Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

„SMS paštas internete“ – informacija į kitа pasaulio kraštа per kelias sekundes

„Krovinio adresas: Stryjeskiego 8/71,Warszawa, „Kontaktinis asmuo - Michael Zoller, Išvykstame iš Vilniaus rytoj 7.30, iki“ .

Nuo šiol siųsti panašias SMS žinutes su informacija apie krovinio judėjimo kryptį, greitį, vietа, kitas svarbias kelionės detales transporto bendrovės galės ir internete. Naujoji paslauga „SMS paštas internete“ suteikia galimybę ne tik bendrauti SMS, bet ir kontroliuoti bei analizuoti žinučių srautus, internete kaupti susirašinėjimo archyvа. Naujovę siūlo telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ ir jos partneris „Apsaugos centras“.

„SMS paštas internete“ – vienintelė paslauga Lietuvoje, integruota su transporto apsaugos ir valdymo internete sprendimais. Telemetrija pagrįstų sprendimų kompleksas leidžia per tūkstančius kilometrų kontroliuoti ir valdyti transporto priemonių judėjimа internete, o, esant reikalui, nedelsiant pasirūpinti jų apsauga.

Taupu ir tikslu

„šiandien SMS žinutės yra vienas pagrindinių būdų vežėjams keistis informacija. Specialiai jiems sukūrėme galimybę siųsti ir priimti svarbiа informacijа SMS žinutėmis tiesiai iš interneto. Taip perduoti duomenis patogiau, be to, sutaupoma laiko bei pinigų“, – sakė „Bitė Lietuva“ Verslo klientų marketingo vadovas Raimondas Mikalajūnas.

Pasak jo, operatyviai perduodama informacija yra svarbus veiksnys mažinant transporto priemonių parko valdymo, kuro ir eksploatacijos sаnaudas. „Daugelis nesusipratimų atsiranda dėl netikslios, ne taip suprastos ar pavėlavusios informacijos. Internete valdomi bei registruojami SMS žinučių srautai padės išvengti šių problemų“, – sakė R.Mikalajūnas.

Naujoji paslauga aktuali ne tik logistikos bendrovėms, kurioms svarbu nuolat palaikyti ryšį su vežėjais, bet ir kitoms įmonėms, kurios mobiliuoju ryšiu nuolat bendraujančioms su mobiliais darbuotojais – vairuotojais, prekybos agentais, aptarnavimo specialistais, kitu personalu.

Užtikrins ir saugumа

Pasak „Apsaugos centro“ direktoriaus Sauliaus Pridotko, „SMS paštas internete“ papildo jau trejus metus šalies vežėjams bei komercinį transportа eksploatuojančioms bendrovėms teikiamus transporto priemonių apsaugos bei valdymo internete sprendimus.

„ši paslauga, sujungta su moderniausiais transporto apsaugos bei valdymo sprendimais, taps neabejotinu konkurenciniu pranašumu – toks kompleksinis sprendimas rinkai jau seniai buvo reikalingas“, – sakė S. Pridotkas.

Norint naudotis naujаja paslauga, nereikia jokios specializuotos programinės įrangos – pakanka turėti kompiuterį su interneto prieiga. Pasak S. Pridotko, šiam tikslui puikiai tinka ir „Bitė biz“ mobiliojo darbo paketas, suteikiantis galimybę naudotis sparčiausiu duomenų perdavimu visoje Lietuvoje.

Užsisakius „SMS paštа internete“ kartu su transporto valdymo paslauga, į transporto priemones įmontuojama įranga su telemetrijos kortele, leidžiančia nustatyti automobilio buvimo vietа bei gauti informacijа apie greitį, kuro lygį, judėjimo maršrutа, darbo laikа ir panašius duomenis.

Per internetа perduodamos SMS žinutės į vairuotojų mobiliuosius telefonus atkeliaus vos per keletа sekundžių, o vairuotojas iš savo mobiliojo telefono į vieningа numerį galės atsakyti žinute, kuri nedelsiant pasirodys ir paslaugos interneto lange.

Susidomėjimas auga

S. Pridotko teigimu, transporto priemonių apsaugos bei valdymo internete sprendimais naudojasi ir domisi vis daugiau šalies krovinių bei keleivių pervežimo paslaugas teikiančių įmonių, taip pat aptarnavimo, prekybos sričių bei kitos transporto parkus turinčios bendrovės.

Vien šiais metais, palyginti su tuo pačiu 2004 metų laikotarpiu, „Bitės Lietuva“ ir „Apsaugos centro“ transporto paslaugų naudojimas išaugo daugiau kaip 50 procentų.

šiuolaikiniam verslui aktualūs sprendimai lėmė ir ženkliai išaugusiа „Bitės“ verslo klientų dalį.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, šių metų pirmаjį ketvirtį ji pasiekė net 40,5 procentų, iš jų 3 proc. sudarė bendrovės tinkle esančių mobiliojo ryšio teikėjų klientai.

„SMS paštas internete“ suteikia galimybę:

· siųsti ir gauti vairuotojo tekstinę registruojamа informacijа;

· lanksčiai formuoti telefonų knygutę;

· priskirti vairuotojo telefono numerį atitinkamai transporto priemonei;

· persiųsti SMS;

· siųsti SMS grupei darbuotojų ar transporto priemonių;

· analizuoti SMS žinutes pagal jų paskirtį, laikа, darbuotojа, transporto priemones;

kontroliuoti, kaip vykdomos pavestos užduotys.

„SMS paštas internete“ suteikia galimybę:

· siųsti ir gauti vairuotojo tekstinę registruojamа informacijа;

· lanksčiai formuoti telefonų knygutę;

· priskirti vairuotojo telefono numerį atitinkamai transporto priemonei;

· persiųsti SMS;

· siųsti SMS grupei darbuotojų ar transporto priemonių;

· analizuoti SMS žinutes pagal jų paskirtį, laikа, darbuotojа, transporto priemones;

· kontroliuoti, kaip vykdomos pavestos užduotys.

"Transporto pasaulis"
Rugpjūtis Nr. 8(56)

"Linava" informuoja

Naujienos

Keliai

Pašykštėję keliams šiandien, rytoj mokėtume keleriopai brangiau

Nauji modeliai

2006–ųJų “FORD TRANSIT“

Patirtis

PIRKSI SKUBėDAMAS – VERKSI PARDUODAMAS

Problemos

REKLAMA ANT AUTOTRAUKINIO GALO – PAVOJINGA AR NAUDINGA?

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Transporto politika

APIE NETEISėTAS RINKLIAVAS NVS šALIų KELIUOSE

Skaitmeniniai tachografai: elektroninių raktų paskirtis ir galimybės

Keleivinis transportas

PASIRODO – GALIMA!

Technika

IVECO pasirinko “AdBlue“ variantа

VANDENILIS – ATEITIES AUTOMOBILIų KURAS?

Vilkiko kabinoje – kaip namie

„SMS paštas internete“ – informacija į kitа pasaulio kraštа per kelias sekundes

Mokymas

įGIJO NAUJų žINIų

Teisė

Vežėjo pareigos krovinį lydinčių dokumentų atžvilgiu

Konsultacijos

KONSULTUOJA VALSTYBINė MOKESčIų INSPEKCIJA Dėl Pridėtinės vertės mokesčio

Verslo etika

KLAUSYTI nelygu GIRDėTI

Muziejus

ATSARGIAI, FANTOMAS!

“GYROBUS“ - NEPASITEISINUSI IDėJA