Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Meistriškumo varžybose paaiškėjo geriausieji

Lina JAKUBAUSKIENė

„šiais metais varžybos vyko jau penktаjį kartа. Jų tikslas – paskatinti geriausius parko vairuotojus. Rengdamiesi varžyboms, vairuotojai ne tik pasikartoja teorines žinias, bet ir gana sudėtingoje trasoje pasitikrina manevravimo sugebėjimus“, – sakė UAB „Vilniaus autobusai“ generalinis direktorius Gintaras Nakutis.

Važiavimas aikštelėje – vairuotojų meistriškumo varžybų baigiamasis etapas. Prieš tai UAB „Vilniaus autobusai“ vairuotojai sprendė teorinius Kelių eismo taisyklių testus, po kurių ir paaiškėjo geriausiai pasirengusieji, susirungę vairavimo trasoje.

šios vairuotojų meistriškumo varžybos – jau antrosios šiemet Vilniaus autobusų parke. Pirmosios vyko Vasario 16-osios datai paminėti, jose vairuotojai galėjo išbandyti savo jėgas sudėtingomis žiemos sаlygomis. Varžybos Generalinio direktoriaus taurei laimėti šiemet sutapo su kita valstybine švente – liepos 6-аja.

„Užduotis vairuotojų meistriškumo varžyboms stengėmės parinkti tokias, kad galutinį rezultatа lemtų ne važiavimo greitis, bet darbuotojo meistriškumas. Autobuso vairuotojas privalo važiuoti saugiai, tvarkingai, atsargiai. Sunkiausia daugumai varžybų dalyvių sekėsi įveikti manevravimo užduotis: pravažiuoti tarp lentų, įvairuoti atbulа autobusа į garažа. žiūrovams įspūdingiausia rungtis – važiavimas tarp 90 laipsnių kampu sustatytų gairelių (bumerangu). Manau, visi varžybų dalyviai pasirodė neblogai, šiurkščių klaidų nepadarė nė vienas vairuotojas“, – kalbėjo UAB „Vilniaus autobusai“ Eismo skyriaus viršininkas Jurijus Zaranka.

Kiekvienas iš dalyvių privalėjo atlikti ne tik jau paminėtas užduotis, bet ir pastatyti autobusа į jam skirtа vietа, pervažiuoti slalomo trasa, užvažiuoti „ant duobės“, galiausiai tiksliai sustabdyti transporto priemonę priešais nubrėžtа linijа. Už kiekvienа nuverstа gairelę prie bendro vairuotojo sugaišto trasoje laiko buvo pridedama po 60 sekundžių. Po dvi baudos minutes prisidėjo už neįvykdytа užduotį.

Geriausiai vairavimo trasoje sekėsi Jevgenijui Galkinui. Antruoju liko Ramūnas Urbštavičius, trečiаjа vietа laimėjo Romaldas Lukoševičius. Nugalėtojui įteikta generalinio direktoriaus įsteigta taurė, visi vairuotojai apdovanoti piniginėmis premijomis.

Varžybų pabaigoje trasа sėkmingai įveikė ir parko generalinis direktorius Gintaras Nakutis.

Iš geriausiai abiejose varžybose pasirodžiusių UAB „Vilniaus autobusai“ vairuotojų sudaryta komanda dalyvaus asociacijos „Linava“ rengiamose kasmetinėse respublikinėse vairuotojų meistriškumo varžybose.

"Transporto pasaulis"
Liepa Nr. 7 (67)

"Linava" informuoja

FL ir FE – “Vikingų“ bei “Titanų“ palikuonys

Naujienos

Aktualijos

Policininkai atsisako... kyšių?

Saugaus eismo dienos aprėps visа Lietuvа

Dilerių naujienos

Su delfino ženklu

įvairenybės

Dviratis...dar kartа...

Padangos

Iš pavojingų atliekų - naudinga žaliava

Parodos

„Kцgel“ naujovės – Hanoverio tarptautinės parodos ( IAA) išvakarėse

Patirtis

AITA prezidentas: Moldovos vežėjų problemos, asociacijos tikslai ir uždaviniai

Lietuvos vežėjai – ASMAP mokymo centre

Pažintys

GYVENIMO BūDAS – VAIRUOTOJA

Servisas

Geram sunkvežimiui - geras servisas

šventės

„Motorida“ plečia verslа

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Keleivinis transportas

Autobusai su ZAZ emblema

Meistriškumo varžybose paaiškėjo geriausieji

Technika

Populiariausias iš “Renault Trucks“ giminės

“MERCEDES BENZ SAFETY TRUCK“ – ATEITIS PRASIDEDA šIANDIEN

Mokymas

Vairuotojų gretas papildys kvalifikuoti „trakeriai“

Teisė

Senaties terminas

Muziejus

EDMUNDAS RUMPLERIS IR PRIEKINIų RATų PAVARA