Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Tarptautinė transporto ir logistikos paroda TRANSRUSSIA-2006

Kviečiame dalyvauti darbinėje kelionėje į 11-аjа tarptautinę transporto ir logistikos parodа TRANSRUSSIA-2006, kuri vyks 2006 m. kovo 20–23 d. Maskvoje, sporto komplekse „Olimpijskij“. Parodoje savo stendа turės ir asociacija „Linava“. Asociacijos transporto įmones, kurios pageidauja būti reklamuojamos parodos stende, prašome iki š. m. vasario 20 d. pristatyti reklaminę-informacinę medžiagа „Linavos“ mokymo centrui (Jankiškių g. 41). Medžiagа prašome gerai ir tvirtai supakuoti bei nurodyti pakuotėje esančių bukletų skaičių, pakuotės svorį. Dalyvius registruojame iki š. m. vasario 20 d.

Asociacijos narių prašome užpildyti anketа apie įmonę. Siekdami, kad darbas parodoje būtų efektyvesnis, išleisime katalogа įmonių, kurios joje dalyvaus. Katalogas bus platinamas parodoje, Rusijos pramonės ir prekybos rūmuose.

į Maskvа vyksime traukiniu iš Vilniaus geležinkelio stoties kovo 19 d., į Vilnių grįšime kovo 23 d.

Dalyvio mokestis – 1 200 Lt, visiems asociacijos „Linava“ nariams kaina su nuolaida – 998 Lt (už vienvietį kambarį) 798 Lt (už dvivietį kambarį). į mokestį įeina kelionė traukiniu (kupė), dvi nakvynės viešbutyje, vykstančiųjų į užsienį sveikatos draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, nuvežimas autobusu Maskvoje tarp geležinkelio stoties ir viešbučio, įėjimas į parodа. į kainа neįeina įvažiavimo į Rusijos Federacijа ir Baltarusijos dvikartinė tranzitinė vizos.

Kelionei privalu turėti Baltarusijos dvikartinio įvažiavimo tranzitinę vizа ir Rusijos vizа. Norintys gauti vizas turi pristatyti pasа ir tris nuotraukas į „Linavos“ mokymo centrа Vilniuje iki š. m. vasario 20 d. Konsulinis mokestis už vizas: Baltarusijos tranzitinė viza – 30 Lt, Rusijos viza – 150 Lt. Vizoms gauti būtinas draudimas, paso kopija, 3 nuotraukos ir šie papildomi duomenys: gimimo vieta, sutuoktinio vardas ir pavardė, mergautinė pavardė.

„Linavos“ mokymo centras

Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius, Lietuva

Tel. (5) 274 00 97, faks. (5) 278 42 95, mob. +370 611 24 413

egle.ligeikaite@linava.lt

"Vežėjų žinios"
Vasaris Nr. 3 (111)

"Linava" informuoja

Naujienos

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

Parodos

Tarptautinė transporto ir logistikos paroda TRANSRUSSIA-2006

Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Naujienos

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

Naujienos

Susisiekimo ministerijoje

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams