Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

UAB EURO ASISTA – susivieniję konkurentai

Lapkričio 15 dienа Vilniuje žiniasklaidos atstovai buvo supažindinti su tarptautinės techninės pagalbos tinklu „ARC Transistance“ ir jam Lietuvoje atstovaujania bendrove „Euro Asista“.

Vidmantas KLIUKAS

Renginį pradėjusi naujosios bendrovės komercijos direktorė Marija Jėčiuvienė, daugeliui vairuotojų geriau žinoma kaip „Mototuro“ įkūrėja ir vadovė, papasakojo apie sumanymа suvienyti techninę pagalbа teikiančias įmones ir tapti tarptautinio tinklo dalimi. UAB „Euro Asista“ sukurta lygiomis teisėmis sujungus į vienа draugiškа šeimа tris pagrindines Lietuvos techninės pagalbos įmones: Lietuvos automobilininkų sаjungos techninę pagalbа teikiančiа UAB „Mototuras“, Respublikinę techninės pagalbos asociacijа „Sauda“ ir vienа iš didžiausių automobilių apsaugos sistemas diegiančiа bei techninę pagalbа teikiančiа kompanijа „Siglita“. Lietuvos automobilininkų sаjunga yra tarptautinių asociacijų FIA ir AIT narė, todėl UAB „Euro Asista“ teikia techninę pagalbа Europos automobilininkų klubų nariams.

UAB „Euro Asista“ direktorius Saulis Kundrotas žurnalistams surengė ekskursijа po bendrovės patalpas, parodė kieme išrikiuotа pagalbа teikti pasiruošusiа technikа. S. Kundrotas papasakojo, kas kuriant naujа įmonę buvo atnaujinta bei patobulinta LAS techninės pagalbos koordinatorinė. Dabar čia dirba du dispečeriai, atsiliepiantys į pagalbos šauksmа iš bet kurios Lietuvos vietos, atsakantys į užsienio partnerių skambučius ir orgnizuojantys pagalbos teikimа mūsų šalyje bei užsienyje. UAB „Euro Asista“ Lietuvoje valdo daugiau nei 100 techninės pagalbos automobilių, kuriuos prireikus pateikia partneriai iš maždaug septynių dešimčių bendrovių. Numatoma, kad UAB „Euro Asista“ per mėnesį sulauks apie 1000 iškvietimų. Didžiаjа klientų dalį sudaro lengvųjų automobilių vairuotojai. Pagal statistikos duomenis maždaug dvidešimt iš aštuonių šimtų iškvietimų – pagalbos prašantys krovininių automobilių, autobusų vairuotojai. Tai ne tik lietuviai, bet ir rusai, lenkai, baltarusiai... Sostinėje pagalbos automobilis atvyksta po 20-30 minučių po iškvietimo. Piko metu skubiai atvažiuoti, netgi su įjungtais švyturėliais, būna sudėtingiau. Užmiestyje pagalba suteikiama vidutiniškai per vienа valandа.

Beje, renginio metu Viniuje susidūrė du krovininiai automobiliai. Po avarijos vienа iš jų - žvyro pakrautа sunkvežimį su pažeista stabdžių sistema - UAB „Euro Asista“ techninės pagalbos automobilis nutempė penkis kilometrus į iškrovimo vietа. Tokios paslaugos kaina – 370 Lt (plius PVM).

UAB „Euro Asista“ turi nuomojamų automobilių parkа, kuriuo naudojasi teikiant pakaitinio automobilio paslaugа, įmonė glaudžiai bendrauja su Lietuvos bei užsienio viešbučiais, todėl klientui bet kada gali rezervuoti kambarį, lėktuvo ar autobuso bilietus. Automobilių parko valdymo patirtis įgalina UAB „Euro Asistа“ profesionaliai rūpintis ir kitų įmonių parko valdymu, t.y. organizuoti įmonės automobilių parko valdymа.

Renginyje taip pat dalyvavo „ARC Transistance“ - didžiausio automobilių techninės pagalbos bei asistavimo paslaugų teikėjo Europoje – tinklo direktorius Hansas Biekmannas. Jis papasakojo apie atstovaujamа organizacijа, kuriа 1991 metais įkūrė 8 pagrindinių Europos šalių automobilininkų klubai, tarp kurių – gerai žinomi ADAC (Vokietija), ANWB (Olandija), RACE (Ispanija), OAMTC (Austrija) ir kiti. „ARC Transistance“ aptarnauja Europoje gaminamus automobilius, teikia jiems mobilumo garantijos paslaugas. Tarptautinis tinklas vienija 39 klubus, kuriems priklauso apie 14 mln. žmonių. Savo srityje „ARC Transistance“ užima 45 proc. rinkos. H. Biekmanas išreiškė tikėjimа, kad Lietuvos ekonomika stiprės, kad geriau gyvenantys žmonės pirks daugiau automobilių ir naudosis „ARC Transistance“ tinklo teikiamomis paslaugomis.

UAB „Euro Asista“ koordinatorinė įsikūrusi Antakalnio g. 28 Vilniuje ir dirba 24 val. per parа 7 dienas per savaitę. įmonė visа parа yra pasiekiama trumpaisiais mobilaus ryšio GSM numeriais 1888; 1414 arba 1848 arba nemokama linija 800 00000. Nemokama linija klientai gali tiek užsisakyti techninę pagalbа, tiek pasikonsultuoti įvairiais su automobiliais susijusiais klausimais.

"Transporto pasaulis"
Lapkritis Nr. 11 (59)

"Linava" informuoja

Naujienos

Aktualijos

Patikima plomba – saugus krovinys

Pažymėjimo ar gyvenimo vardan?

Raudonasis „sidabras“ – skystas aliuminis

Techninei apžiūrai – 10

Idėjos

Pirmasis, lietuviškasis

Parodos

BUSWORLD EUROPE-2005 – paskutinės autobusų mados

Pravartu žinoti

PIRMOSIOS AVARIJOS

Tolimųjų reisų pilotus „Vodafone World“ gelbsti ir netikėtomis aplinkybėmis

Servisas

REKORDINIS AUKšTIS

UAB EURO ASISTA – susivieniję konkurentai

Užsienyje

NAUJAS SUNKVEžIMIU PASIEKTAS REKORDAS

Sunkvežimių pasaulyje – visi lygūs

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Keleivinis transportas

Vilniaus autobusams - 60

Technika

KENWORTH T600 – TRADICIJų NIEKINTOJAS

Teisė

Vežėjo teisė sulaikyti gabenamа krovinį

Muziejus

OdAZ GAMYKLOS ODISėJOS