Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„DKV Euro Service“: visos paslaugos iš vienų rankų

Vokietijos transporto priemonių aptarnavimo keliuose bendrovė „DKV Euro Service“ – viena iš didžiausių Europoje. Jos atstovė Lietuvoje UAB „DKV Euro Service Baltikum“ siūlo vežėjams korteles, kuriomis galima susimokėti ne tik už kurą, bet ir daugybę kitų paslaugų.

Garantuoja ilgametė patirtis

1934-aisiais Vokietijoje įkurta bendrovė dabar keturiasdešimtyje Vakarų bei Rytų Europos šalių turi per 30 tūkst. degalinių bei 40 tūkst. aptarnavimo taškų. Vežėjai, tapę „DKV Euro Service“ klientais, iš vienų rankų gaus daugybę įvairiausių paslaugų.

Lietuvoje „DKV Euro Service“ veiklą pradėjo prieš dešimtį metų. Šiuo metu jai atstovauja UAB „DKV Euro Service Baltikum“, teikianti paslaugas Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkose. Pasak bendrovės direktoriaus Artūro Michejenko, vokiečiai nuolat investuoja į techninius sprendimus, palengvinančius darbą vežėjams: daug lėšų skiriama paslaugų gerinimui, jų efektyvumo didinimui. „Kone septyniasdešimties metų darbo su kuro kortelėmis patirtis leidžia „DKV Euro Service“ pasiūlyti klientams plačiausią paslaugų spektrą bei geriausią jų kokybę. Be to, visos paslaugos pritaikomos kiekvienam klientui individualiai. Darome viską, kad klientas liktų patenkintas mūsų darbu“, – teigė A. Michejenko.

Nereikia grynųjų

Šalies vežėjams, ko gero, jau nereikia įrodinėti kuro kortelių privalumų. Visų pirma, tai patogu vairuotojui – jam nebūtina vežiotis su savimi grynųjų pinigų, skaičiuoti, kaupti čekių ir taip gaišti laiką. Patogu ir įmonės savininkui – jis gali sekti, kur vairuotojas išleidžia pinigus, stebėti, ar nebandoma kuro sąskaita susimokėti už asmeninius pirkinius. Kad būtų išvengta piktnaudžiavimo, kiekvienai kortelei galima nustatyti tam tikrus pirkimo apribojimus.

Pasak A. Michejenko, dauguma kortelių pardavėjų siūlo klientams pilti kurą tam tikruose degalinių tinkluose. Kad degalai būtų pigesni, dažniausiai jie esti išsidėstę toliau nuo pagrindinių greitkelių. „DKV Euro Service“ turėtojai neprivalo savo kelio planuoti atsižvelgdami į degalinių vietą: kuro su šia kortele galima įsipilti nenuvažiuojant nuo didžiųjų automagistralių. „Ko gero, sunkiau būtų išvardinti degalines, kur DKV kortelės negalioja. „DKV Euro Service“ bendradarbiauja su visais didžiausiais degalinių tinklais: „Statoil“, „PK Orlen“, „BP“, , „Shell“, ESSO, „Aral“, „Repsol“ ir kt., siūlo visų rūšių aukščiausios kokybės kurą. Bendradarbiavimas su svarbiausiomis naftos kompanijomis užtikrina, kad „DKV Euro Service“ kortelės turėtojas degalus bei paslaugas gaus palankiausiomis sąlygomis“, – kalbėjo A. Michejenko.

„DKV Euro Service“ siūlo didžiausią ir tankiausią degalinių tinklą ne tik Vakarų Europos šalyse, bet ir degalines Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje ir net Maroke.

Mokėti mokesčius patogiau

Turėdamas „DKV Euro Service“ kortelę, vairuotojas gali be rūpesčių važiuoti kone visais Europos keliais, automagistralėmis, tiltais, keltais bei tuneliais, kur renkami kelių mokesčiai. Įmonės transporto vadybininkas internete galės atrasti informaciją apie maksimalų leidžiamą kelių apkrovimą, maksimalų leistiną transporto priemonės svorį, sužinos švenčių bei poilsio dienas ir kt.

„DKV Euro Service“ turėtojas įgyja teisę stebėti įvairius jam priklausančios transporto priemonės duomenis dar negavęs sąskaitų ar čekių: surinkus slaptažodį galima užeiti į interneto svetainę http://www.dkv-euroservice.com, kur išsyk matyti, kiek vienas ar kitas vairuotojas pylėsi kuro.

Platus servisų tinklas

Visoje Europos išsidėsčiusios „DKV Euro Service“ atstovybės užtikrina, kad firmos klientas prireikus gaus bet kokias serviso paslaugas. Dvidešimt keturias valandas per parą veikiančios avarinės tarnybos pagelbės sugedusiam ar avariją patyrusiam krovininiam automobiliui: tereikia paskambinti kortelėje nurodytu telefonu, ir bet kurioje šalyje esantis vairuotojas bus sujungtas su jam suprantama kalba kalbančiu „DKV Euro Service“ operatoriumi.

