Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

Pasikeitė įmokos kodas už VKTI teikiamas paslaugas

Pranešame, kad pasikeitė įmokos kodas už Valstybinės kelių transporto inspekcijos (toliau – Inspekcija) teikiamas paslaugas. Nuo 2005 m. spalio 12 d. už Inspekcijos teikiamas paslaugas mokant valstybės rinkliavа, mokėjimo dokumentuose turi būti nurodytas įmokos kodas 5746.

Taip pat primename, kad atliekant atsiskaitymus už Inspekcijos teikiamas paslaugas, mokant paskirtas baudas bei kitas įmokas (mokestį už važiavimа keliais transporto priemonėmis, kurių matmenys arba ašies (ašių) apkrova ar bendroji masė viršija leidžiamus) į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamаjа sаskaitа mokėjimo pavedime arba kvite nurodomi šie rekvizitai:

gavėjas – Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, įmonės kodas – 8872882,

sаskaita Nr. LT23 7300 0100 0245 8204, banko pavadinimas – AB bankas „Hansabankas“, banko kodas – 73000, mokėjimo paskirtis – valstybės rinkliava (nurodant konkrečiа paslaugа ir kiekį), įmokos kodas – 5746 (iki 2005 m. spalio 11 d. įmokos kodas – 5710). Valstybinės kelių transporto inspekcijos paskirtos administracinės baudos – įmokos kodas 6060, mokestis už važiavimа keliais Lietuvos Respublikoje, Europos Sаjungos valstybėse narėse ir kitose užsienio valstybėse įregistruotomis transporto priemonėmis (jų junginiais), kurių matmenys su kroviniu ar be jo ir (ar) ašies (ašių) apkrova ir (ar) transporto priemonės (jų junginio) leidžiama bendroji masė viršija maksimalius leidžiamus dydžius – įmokos kodas 7840.

Informuojame, kad įmokas grynais pinigais priima šie bankai:

• Akcinė bendrovė bankas

„Hansabankas“,

• Akcinė bendrovė bankas

„NORD/LB Lietuva“,

• Akcinė bendrovė bankas „Snoras“,

• Akcinė bendrovė PAREX bankas,

• Akcinė bendrovė šiaulių bankas,

• Akcinė bendrovė ūkio bankas,

• Uždaroji akcinė bendrovė

„Sampo“ bankas,

• Uždaroji akcinė bendrovė

Medicinos bankas.

Valstybės rinkliavų už Valstybinės kelių transporto inspekcijos teikiamas paslaugas sаrašas yra patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000 m. gruodžio 15 d. nutarimu Nr. 1458 „Dėl valstybės rinkliavos objektų sаrašo, šios rinkliavos dydžių ir mokėjimo ir grаžinimo tvarkos patvirtinimo papildymo“.

Primename, kad vadovaujantis Valstybės rinkliavos mokėjimo ir grаžinimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000 m. gruodžio 15 d. nutarimu Nr. 1458, Valstybės rinkliavos sumokėjimа patvirtina asmenų pateikti mokamieji pavedimai su bankų žymomis arba kvitai.

"Vežėjų žinios"
Lapkritis Nr. 21 (105)

"Linava" informuoja

Naujienos

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

Naujienos

VKTI informuoja

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams