Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

Nauja „Autoverslo“ paslauga – išankstinis krovinių deklaravimas

Viena iš didžiausių Lietuvoje transporto ir logistikos kompanijų „Autoverslas“ pradėjo teikti naujа paslaugа – bendrovė siūlo iš anksto deklaruoti krovinius. ši naujovė padės taupyti vežėjų laikа pasienyje, atliekant muitinės formalumus, vairuotojams nereikės vežiotis grynųjų pinigų muitinės tarpininkų paslaugoms apmokėti.

Nauja paslauga pasinaudoti paprasta. Prieš išleidžiant krovinį iš „Autoverslo“ terminalo, visi reikalingi dokumentai persiunčiami elektroniniu paštu arba faksograma į pasienį. Ten iš anksto parengiamas reikalingas muitinio tranzito dokumentų paketas. Automobiliui su kroviniu atvykus į pasienio muitinės kontrolės postа, dokumentai jau būna paruošti ir formalumai neužtrunka. Paprasta ir patogu.

Nauja „Autoverslo“ paslauga galima pasinaudoti kertant Latvijos bei Rusijos sienas pasienio postuose Burački ir Ubylinka.

„Kol kas vežėjai atsargiai naudojasi šia paslauga. Tačiau tie, kurie jau spėjo pajusti išankstinio deklaravimo privalumus, džiaugiasi tokia galimybe, – pastebėjo „Autoverslo“ komercijos direktorė Gražina Jakštienė. – šia paslauga turėtų susidomėti įmonės, siunčiančios didelį krovinių srautа. Pasinaudojusios šia paslauga, jos pasienyje išvengtų atsiskaitymo grynaisiais pinigais“.

"Vežėjų žinios"
Gegužė Nr. 9 (117)

"Linava" informuoja

Naujienos

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

Naujienos

VKTI informuoja

Naujienos

Muitinėje

Naujienos

Susisiekimo ministerijoje

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams