijos "Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius, generalinis sekretorius Valdas Gilys. Į renginį atvyko ir per dvidešimt įviraus lygmens ekspedijavimo įmonių vadovų, "Lineka“ narių.

Pasak LNEA "Lineka“ prezidento Vytauto Levicko, sąlyčio taškų tarp šių dviejų giminingų asociacijų yra daug, jos dirba toje pačioje transporto verslo erdvėje, susiduria su panašiomis verslo sąlygomis ir problemomis. Jas sieja ilgametis ir vaisingas bendradarbiavimas, tačiau ateityje jo tikimasi dar glaudesnio. Pasikeitimas nuomonėmis, atvira diskusija, draugiškas pokalbis – tokio tikslo siekia organizatoriai ir norėtų, kad ateityje šie susitikimai taptų tradicija, savotišku verslo klubu.

"Linavos“ asociacijos prezidento Algimanto Kondrusevičiaus nuomone, kiekvienas vežėjas dabar praktiškai yra ir ekspeditorius, ir lobistas, todėl abiem asociacijoms vertėtų rengti bendrus darbuotojų tobulinimosi seminarus.

Susirinkusieji pasidalijo mintimis apie juridinės atsakomybės siekiant užkirsti spragas sukčiavimui, savanoriško įmonių registro galimybes. Susirūpinta, kad iki šiol nėra netinkamai atsiskaitinėjančių klientų duomenų bazės, todėl ekspeditoriai ir vežėjai patiria nuostolių.

Ateityje planuojama panašius ekspeditorių verslo susitikimus rengti kartą per mėnesį. Į juos bus kviečiami svečiai iš giminingų asociacijų, valstybinių institucijų, jie ekspeditoriams atsakytų į kylančius klausimus, suteiktų naudingos informacijos.

"Transporto pasaulis"
Rugsėjis Nr.9 ( 81)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

IRU tobulins autobusų klasifikavimo sistemą

Įkurtuvės

Atnaujintame „Volvo“ servise – daugiau paslaugų

„Autokurto“ servisas – ir Klaipėdoje

Kas yra kas

Populiariausi Vokietijoje: rinkimai 2007

Keliai Keleliai

Apie kelių muziejų veiklą – seminare Islandijoje

Palyginkite

Testas: sunkvežimių oro kondicionavimo įranga

Premjeros

MAN TG: nauja karta - X ir S

Servisas

Apskaičiuotos „Kumho“ ambicijos

„Amanda“ siūlo sutaupyti

Tradicijos

Keleivininkai džiaugėsi švente

XI varžybos: plentų asai – po aukštu Kėdainių dangum...

Lietuvoje ir pasaulyje

Didžiojoje Britanijoje – naujas kelio ženklas

Ekspeditorių susitikimas

ERF – jau istorija

Naujjienos

Transporto politika

Reglamentų ir direktyvų džiunglėse

Keleivinis transportas

Keleivių vežėjai dirbo stabiliai

Technika

Lietuvos kariuomenei – SISU

Transporteriai: kada keisti alyvą?

Teisė

Nesaugomos stovėjimo aikštelės

Save apkaltinti sunkiau

Muziejus

Vermachto kariai – “Mercedes Benz” L4500S/A