„DKV Euro Service“ duomenimis, 95 proc. gedimų, nutinkančių klientams, ištaisomi vietoje. Pagalbos sulauks bet kuri sugedusi ar avariją patyrusi transporto priemonė: tiek vilkikai, tiek puspriekabės, tiek autobusai. Patyrę meistrai suteiks pagalbą ir sugedusiems ar pažeistiems šaldymo įrengimams. Gerai apmokytas „DKV Euro Service“ personalas, puikiai įrengti galingi pagalbos automobiliai, daugiau nei tūkstantis padangų montavimo stočių, per aštuonis tūkstančius dirbtuvių, tarp jų – autorizuotos geriausių gamintojų dirbtuvės, garantuos klientui beveik šimtaprocentinį mobilumą. Jei per trumpiausią laiką sugedusios ar pažeistos transporto priemonės sutaisyti nepavyktų, „DKV Euro Service“ kliento paslaugoms – naujausi vilkikai, puspriekabės ir autobusai nuomai. Jei vairuotoją bet kurios šalies kelyje ištiktų didesnė bėda, netgi sunkiasvorės transporto priemonės gelbėjimas ar partempimas nesudarytų problemų: daugiau nei tūkstantis „DKV Euro Service“ partnerių gali aptarnauti iki 40 tonų sveriančius sunkvežimius.

Be to, vežėjų paslaugoms – transporto priemonių ir jų vidaus plovyklos. Prireikus „DVK Euro Service“ atstovai bet kurioje šalyje padės sumokėti muitinės mokesčius, atlikti išmuitinimo procecūras, sumokėti baudas.

Padeda planuoti ir skaičiuoti

Be jau išvardintų paslaugų, „DKV Euro Service“ kortelės padės vežėjui ar ekspeditoriui pasirinkti tinkamiausią bei optimaliausią maršrutą kroviniui gabenti. Tam, kad išvengtum prastovų ir papildomų išlaidų, geriau iš anksto žinoti, kur kelių mokesčiai ir degalinės pigiausios, kokie keliai ar tuneliai uždaryti. „DKV Euro Service“ tarnybų informacija padeda apskaičiuoti maršrutą, tuo pačiu ir išlaidas jam. Speciali kompiuterinė programa arba DKV informacinis portalas, nurodžius klientui suteiktą slaptažodį, pateiks visą informaciją apie dominančias „DKV Euro Service“ vykdytas transakcijas, suteiks informaciją apie dyzelino kainas ir kt. Garantuojamos priėjimo prie internetinio puslapio konfidencialumas – kiekvienas klientas gali pamatyti tik jam skirtą informaciją.

„DKV Euro Service“ padės tvarkyti įmonės buhalteriją. Kas dvi savaites vežėjų įmonėms pateikiamose sąskaitose kiekvienos transporto priemonės duomenys nurodomi atskirai – tai padeda stebėti bei kontroliuoti jų eksploatavimo išlaidas. Interneto svetainėje įmonės vadovas gali peržiūrėti atliktų operacijų istoriją, pelnytas nuolaidas, gauti informaciją apie degalinių tinklo pateiktas sąskaitas, jų likučius ar įsiskolinimų dydžius.

DKV siūlo savo klientams pagreitintai susigrąžinti PVM iš daugelio Europos šalių. Paslauga „Net Invoicing Program“ suteikia klientui galimybę susigrąžinti PVM drauge su sąskaita, pateikta už tą patį laikotarpį, kurį buvo vykdomi pirkimai. Taip pat DKV teikia ir įprastas PVM grąžinimo paslaugas.

Norėdami įsigyti DKV kortelę ir tapti „DKV Euro Service“ klientu, turėtumėte kreiptis į bendrovės atstovybę Lietuvoje adresu: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius, tel + 370 5 219 13 13, fax. +370 5 219 13 11 arba elektroniniu paštu A.Michejenko@dkv-euroservice.com.

Lina JAKUBAUSKIENĖ

"Transporto pasaulis"
Lapkritis Nr.11 (83)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

Rusijos Federacija: vežėjų perspektyvos ir problemos

Navigacija

Siemens VDO

Parodos

Kai viskas atnaujinta, galima tobulinti

„Busworld Europe 2007“ – kupina naujovių

Pas kaimynus

Bankrutuoja „Latvijas auto” padalinys

Priekabų ūkis

Keturi kart keturi

„Hanse Trailer“ aktyvina puspriekabių nuomą

Stambiu planu

Vienas iš trynukų – “Jumper

„Hankook“ krovininių padangų naujovės

Lietuvoje ir pasaulyje

15 milijoninis “VW Passat”

Apdovanoti geriausi logistikos projektai

Naujienos

Transporto politika

Problemų amplitudė: nuo Pietų Europos iki Vidurinės Azijos

Ir kariamas šuo pripranta, tačiau

Žinotina

Ašys ir jų gamintojai

„DKV Euro Service“: visos paslaugos iš vienų rankų

Perspektyvos

Rekviem rankinei pavarų dėžei

Keleivinis transportas

Problemas aptarė keleivininkai

„Temsa Opalin“ pateisino lūkesčius

Teisė

Laikinosios apsaugos priemonės (areštas)

Muziejus

SUNKVEŽIMIŲ APTAKUMO IŠTAKOS