Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

Vytautui Milėnui - 55

Vytautas Milėnas gimė 1951 m. rugpjūčio 14 d. 1969 m. baigęs Varėnos r. Merkinės vidurinę mokyklа apsisprendė studijuoti automobilių transporto specialybę ir įstojo į Vilniaus inžinerinį statybos institutа. Baigęs jį, 1974 m. įgijo automobilių transporto inžinieriaus-mechaniko kvalifikacijа ir pagal paskyrimа pradėjo dirbti Anykščių autotransporto įmonėje inžinieriumi-technologu, po trijų mėnesių buvo pasiūlyta tapti transporto įmonės vyriausiuoju inžinieriumi.

1978–1980 m. tarnavo sovietinėje armijoje karininku ir buvo atsitiktinai paskirtas į automobilinę kuopа. Ilgainiui ši veikla davė dar gilesnių žinių apie transporto valdymа ir administravimа. Po kariuomenės trumpam sugrįžo į Anykščių autotransporto įmonę, bet greitai perėjo dirbti į Automobilių transporto ir plentų ministerijos Respublikinį gamybinį automobilių transporto susivienijimа kadrų skyriaus viršininku.

Kiek atšilus politinei atmosferai „perestroikos“ metu, 1987-aisiais, ėmėsi praktinio darbo – tapo Vilniaus 3-osios autotransporto įmonės direktoriumi ir čia dirbo iki 1993 m. Dirbdamas šios įmonės vadovu patyrė atgimimo ir nepriklausomybes atkūrimo laikotarpio laimingas akimirkas bei sunkumus. Tai buvo didelis istorinis lūžis gyvenime – pasikeitė santvarka, nuosavybės formos, griuvo stereotipai. Ne kiekvienai žmonių kartai tenka tokie išbandymai.

Atsivėrus naujoms privataus verslo galimybėms atsisakė valstybinės autotransporto įmonės vadovo pareigų, nes sudomino nuosavo verslo galimybė, juolab kad patirties ir žinių, kaip valdyti transporto įmonę, buvo sukaupta per daugelį darbo metų. Neribotų galimybių ir privačia iniciatyva pagrįsta veikla Vytautui Milėnui atrodė kur kas patraukliau nei nuo rezultatų nepriklausantis valstybinis darbas ir atlyginimas bei darbuotojų įpročiai dirbti vadovaujantis sovietiniais standartais.

Iš pradžių Vytautas Milėnas dirbo kartu su partneriais iš Vokietijos, bet 1994 m. kartu su kolega Vytautu Levicku įkūrė privačiа transporto ekspedicinę bendrovę UAB „Vylaista“. Po metų buvo įkurta ir kita, logistikos bei ekspedijavimo paslaugas teikianti, uždaroji akcinė bendrovė „Autospeda“, 2005 m. šventusi sėkmingo įmonės darbo dešimtmetį.

1991 m. aktyviai kūrė asociacijа „Linava“, tapo asociacijos viceprezidentu, vadovavo krovinių vežimo sekcijai. O 1994 m., verslininkų delegacijoje, kartu su tuometiniu šalies Prezidentu Algirdu Brazausku, viešėjo Vatikane, pas popiežių Jonа Paulių Antrаjį.

Ilgametė patirtis padiktavo ir savo verslo filosofijа. Neskubėdami vaikytis naujausių vėjų ir beatodairiškų plėtros planų, užtikrintai plėtojo verslа, daugiau dėmesio skirdami veiklos specializacijai. Darbas Italijos rinkoje yra pagrindinė UAB „Vylaista“ specializacijos kryptis. Su verslo partneriu pasirinkta šalis, kurios verslo tradicijas ir specifikа Vytautas Milėnas kartu su savo bendradarbiais išmano geriausiai. Kita šios filosofijos dalis – verslo kultūra, kurios laikomasi nuo pirmųjų darbo dienų. Tesėti duotа žodį ir įvykdyti įsipareigojimus laiku – UAB „Vylaista“ bei UAB „Autospeda“ esminis darbo bruožas ir būtina sаlyga. Atsiskaitymus su verslo partneriais stengiamasi atlikti laiku. Nedidelėmis partijomis perkama technika – vilkikai ir puspriekabės, tobulinama įmonės infrastruktūra, darbuotojų mokymas, patikimumas ir aukšta kokybė – pagrindas siekiant užtikrinti verslo sėkmę ateityje.

Laisvalaikiu Vytautui Milėnui patinka aktyvus poilsis, mėgsta šokti, žaidžia tenisа, turi senа aistrа medžioklei, yra sukaupęs daugybę laimikių bei trofėjų. Bet geriausias gyvenimo laimikis – pasirinktas profesinis kelias.

Su gimtadieniu, kolegos!

Automobilių transporto veteranų klubas „Automobilininkas“

sveikina rugpjūčio mėnesį gimusius klubo narius su gimtadieniu,

linki geros sveikatos, artimųjų meilės, gyvenimo džiaugsmo

ir sėkmės visuose darbuose. Sveikiname:

Sigitа Pocių – rugpjūčio 2 d.

Vladа Blėdį – rugpjūčio 4 d.

Vytautа Bruzgulį – rugpjūčio 7 d.

Antanа škikа – rugpjūčio 8 d.

Juozа Baranauskа – rugpjūčio 9 d.

Ovidijų Grincevičių – rugpjūčio 14 d.

Vytautа Milėnа – rugpjūčio 14 d.

Edmontа Volochovičių – rugpjūčio 14 d.

Izraelį Kamermanа – rugpjūčio 22 d.

Arūnа Urbonа – rugpjūčio 23 d.

Stanislovа Venckevičių – rugpjūčio 24 d.

Kęstutį Indziulа – rugpjūčio 25 d.

Klubo narių vardu – prezidentas ir taryba.

"Vežėjų žinios"
Liepa Nr. 14 (122)

"Linava" informuoja

Naujienos

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

Rinkos naujienos

Naujienos

Veteranai

Naujienos

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

Kцgel naujovės ir ateities vizija

Muitinėje

Naujienos

Susisiekimo ministerijoje

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams