Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Tolimųjų reisų pilotus „Vodafone World“ gelbsti ir netikėtomis aplinkybėmis

Skambučiai dėl degalų tiekimo, naujo skrydžio detalių ar netiktumų kitame pasaulio krašte – tai „Amber Air“ pilotų kasdienybė. Bendrauti keliaujant po užsienio šalis jiems padeda „Bitės Lietuva“ ir didžiausios pasaulyje telekomunikacijų kompanijos „Vodafone“ paslauga „Vodafone World“. šiandien šia paslauga naudojasi vis daugiau kelių, vandens ir oro transporto įmonių visoje Lietuvoje.

Naudotis apsimoka

Reguliarius ir užsakomuosius reisus vykdanti bendrovė „Amber Air“ bendromis „Bitės“ ir „Vodafone“ paslaugomis naudojasi nuo pat veiklos pradžios – 2004 metų. Bendrovės generalinio direktoriaus Romualdo Gėgžno teigimu, ši paslauga padeda ne tik sutaupyti lėšų, bet ir planuoti būsimas mobiliojo ryšio išlaidas.

„Jau dabar akivaizdu, kad būnant užsienyje kalbėtis mobiliuoju telefonu ne tik patogu, bet ir apsimoka – įkainiai kur kas mažesni, nei naudojantis fiksuotu ryšiu“, – sakė R. Gėgžnas. Pasak jo, bendrovės darbuotojai ir kiti paslaugas teikiantys žmonės – lakūnai, technikai, mechanikai – niekada nebūna vienoje vietoje, todėl pavedimus jiems taip pat patogiau perduoti mobiliuoju telefonu.

Visoje Europoje

šiuo metu „Amber Air“ turi du lėktuvus, kurie kasdien skraido reguliariu maršrutu iš Palangos į Hamburgа ir pagal klientų užsakymus keliauja po visа Europа, Rusijа, Skandinavijos šalis. Kiekvieno iš šių lėktuvų įgulai paskirti atskiri telefono numeriai, kuriais darbuotojai ir naudojasi, o „Amber Air“ biuruose skrydžius valdantiems kolegoms lengva nustatyti, iš kurio lėktuvo skambinama.

Kaip svarbu nedelsiant susisiekti mobiliuoju ryšiu, pilotai įsitikina kone kasdien. Kartа vienam iš „Amber Air“ lėktuvų Olandijoje, Roterdame, kilo techninių problemų. Jas pavyko pašalinti telefonu bendraujant su Lietuvoje, Danijoje ir Olandijoje esančiais specialistais, o skrydžio užsakovai jokių nepatogumų nepatyrė.

Keturi tarifai

šiandien „Bitės“ klientams „Vodafone World“ paslauga užtikrina net kelis kartus mažesnius tarifus daugiau kaip šimte pasaulio šalių. Patogu tai, kad paslaugos geografija suskirstyta į keturias pagrindines zonas – Europos, Rusijos ir NVS, Kanados ir JAV bei kitų šalių. Kiekvienoje iš šių zonų galioja vienodi ir aiškūs pokalbių bei trumpųjų žinučių SMS tarifai.

„Bitės“ duomenimis, skambučių užsienyje trukmė šių metų liepа – rugsėjį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo daugiau kaip ketvirtadaliu.

"Transporto pasaulis"
Lapkritis Nr. 11 (59)

"Linava" informuoja

Naujienos

Aktualijos

Patikima plomba – saugus krovinys

Pažymėjimo ar gyvenimo vardan?

Raudonasis „sidabras“ – skystas aliuminis

Techninei apžiūrai – 10

Idėjos

Pirmasis, lietuviškasis

Parodos

BUSWORLD EUROPE-2005 – paskutinės autobusų mados

Pravartu žinoti

PIRMOSIOS AVARIJOS

Tolimųjų reisų pilotus „Vodafone World“ gelbsti ir netikėtomis aplinkybėmis

Servisas

REKORDINIS AUKšTIS

UAB EURO ASISTA – susivieniję konkurentai

Užsienyje

NAUJAS SUNKVEžIMIU PASIEKTAS REKORDAS

Sunkvežimių pasaulyje – visi lygūs

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Keleivinis transportas

Vilniaus autobusams - 60

Technika

KENWORTH T600 – TRADICIJų NIEKINTOJAS

Teisė

Vežėjo teisė sulaikyti gabenamа krovinį

Muziejus

OdAZ GAMYKLOS ODISėJOS