Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„Hanse Trailer“ aktyvina puspriekabių nuomą

1999 metais šalyje įsteigta UAB „Hanse Trailer“– vienintelis oficialus puspriekabių gamintojo „Schmitz Cargobull“ atstovas Lietuvoje – plečia veiklą. Šiuo metu bendrovė, Lietuvoje turinti daugiau nei 50 proc. rinkos, be įprastos veiklos (naujų ir naudotų puspriekabių bei originalių jų detalių pardavimo), pradeda aktyvią puspriekabių nuomą.

Bendrovės direktorius Donatas Krasickas neslepia, kad tai naujas žingsnis vieno iš pagrindinių tikslų link – Vilniuje įsteigti stiprų puspriekabių pardavimo, nuomos bei priežiūros centrą. Tokiame centre klientui būtų suteikiamas visas paslaugų kompleksas: žmogus galėtų nusipirkti ar išsinuomoti naują puspriekabę, realizuoti seną, o iškilus problemai, įsigyti atsarginių detalių, gauti puspriekabės priežiūros paslaugas garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu. Žodžiu, vienoje vietoje – visas servisas.

Tai nėra nauja UAB „Hanse Trailer“ veikla, tačiau anksčiau puspriekabės būdavo nuomojamos tik tiems klientams, kurie bendrovėje užsakydavo ir laukdavo naujų puspriekabių. Nuo šiol atsigręžta į visus klientus, į visą rinką. Bendrovėje bus galima išsinuomoti ir naujų, ir naudotų puspriekabių.

UAB „Hanse Trailer“ puspriekabių nuomos vadovas Mindaugas Vrubliauskas

pasakojo, kad bendrovė gali išnuomoti puspriekabes nuo vieno mėnesio iki penkerių metų laikotarpiui. Pasibaigus nuomos laikui klientas gali šią puspriekabę nusipirkti arba derėtis dėl kitos puspriekabės nuomos. Esama kelių nuomos variantų: su visu servisu arba be jo, su garantine, pogarantine priežiūra ir kt. Draudimas taip pat gali būti įtrauktas į puspriekabių nuomos kainą arba ne.

Visoje Europoje „Schmitz Cargobull“ turi daugiau nei 700 servisų, kuriuose vykdoma garantinė arba pogarantinė priežiūra, remontas. Pavyzdžiui, Vokietijoje tokie servisai įrengti kas 50 kilometrų. Tačiau vien Vakarų Europa neapsiribojama, nemažai tokių servisų ir Rytuose (Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje), o tai labai svarbu ir mūsų vežėjams.

Jei Lietuvoje iškyla problemų, nebūtina važiuoti į Vilnių – garantinė ir pogarantinė priežiūra bei remontas atliekamas penkiuose šalies didmiesčiuose. Nors „Hanse Trailer“ pagrindinė buveinė yra Vilniuje, visa veikla vykdoma taip, kad klientui būtų patogu. Juk iš Klaipėdos važiuoti į Vilnių garantinės priežiūros – prabanga, todėl bendrovės klientams didmiesčiuose talkina serviso partneriai.

Naudotas puspriekabes bendrovė paprastai siūlo nuomoti trumpesniam laikotarpiui. Ilgesniam laikui stengiamasi nuomoti naujas, kad klientui reikėtų kuo mažiau laiko sąnaudų jas prižiūrint ir remontuojant.

Bendrovė siūlo gana įvairų puspriekabių asortimentą: tentines, tentines-bortines (jomis dažniausiai važiuojama į Rusiją), užuolaidines (jos dažniausiai skirtos Vakarų Europai). Iš didesnių ir brangesnių – puspriekabes-šaldytuvus. Konteinerines važiuokles bus pravartu išsinuomoti Klaipėdos krašto vežėjams, gabenantiems krovinius iš jūros uosto. Šalies vidaus rinkai daugiausiai skirtos savivartės puspriekabės.

UAB „Hanse Trailer“ stengiasi klientams išnuomotą prekę pateikti su visais reikalingais dokumentais – kad nereikėtų laukti, bėgioti pačiam po įstaigas.

Jeigu klientas anksčiau važinėjo į Vakarų Europą, o dabar jam tenka krovinius gabenti į Rusiją, bendrovės specialistai užtikrina, kad užuolaidinės puspriekabės pakeitimas į tentinę-bortinę ar kitą, kuri būtų tinkama važinėti į Rusiją, nesukels didesnių problemų.

Viktoras Tamošiūnas

"Transporto pasaulis"
Lapkritis Nr.11 (83)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

Rusijos Federacija: vežėjų perspektyvos ir problemos

Navigacija

Siemens VDO

Parodos

Kai viskas atnaujinta, galima tobulinti

„Busworld Europe 2007“ – kupina naujovių

Pas kaimynus

Bankrutuoja „Latvijas auto” padalinys

Priekabų ūkis

Keturi kart keturi

„Hanse Trailer“ aktyvina puspriekabių nuomą

Stambiu planu

Vienas iš trynukų – “Jumper

„Hankook“ krovininių padangų naujovės

Lietuvoje ir pasaulyje

15 milijoninis “VW Passat”

Apdovanoti geriausi logistikos projektai

Naujienos

Transporto politika

Problemų amplitudė: nuo Pietų Europos iki Vidurinės Azijos

Ir kariamas šuo pripranta, tačiau

Žinotina

Ašys ir jų gamintojai

„DKV Euro Service“: visos paslaugos iš vienų rankų

Perspektyvos

Rekviem rankinei pavarų dėžei

Keleivinis transportas

Problemas aptarė keleivininkai

„Temsa Opalin“ pateisino lūkesčius

Teisė

Laikinosios apsaugos priemonės (areštas)

Muziejus

SUNKVEŽIMIŲ APTAKUMO IŠTAKOS