Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„Hankook“ krovininių padangų naujovės

Dar nuo 1999 metų užmezgusi ryšius su lengvųjų ir krovininių automobilių padangų gamintoja „Hankook“, uždaroji akcinė bendrovė „AD Baltic“ plečia krovininio transporto padangų asortimentą.

Padangų pardavimo grupės vadovas Kęstutis Imbrasas patenkintas, kad, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, šiemet šių padangų parduota 40 proc. daugiau. Tai ir žurnalo „Transporto pasaulis“ nuopelnas: po to, kai 2006 metų pabaigoje žurnale pasirodė straipsnis apie „Hankook“krovininio transporto padangas, atsirado nemažai naujų klientų.

Atsižvelgdama į autotransporto technikos pokyčius, vis dažniau mūsų šalyje pasirodančias puspriekabes su žemo profilio padangomis, UAB „AD Baltic“ nuo 2008 metų siūlo naujų matmenų puspriekabių „Hankook“ padangas: 445x45x19,5 ir 385x55x22,5.

Šių padangų kaina gana patraukli, jos 20–30 proc. pigesnės nei analogiškoskitų padangų gamintojų. Be to, klientai greitai įsitikina, kad „Hankook“ padangų kokybė prilygsta lyderiaujančių koncernų produkcijos kokybei. gaminiai technologiškai daugmaž panašūs, taigi ir padangos rida neturėtų ypatingai skirtis.

Be abejo, labai daug priklauso, kaip, kokiomis sąlygomis eksploatuojamos padangos, ar visuomet tikrinamas jų slėgis, apkrova. Gera eksploatacinė padangų priežiūra sutaupo kuro, ilgėja padangos tarnavimo laikas.

„Hankook“ padangoms nereikia ypatingos priežiūros, tereikia tik palaikyti reikiamą slėgį ir žiūrėti, kad puspriekabė nebūtų perkraunama.

Pastaruoju metu vis dažniau vilkikuose įtaisomas nors ir brangus, bet reikalingas prietaisas – padangų slėgio daviklis. Manoma, kad per trejus–ketverius metus šis įrenginys atsiperka. Turintis galimybę ekrane stebėti padangų slėgį, vairuotojas tuoj pat reaguoja į menkiausią pokytį – nuolatinė kontrolė padeda išlaikyti reikiamą slėgį ir pailginti padangos tarnavimo laiką.

„Hankook“ gaminamų padangų gama labai plati, todėl ir UAB „AD Baltic“ siūloma produkcija gausi. Regioniniams maršrutams (atstumams iki 500 kilometrų), važinėtis iš vieno šalies miesto į kitą, išvežioti prekes tinka padangos su raštais DH 05 ir AH 11. Tolimiems reisams patariama įsigyti DL 02 ir AL 02 raštų padangų. Ir, aišku, dar yra padangų statybiniams krovininiams automobiliams.

Bendrovės siūloma naujovė – žemo profilio padangos. Paklausiausios 315/60R22,5 ir matmenų padangos transporto priemonių priekinėms ir varančioms ašims.

Dar viena naujovė – naujas 385x65x22,5 matmenų modelis, skirtas naudoti ant priekinės ašies. Jis bus pradėtas pardavinėti 2008 metais. Dauguma vežėjų mano, kad važiuojant Lenkijos keliais platesnės padangos mažiau nusidėvi.

Viktoras Tamošiūnas

"Transporto pasaulis"
Lapkritis Nr.11 (83)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

Rusijos Federacija: vežėjų perspektyvos ir problemos

Navigacija

Siemens VDO

Parodos

Kai viskas atnaujinta, galima tobulinti

„Busworld Europe 2007“ – kupina naujovių

Pas kaimynus

Bankrutuoja „Latvijas auto” padalinys

Priekabų ūkis

Keturi kart keturi

„Hanse Trailer“ aktyvina puspriekabių nuomą

Stambiu planu

Vienas iš trynukų – “Jumper

„Hankook“ krovininių padangų naujovės

Lietuvoje ir pasaulyje

15 milijoninis “VW Passat”

Apdovanoti geriausi logistikos projektai

Naujienos

Transporto politika

Problemų amplitudė: nuo Pietų Europos iki Vidurinės Azijos

Ir kariamas šuo pripranta, tačiau

Žinotina

Ašys ir jų gamintojai

„DKV Euro Service“: visos paslaugos iš vienų rankų

Perspektyvos

Rekviem rankinei pavarų dėžei

Keleivinis transportas

Problemas aptarė keleivininkai

„Temsa Opalin“ pateisino lūkesčius

Teisė

Laikinosios apsaugos priemonės (areštas)

Muziejus

SUNKVEŽIMIŲ APTAKUMO IŠTAKOS