Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„Vodafone World“ atpigino telemetrijos paslaugas

Pasak telemetrijos įrenginius diegiančios bendrovės „Euronavigacija“ direktoriaus Arūno Razumo, naujos „Vodafone World“ galimybės leis vežėjams sutaupyti 30–60 procentų išlaidų duomenų perdavimo paslaugoms.

„Vidutinė telemetrijos paslaugomis besinaudojančių įmonių mėnesio sаskaita už duomenų perdavimа yra 50–60 litų. Su „Vodafone World“ ji sumažės iki 30–40 litų. Be to, nuvykus į bet kuriа šalį, vadovams ar vadybininkams nereikės sukti galvos dėl skirtingų duomenų siuntimo tarifų. Dabar jie yra vienodi visur“, – naujosios paslaugos privalumus vežėjams vardijo A. Razumas.

Mažesnės kainos

išaugins paklausа

Beveik pusantrų metų telemetrijos sprendimus šalies vežėjams siūlanti „Euronavigacija“ prognozuoja, kad atpigus duomenų siuntimo užsienyje kainai, išaugs ir telemetrijos paslaugų paklausa.

„Jau dabar šalies vežėjai vis aktyviau domisi galimybe tiesiogiai stebėti savo transporto priemones už tūkstančių kilometrų. Tai padeda efektyviau organizuoti ekspedijavimo darbus, sutaupyti išlaidų kurui, eksploatacijai. Manau, kad nedidelės duomenų siuntimo kainos taps dar vienu svarbiu veiksniu, skatinančiu išbandyti telemetrijos privalumus“, – sakė A. Razumas.

Pasirinkę bendrovės „Euronavigacija“ telemetrijos paslaugas, šiuo metu per 80 šalies transporto bendrovių kontroliuoja daugiau nei 600 transporto priemonių maršrutų kompiuterių ekranuose: vežėjai nuolat gauna duomenis apie vairuotojų kelionėje sugaištа laikа, judėjimo greitį, degalų sunaudojimа, kitus parametrus. Tokias telemetrijos paslaugas „Euronavigacija“ vežėjams siūlo vienintelė Lietuvoje.

„Patogu ir tai, kad savo automobilių parkа vežėjai gali kontroliuoti ne tik savo darbo vietoje, o ir iš bet kurios kitos vietos, kur yra interneto ryšys – namuose, komandiruotėje. Tam tereikia surinkus slaptažodį prisijungti prie „Euronavigacijos“ tinklalapio“, – pabrėžė A. Razumas.

Artimiausioje ateityje „Euronavigacija“ planuoja vežėjams pasiūlyti naujа paslaugа – transporto priemonėse įmontuoti monitorių su telemetrijos kortele ir kompaktiška klaviatūra. Taip vairuotojai galės susirašinėti su vadybininku realiuoju laiku, o už šių duomenų persiuntimа su „Vodafone World“ paslauga taip pat reikės mokėti mažiau.

Padeda auginti verslа

„Prisidėti prie augančio šalies logistikos verslo siekiame aktualiomis ir patogiomis paslaugomis, padedančiomis efektyviau planuoti veiklа“, – sakė „Bitės“ verslo klientų marketingo vadovas Vytautas Kaikaris.

Su „Vodafone World“ paslauga perduoti duomenis pigiau „Bitės“ klientai gali 44 pasaulio šalyse iš 65 operatorių tinklų. Atsisiųsti 1 MB duomenų „Vodafone“ ar jo partnerių tinkle kainuoja 15 Lt, „Bitė Latvija“ tinkle – 9,22 Lt, o kitose šalyse – 25 Lt už 1 MB. Su „Vodafone World“ paslauga galima užsisakyti ir specialų tarifа telemetrijos sprendimams. Tuomet atsisiųsti 1 MB duomenų kainuos 37 Lt visuose užsienio tinkluose.

šiuo metu užsisakyti „Vodafone World“ paslaugа „Bitės“ klientai gali nemokamai – nėra nei mėnesio, nei kitokių mokesčių. Visiems, jau besinaudojantiems „Vodafone World“ tarptautinių skambučių paslauga, naujieji duomenų perdavimo tarifai taikomi automatiškai.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, trečiаjį 2005 metų ketvirtį „Bitė Lietuva“ lyderiavo pagal mobiliojo interneto vartotojų skaičių. Vien tik per 2005 metų gruodį „Bitės“ mobiliuoju internetu naudojosi daugiau kaip 250 tūkst. mobiliojo interneto klientų.

„Manau, kad nedidelės duomenų siuntimo kainos vežėjams taps dar vienu svarbiu veiksniu, skatinančiu išbandyti telemetrijos privalumus“, – sakė bendrovės „Euronavigacija“ direktorius Arūnas Razumas.

"Vežėjų žinios"
Kovas Nr. 5 (89)

"Linava" informuoja

Naujienos

Kelių transporto inspekcija

Naujienos

Pravartu žinoti

„Vodafone World“ atpigino telemetrijos paslaugas

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

Naujienos

Muitinėje

Automobilio salone įrengtoje dušo kabinoje - falsifikuoti alkoholiniai gėrimai

Susisiekimo ministerijoje

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams