Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naijienos

Dėl sankcijų už pažeidimus Lietuvoje

Informuojame, kad sankcijas už darbo ir poilsio režimo, pavojingų krovinių vežimo bei už Kelių eismo taisyklių pažeidimus Lietuvoje, galima rasti asociacijos “Linava” interneto svetainėje: Informacija vežėjams/Transporto žinynas/Lietuva/Bendrai/Eismo pažeidimai, sankcijos.

Informacijos ir IT skyrius

Apsvarstytas naujos keltų linijos su Lenkija atidarymo tikslingumas

Sausio 8 d.Susisiekimo ministerijoje susitiko ministerijos, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto, DFDS LISCO laivybos kompanijos, Lietuvos laivybos maklerių ir agentų, taip pat Laivų savininkų asociacijų ir Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ atstovai (prezidiumo narys Rimvydas Stropus, sekretorius transporto politikai ir informacijai Algirdas Baranauskas ir Krovininio transporto skyriaus vadovas Gintautas Ramaslauskas) ir aptarė Lenkijos Infrastruktūros ministerijos siūlymą apsvarstyti galimybę atidaryti laivybos liniją tarp Klaipėdos ir Ščecino jūrų uostų.

Posėdžiui pirmininkavęs Susisiekimo ministerijos sekretorius Arvydas Vaitkus tvirtino, jog vežėjai jūra ir sausuma buvo sukviesti tam, kad ministerija sužinotų jų nuomonę apie siūlomą naują laivybos keltų liniją tarp Klaipėdos ir Ščecino jūrų uostų. „Linavos“ sekretorius Algirdas Baranauskas informavo apie gautus “Linavos” narių pasiūlymus ir pageidavimus.
Posėdžio dalyviai, išanalizavę Lenkijos infrastruktūros ministerijos siūlymą atidaryti laivybos liniją tarp Klaipėdos ir Ščecino jūrų uostų, atsižvelgdami į pasikeitusias krovinių vežimo sąlygas Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, nutarė prašyti kaimynų konkretesnių siūlomo projekto detalių.
Siekiant išsiaiškinti keltų linijos atidarymo šia kryptimi tikslingumą, nutarta prašyti pateikti konkretesnius siūlymus dėl šio projekto: kieno nuosavybė būtų naujas keltas, kokios jo techninės galimybės, vežimo tarifai, kokie būtų krovinių srautai ir galimos jų kryptys.
Sutarta, kad poziciją dėl naujos linijos atidarymo Lietuvos krovinių vežėjai pareikš išanalizavę gautus konkretesnius siūlymus iš Lenkijos infrastruktūros ministerijos.

Anatolijus Jakimovas
Atstovas spaudai

Bus kreipiamas eismas

Informuojame, kad dėl remonto darbų 2008 m. vasario 4, 6, 8, 25, 27 ir 29 dienomis nuo 10.00 val. iki 16.00 val. eismas bus kreipiamas kelio A40 atkarpoje tarp Saint-Julien-en-Genevois ir Archamps. Bus pastatyti nukreipiamieji kelio ženklai. Papildoma informacija prancūzų kalba teikiama interneto svetainėje adresu www.rn201.com.

Uždaryta kelio A8 atkarpa ties Castellane

Rumunijos vežėjų asociacija UNTRR ir Prancūzijos kelių informavimo centras pranešė, kad dėl uolos nuogriuvos neribotam laikui uždaryta kelio A8 atkarpa ties Castellane. Taip pat uždarytas pasienio postas ties Vintimiglia. Pastatyti nukreipiamieji kelio ženklai. Papildoma informacija teikiama interneto svetainėje adresu http://www.bison-fute.equipement.gouv.fr/diri/listeflashs.do?pageAstec=ie2_quartse.html&langue=en&evt=1

Informacijos ir IT skyrius

“LINAVOS” BOULINGO TAURĖ’ 2008

Kviečiame asociacijos “Linava” narių įmonių darbuotojus dalyvauti asociacijos organizuojamame boulingo turnyre “Linavos” boulingo taurė’ 2008.

Pirmasis varžybų etapas (2008 m. vasario 7 d., 19 val.) bei antrasis varžybų etapai (2008 vasario 21 d., 19 val.) vyks Vilniuje (“Cosmic bowling”, Vytenio g. 6/23), Kaune (“Straikas”, Draugystės g. 6a), Klaipėdoje (“Forumas”, Šilutės pl. 79 ), Šiauliuose (“Neopolis”, Vilniaus g. 47), Druskininkuose (“Sūkurys”, M.K. Čiurlionio g. 51 ) bei Utenoje (“Abuva”, Aukštaičių g. 3b), finalas – vasario 29 d. 18 val. Trakuose, Turizmo, sveikatingumo ir pramogų centre TRASALIS, Gedimino g. 26.

Komandą turi sudaryti 3 žaidėjai. Jeigu komandoje yra moteris, jai prie kiekvienos partijos pridedama po 10 taškų. Komandoje gali žaisti tik užsiregistravusioje įmonėje dirbantys darbuotojai.

P.S.: pageidautina – komandai vienoda apranga ir sirgalių palaikymas.
Komandos startinis mokestis – 150 Lt (su PVM), kurį reikia sumokėti prieš pirmąjį varžybų etapą į asociacijos “Linava” sąskaitą Vilniaus banke (banko kodas - 70440) Nr. LT 207044060001061306. Varžybose bus leista dalyvauti tik iš anksto užsiregistravusioms ir startinį mokestį sumokėjusioms komandoms.

“Linavos” boulingo taurės’ 2008 reglamentą, varžybų grafikus bei rezultatus bus galima rasti asociacijos “Linava” interneto svetainėje www.linava.lt (skiltyje “Naujienos”). Informacija dėl žaidimo organizavimo ir taisyklių teikiama tel. 861571105 (Donatas).

Pageidaujančius dalyvauti varžybose maloniai prašome iki 2008 m. vasario 1d. registruotis užpildant dalyvio anketą, kurią galima rasti asociacijos “Linava” interneto svetainėje (www.linava.lt), nuorodoje “Naujienos”.

Dalyviai bus pavaišinti alumi bei kepinta duona su česnaku!
Nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti prizais ir dovanomis!

Turnyro dalyviams iki 2008 m. gruodžio 31 d. boulingo klubai suteiks šias nuolaidas:
SPEIRAS (Klaipėda) – 15% nuolaida žaidimui ir 5 % maistui ir gėrimams;
STRAIKAS (Kaunas) – 10% nuolaida žaidimui ir 10 % maistui ir gėrimams.

Kviečiame aktyviai registruotis, nes komandų skaičius yra ribotas!

Prizai: “Linavos” taurė, diplomai, paguodos dovanos.

Speciali treniruočių kaina komandai “Linavos” boulingo taurė’ 2008 boulingo klubuose:
- 40 Lt/val. (Vilniuje, Kaune, Utenoje ir Šiauliuose):
- 30 Lt/val. ( Klaipėdoje, Druskininkuose).

"Transporto pasaulis"
Sausis Nr. 1 (85)

"Linava" informuoja

Kronika

Naijienos

Aktualijos

Problemų daug, tačiau ir pasidžiaugti yra kuo

Eismas

Prieš karą keliuose – įstatymais

Saugumo keliuose kaina- milijardai eurų

Modeliai

Naujienos

Naujienos

Rinkos užkariavimas - nuo surinkimo

Pas kaimynus

Baltarusija : šviesa tunelio gale?

Svečiai

Mes – į Baltarusiją, baltarusiai – pas mus

Patirties – į Lietuvą

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

“Berlingo”, bet naujas

Transporto politika

Kelių mokesčiai: lankstumas, įvairovės, patirtis

Rytų ir Vakarų jungtis

Žinotina

Europadėklai – idealus logistikos sprendimas

Teisė

Akcijų apskaita bendrovėse ir jų perleidimas

Sveikata

Naujo automobilio salonas- grėsmė svaikatai?

Muziejus

Švediškuosius junginius turėjo ne tik švedai