Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

IVECO visureigis – kroviniams ir keleiviams

IVECO sunkvežimių gamintojai šių metų rudenį pateikė staigmeną – pristatė universalų visureigį “Massif”.

Pagal modernizuotą Italijos pramonės dizainerio Giorgio Giugiaro stilių sukurtas archaiškas formas primenantis “Massif” iš kitų savo giminės atstovų išsiskiria daugiafunkcinėmis pritaikymo galimybėmis. Pravažumą užtikrina visi keturi varomieji ratai su diskiniais stabdžiais.

Klientai galės pasirinkti trejų arba penkerių durų visureigį, patogų vežti ir keleivius, ir smulkius krovinius. Pageidaujantiems vežioti tik krovinius siūloma versija su platforminiu kėbulu.

Naujasis IVECO visureigis turi dviejų versijų variklius: HPI 3,0 l darbo tūrio 146 AG jėgainę su maksimaliu 350 Nm sukimo momentu arba galingesnį – 176 AG –HPT motorą, pasiekiantį maksimalų 400 Nm sukimo momentą.

Naujasis „Renault Kangoo Express“ – patogus ir praktiškas

„Renault“ šį rudenį išleidžia atnaujintą furgoną ”Kangoo Express”, kuriame, palyginti su ankstesniąja versija, yra erdvesnis krovininis skyrius. Automobilyje platesnis priekinis stiklas, trumpas ir tvirtas furgono priekis suteikia daugiau erdvės salonui bei didesnį plotą krovininiam skyriui, kuris, priklausomai nuo modifikacijos, gali būti nuo 3 iki 3,6 m². Naujasis ”Kangoo” turi paplatintą kėbulą su sustiprintais šonais. Furgono ilgis – 4,21 m, plotis, palyginti su ankstesniąja versija, padidėjo 16 centimetrų – iki 1, 83 m.

Variklių sąraše – 5 ekonomiški ir ekologiški agregatai: 3 dyzeliai (70 AG, 85 AG, 105 AG) ir du benzininiai 90 ir 105 AG varikliai. Su 85 AG dyzeliniu varikliu naujajam „Kangoo Express“ tereikia 5,2 l degalų 100 km.

Šis lengvasis komercinis automobilis išsiskiria ne tik ekspresyviu dizainu, bet ir praktiškumu bei saugumu. Jame įmontuota naujausia ABS stabdžių sistema, sustiprintos priekinės sėdynės, susistumianti vairo kolonėlė. „Kangoo Express“ stabdžiai leidžia sustabdyti 100 km/h važiuojantį automobilį per 40 m – tai vienas geriausių rezultatų furgonų klasėje. Ypatingos vertės jam prideda įdiegtos mobilaus biuro galimybės. Pavyzdžiui, yra speciali jungtis USB raktui, galimybė naudotis daugialype terpe ar „Bluetooth“ ryšį palaikančia borto kompiuterio sistema, įmontuotas specialus laikiklis A4 formato dokumentams.

Naujojo “Kangoo” universalumą atskleidžia galimybė pritaikyti interjero ir eksterjero detales bei kitus aksesuarus specifiniams vairuotojo poreikiams. Pavyzdžiui, krovininiam skyriui gali būti parinkta medinė arba plastikinė grindų danga, pagal automobilio naudojimo paskirtį gali būti priderintos šoninių ar galinių durų specifikacijos.

Nepaisant ilgo naujojoje „Kangoo Express“ versijoje įdiegtų naujovių sąrašo, furgonas, žadama, kainuos panašiai kaip ir ankstesnės jo versijos.

Tomas LABŽENTIS

"Transporto pasaulis"
Gruodis Nr. 12 (84)

"Linava" informuoja

Kronika

Aktualijos

Apie vežėjų verslo aktualijas – ant metų sandūros slenksčio

Kaip išvengti problemų Rusijoje

Egzotika

“KrAZ” SIEKS DAKARO LAURŲ

Keliai Keleliai

Lietuvoje eismo intensyvumas auga greičiau, nei galimybės kelius prižiūrėti

Magistralės jubiliejus

Modeliai

"Temsa Safari HD "– naujovė Lietuvoje

Vėl nauji FH

„Solbus“ – naujovė iš Lenkijos

Parodos

Lūžio metas: būtinas sisteminis požiūris

Pas kaimynus

Prieššventinė prekyba koreguoja krovinių gabenimo maršrutus

PREVENCIJA

Tikslas : saugus eismas ir vienodos konkurencijos sąlygos

Servisas

UAB "Centrako" pradėjo modernaus DAF serviso statybą Vilniuje

Stambiu planu

MAN TGM – “Metų sunkvežimis” Lietuvoje

Lietuvoje ir pasaulyje

Bankas SNORAS remia profesionalių pilotų komandą

Logistikos miestas bunda

Naujienos

Perspektyvos

Studentams – piniginės premijos

Keleivinis transportas

Keleivininkų regioniniuose – einamieji reikalai

Technika

Naujienos

Teisė

Akcijų apskaita bendrovėse ir jų perleidimas (1)