Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Kovai prieš vilkikų vagis – ir „BITė biz® mobilusis internetas“

Telekomunikacijų bendrovės ҐBitė Lietuva“ įrenginiais šiuo metu naudojasi šalies kriminalinės ir viešosios policijos skyriai bei įvairių apylinkių inspektoriai. Vienas iš svarbiausių „BITė biz® mobiliojo interneto“ privalumų – galimybė patikrinti reikiamа informacijа būnant net ir atokiausiose šalies vietovėse. Taip efektyviau tiriami automobilių, vilkikų vagysčių, sienų pažeidimo atvejai, užtikrinama Kaliningrado tranzito apsauga pagrindinėse šalies automagistralėse ir geležinkelio trasose.

Mobilusis internetas –

ir nuošaliuose keliuose

„Modernios mobiliojo darbo priemonės pagreitina informacijos perdavimа, o tai – viena iš pagrindinių efektyvaus policijos darbo sаlygų. Tikimės, kad naujovių naudа jau artimiausiu metu pajus ir šalies gyventojai“, – sako Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Vytautas Navickas. Pasak jo, modernių darbo priemonių atsiradimas ypač aktualus kaimo vietovėse, kuriose iki šiol ne visur buvo įrengtas vietinis telefono tinklas.

Daugiau kaip pusė (65) iš šiuo metu policijos turimų „Bitė biz® mobiliojo interneto“ įrenginių skirti įgyvendinti Kaliningrado tranzito programai. Siekiant užtikrinti tranzito apsaugа, mobiliojo interneto įrenginiai perduoti Kauno, Vilniaus, Raseinių, Elektrėnų, Joniškio, Alytaus, Marijampolės ir kitų šalies miestų bei rajonų policijos apylinkių inspektoriams.

Pasak V. Navicko, anksčiau, norint patikrinti įtartinа asmenį ar transporto priemonę, reikėjo specialiai vykti į policijos komisariatа, dabar visa tai galima atlikti vietoje prisijungus prie duomenų mobiliuoju internetu. „Taip užtikrinamas operatyvesnis pareigūnų darbas ir sutaupoma laiko“, – sakė V. Navickas.

„Bitė biz® mobiliojo interneto“ įrenginiai aktyviai naudojami ir kriminalinės policijos (vagysčių, kitų nusikaltimų) bei viešosios policijos (Eismo priežiūros tarnybos) darbe. Jie suteikia galimybę bet kada prisijungti prie policijos duomenų saugyklos ir realiuoju laiku patikrinti ar perduoti aktualiа informacijа iš bet kurios šalies vietos.

Bendradarbiaudamas su telekomunikacijų bendrovėmis Policijos departamentas per artimiausius kelerius metus planuoja įkurti daugiau mobiliojo darbo vietų. Planuojama, kad ateityje mobiliojo darbo įrenginiais galės naudotis visa šalies policija.

Naudinga ir įmonėms

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie visai šaliai aktualaus policijos veiklos modernizavimo projekto. Esame tikri, kad „Bitės“ mobiliojo duomenų perdavimo priemonės užtikrins greitesnį ir efektyvesnį informacijos pasiekiamumа net ir tose vietovėse, kur anksčiau tai buvo neįmanoma“, – sakė „Bitės“ generalinio direktoriaus pavaduotojas verslo klientams Darius Montvila.

Jo teigimu, „BITė biz® mobiliojo interneto“ įrenginiai veikia spartaus duomenų perdavimo ryšiu EDGE, kuris šiuo metu prieinamas daugumoje šalies miestų, o nuo balandžio mėnesio „Bitė“ siūlo galimybę naudotis ir sparčiausiu duomenų perdavimu 3G ryšiu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, šiauliuose ir Panevėžyje.

Pasak D. Montvilos, mobiliojo duomenų perdavimo srityje „Bitė“ nuolat bendradarbiauja ir su verslo įmonėmis, ir su valstybės institucijomis. „Sieksime ir toliau užtikrinti pažangiausias priemones mobiliajam darbui visiems savo klientams“, – pabrėžė D. Montvila.

"Transporto pasaulis"
Gegužė Nr. 5 (65)

"Linava" informuoja

Naujienos

NUO KONKRESO IKI KONGRESO ASOCIACIJOS „LINAVA“ VEIKLOS KRONIKA 2005-05-06–2006-05-19

Alternatyvos

NAUJIEJI EKOLOGINIAI STANDARTAI – NAUJA ARITMETIKA

įvairenybės

Padangos

Keliai

Kelininkų darbų panorama: nuo arterijų į ES rinkas iki žvyrkelių

Kriminalai

Iš automobilių grobimo 7 mln. litų pelno

Saugumu pasirūpinkime patys

Naudingi pasiūlymai

Kovai prieš vilkikų vagis – ir „BITė biz® mobilusis internetas“

Nauji modeliai

Ne visureigis, bet...

Pažintys

Savivarčių šou dolomitų karjere

Pravartu žinoti

Veronos deklaracija ir lietuviškos žirklės

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Transporto politika

“Linava“ – vežėjų verslo gyvybės šaltinis

Keleivinis transportas

Kiniečių ekspansijos pradžia?

TURKIšKI AUTOBUSAI – LIETUVOS RINKAI

Technika

Atnaujintos ASTROS iš Pjačenzos

Mokymas

Pagalba būsimiesiems vairuotojams

Sveikata

Kaip nugalėti topografinį kretinizma

Muziejus

Sunkvežimiai iš sportinių automobilių gamyklos