Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

PER LAZDIJų PUNKTА NEGALėS VYKTI KROVININIAI AUTOMOBILIAI

Lenkijos sienos apsaugos tarnyba informavo Lietuvos valstybės sienos apsaugos tarnybа (VSAT), kad nuo vasario 15 d. per tarptautinį Lazdijų – Aradninkų pasienio kontrolės punktа nebebus praleidžiami krovininiai automobiliai. Per šį punktа šiuo metu gali vykti tuščios krovininės transporto priemonės, kurių bendroji masė neviršija 7,5 t.

Nuo vasario 15 d. kroviniai automobiliai iš Lietuvos į Lenkijа ir atvirkščiai galės vykti tik per tarptautinį Kalvarijos – Budzisko pasienio kontrolės punktа. Autobusai ir lengvieji automobiliai per Lazdijų pasienio kontrolės punktа sienа kaip ir iki šiol kirsti galės be apribojimų.

šiuo metu vidutiniškai per parа per Lazdijų – Aradninkų punktа į abi puses vyksta apie pusketvirto šimto krovininių automobilių.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės, kuri saugo sienа su Lenkija ir kuriai priklauso Lazdijų bei Kalvarijos punktai, pareigūnų teigimu, krovininių automobilių vairuotojai dėl numatomų apribojimų pasienyje papildomai laiko nesugaiš.

Nuo 2004 m. gegužės 1 d. Lietuvai tapus Europos Sаjungos nare ir pasienyje su Lenkija panaikinus muitinės kontrolę, krovininių automobilių eilių nebeliko.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinėje planuojama nuo vasario 15 d. padidinti Kalvarijos punkte dirbančių pasieniečių skaičių.

Giedrius MIšUTIS

VSAT Viešųjų ryšių skyriaus viršininkas

"Vežėjų žinios"
Vasaris Nr. 3 (111)

"Linava" informuoja

Naujienos

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

Parodos

Tarptautinė transporto ir logistikos paroda TRANSRUSSIA-2006

Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Naujienos

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

Naujienos

Susisiekimo ministerijoje

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams