Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Patirties – į Lietuvą

2007 metų gruodžio 18–20 dienomis Lietuvoje lankėsi Rusijos Federacijos vežėjų asociacijos ASMAP pavaldžios įmonės “ASMAP servis” generalinis direktorius Andrej'us Voronin'as ir finansų direktorė Nadežda Kovalenko. Tai pirmasis pažintinis vizitas, kuriuo kolegos iš Rusijos siekė užmegzti kontaktus ir susipažinti su UAB “Linavos” serviso veiklos patirtimi.

Pirmiausia derėtų pasakyti, kad šis susitikimas įvyko “Linavos” atstovybės Maskvoje vadovo Rimanto Budrevičiaus, palaikančio nuolatinius draugiškus ryšius su kaimyninės šalies vežėjais bei valstybinių institucijų atstovais, dėka. “Nuo atstovybės Maskvoje įkūrimo pradžios aktyviai dirbame ieškodami galimybių Lietuvos vežėjams plėtoti verslą Rusijoje, sudaryti kuo palankesnes sąlygas gabenti krovinius, operatyviai įveikti kilusias problemas. Daug pagalbos ir supratingumo sulaukiame iš draugiškos mums RF nacionalinės vežėjų asociacijos ASMAP”, - sakė Rimantas Budrevičius.

Rusijos ASMAP, kaip ir mūsų “Linava”, turi pavaldžią įmonę – “ASMAP servis”, įkurtą prieš trejus su puse metų. Šios įmonės filialai įsteigti Kaliningrade, Sankt Peterburge, Nižnij Novgorode, Rostove, Samaroje ir Jakaterinburge.”ASMAP servis” leido savo leidinį, skirtą vežėjams, bet šis buvo nuostolingas ir jo leidyba neseniai nutraukta. Dabar “ASMAP servise” iš viso dirba 42 žmonės, metų apyvarta siekia apie 60 mln. rublių.

“ASMAP servis” generalinis direktorius Andrej'us Voronin'as ir finansų direktorė Nadežda Kovalenko papasakojo, kad jų įmonė turi keturias veiklos kryptis: tarpininkavimas išduodant vizas, visų rūšių draudimo paslaugų teikimas, parodų ir konferencijų organizavimas bei leidyba. Naujajai vadovybei iškelta užduotis išplėsti serviso veiklą teikiant įvairesnių paslaugų ir pritraukiant daugiau vežėjų. Todėl naujiems vadovams labai naudinga pasižvalgyti po kaimynines šalis ir pasisemti patirties iš labiau patyrusių kolegų. Svečiai paminėjo, kad po vizito Lietuvoje jie dar planuoja nuvykti į Baltarusiją ir Lenkiją.

“Susitikimas su “Linavos” serviso darbuotojais mums buvo labai naudingas, - sakė A. Voronin'as. – Labai gerą įspūdį paliko autoserviso teikiamų paslaugų gausa, erdvūs sandėliai, darbo organizavimas. Mes to neturime, o statybos netgi šalia Maskvos brangiai kainuotų. Detaliau susipažinę su “Linavos” serviso veikla išskyrėme keletą veiklos sričių, kuriose galėtume bendradarbiauti. Pirmoji abiem pusėms įdomi galimybė – Rusijos kuro kortelių projektas. “Linavos” serviso netenkina dabartinių partnerių darbo kokybė, norėtųsi teikti geresnes paslaugas vežėjams. Antra galima bendros veiklos sritis – krovinius į Vakarus gabenančių Rusijos vežėjų automobilių remontas “Linavos” servise. Trečia – būtų naudinga turėti bendrą informacinę duomenų bazę apie paslaugų teikėjus. Ketvirta – Svetlogorske ASMAP turi mokymo centrą, kuriame galėtų būti mokomi ir Lietuvos transporto vadybininkai. Penkta – perspektyvus pasikeitimas darbo organizavimo patirtimi. Šešta – Rusijos naujų technologijų, gaminių ir žaliavų realizavimas Lietuvoje”.

Vidmantas KLIUKAS

"Transporto pasaulis"
Sausis Nr. 1 (85)

"Linava" informuoja

Kronika

Naijienos

Aktualijos

Problemų daug, tačiau ir pasidžiaugti yra kuo

Eismas

Prieš karą keliuose – įstatymais

Saugumo keliuose kaina- milijardai eurų

Modeliai

Naujienos

Naujienos

Rinkos užkariavimas - nuo surinkimo

Pas kaimynus

Baltarusija : šviesa tunelio gale?

Svečiai

Mes – į Baltarusiją, baltarusiai – pas mus

Patirties – į Lietuvą

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

“Berlingo”, bet naujas

Transporto politika

Kelių mokesčiai: lankstumas, įvairovės, patirtis

Rytų ir Vakarų jungtis

Žinotina

Europadėklai – idealus logistikos sprendimas

Teisė

Akcijų apskaita bendrovėse ir jų perleidimas

Sveikata

Naujo automobilio salonas- grėsmė svaikatai?

Muziejus

Švediškuosius junginius turėjo ne tik švedai