Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„Aris Baltija“ siūlo kuro korteles

Vardinti kuro kortelių privalumų, ko gero, jau neverta – jie akivaizdūs ir nenuginčijami. Daugelis vežėjų pamėgo patogų atsiskaitymo už degalus būdą. Juolab kad jis parankus tiek vairuotojui, kuris neprivalo su savimi vežiotis grynųjų pinigų, tiek įmonės savaininkui, kuriam paprasčiau kontroliuoti atsiskaitymus bei transporto priemonių parką. Kuro kortelės ne tik taupo vežėjų laiką bei degalams skirtus pinigus: tapę vienos ar kitos korteles platinančios bendrovės klientais, jie gauna daugiau įvairių paslaugų ir Lietuvoje, ir užsienyje.

Garantija – penkiolikos metų patirtis

Kuro korteles siūlanti kompanija „Aris“ pernai šventė penkioliktąsias veiklos metines. Europos bei Azijos šalių transporto ir ekspedicinėms bendrovėms paslaugas „Aris“ teikia nuo 1992-ųjų. Drauge su partneriais – didžiausiomis Europos degalinių bei serviso kompanijomis – „Aris“ siūlo patogų degalinių tinklą bei serviso paslaugas vežėjams, gabenantiems krovinius bet kuria kryptimi nuo Kinijos iki Portugalijos besidriekiančiomis pagrindinėmis magistralėmis.

Šiuo metu „Aris“ kortelėmis naudojasi daugiau nei dvidešimties šalių vežėjai. Kompanijos atstovybės įsikūrusios Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje. „Lietuvoje dirbame gana seniai, esame puikiai žinomi šalies vežėjams ir spėjome pelnyti jų pasitikėjimą“,– sakė „Aris Baltija“ vadybininkas Andrius Balnanosis.

Kortelės

Įsigijęs „Aris“ kortelę, klientas ne tik turės galimybę pigiau įsipilti degalų, bet ir gaus daugybę kitų paslaugų. Šiuo metu „Aris Baltija“ vežėjams siūlo trejopas korteles: pagrindinės, „Aris“, kortelės turėtojai gali įsipilti degalų dvidešimt keturiose valstybėse ir sumokėti kelių mokesčius Rusijoje, Baltarusijoje ir Lenkijoje; IDS – susimokėti už degalus tarp vežėjų nepopuliariose valstybėse, kuriose dar negalima atsiskaityti „Aris“ kortele; drauge su RESSA kortele, kuri skirta sumokėti mokesčius už kelius Europoje,vežėjas gauna įrangą, suteikiančią galimybę susimokėti už kelius jam reikalingoje valstybėje („Toll Collect“ Vokietijoje, Go-BOXAustrijoje ir pan.).

„Aris“ kortele už degalus galima sumokėti Austrijoje, Baltarusijoje, Belgijoje, Bosnijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Estijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Kroatijoje, Vengrijoje, Kazachstane, Lietuvoje, Liuksemburge, Latvijoje, Moldovoje, Olandijoje, Lenkijoje, Portugalijoje. Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ukrainoje ir Rusijoje. Rusijoje ir Lenkijoje yra nuosavos ARIS degalines, viena veikia ir Lietuvoje. Europoje degalų su „Aris Baltija“ siūlomomis kortelėmis galima įsipilti IDS, „Texaco“, „Cepsa“, LOMO, AVIA ir kitų tinklų degalinėse.

Kodėl verta rinktis „Aris?

„Degalinės, kuriose galima atsiskaityti „Aris“ kortele, yra pritaikytos sunkiajam transportui, jos išsidėstę ne tik valstybių viduje, bet ir greta visų pagrindinių įvažiavimų į valstybes, šalia pagrindinių magistralių. Nė viena kortelė negali pasigirti tokiu plačiu degalinių tinklu, be to, degalų kainos čia šiek tiek mažesnės“, – teigė A. Balnanosis. „Aris“ kortelių klientams taikomos individualios nuolaidos už degalus bei kitas paslaugas.

Be plataus degalinių tinklo, „Aris“ siūlo saugomas stovėjimo aikšteles, šiuolaikišką servisą tiek automobiliams, tiek ir jų vairuotojams: parduotuves, kavines, saunas.

Dvidešimt keturias valandas per parą veikianti dispečerių tarnyba padės vairuotojui, pametusiam ar praradusiam kortelę, pamiršusiam jos kodą. Ypatingais atvejais blokuoti kortelę galima ir atsiuntus SMS pranešimą. Paskambinęs vadinamąja „karštąja“ linija, vairuotojas gaus jam reikalingą informaciją bei pagalbą.

Nuo šių metų „Aris Baltija“ savo klientams siūlo atnaujintas žemėlapių knygeles, kuriose vairuotojai ras ne tik įvairiose šalyse išsidėsčiusių degalinių adresus, bet ir koordinates, pagal kurias, naudodamasis navigaciniais prietaisais, galės iki jų nuvykti.

Interneto puslapyje www.ariscard.comnemokamai užsiregistravęs „Aris Baltija“ klientas įgis galimybę stebėti bei kontroliuoti degalų pylimo duomenis: kada, kiek, kokioje šalyje, kokioje degalinėje ir kiek degalų įsipylė vairuotojas.

„Aris Baltija“ savo klientams neteikia PVM iš užsienio šalių susigrąžinimo paslaugos, tačiau siūlo platų spektrą partnerių, kurie gali pasiūlyti analogiškas paslaugas vežėjui palankiausiomis sąlygomis.

Lina JAKUBAUSKIENĖ

"Vežėjų žinios"
Sausis Nr. 1 (85)

"Linava" informuoja

Naujienos

Degalai

„Aris Baltija“ siūlo kuro korteles

Klausimėlis

Degalų kortelės: patogumas ar landa vagims?

Modeliai

“Irisbus” šeimyną papildė “Daily Tourys”

Mūsų kalba

Neteiktini vertiniai – praeities palikimas

Stambiu planu

“Mercedes-Benz Vito” ir “Vito” 4x4

Vežėjų mokykla

Būsimieji trakeriai – ir Joniškyje

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Perspektyvos

Dyzelinas iš dujų ir pjuvenų?

Keleivinis transportas

Visuomeninis transportas Europos širdyje

Technika

Navigacija sunkvežimiuose: problemos ir perspektyvos

Teisė

2004 m. priimtų teisės aktų apžvalga