Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Vejai transporto priemones stebi mobiliuoju ryљiu

Kurioje šalies vietoje yra vilkikas? Kuriuos miestus jau pasiekė kroviniai? Kur šiuo metu yra jūsų darbuotojas? į visus šiuos klausimus šiandien galima atsakyti vos žvilgtelėjus į skaitmeninį žemėlapį internete arba gavus SMS ar MMS žinutę.

„Visoje Europoje populiari vietos nustatymo paslauga sulaukė ir didelio šalies transporto bendrovių susidomėjimo. Atsižvelgdami į vežėjų pageidavimus, šiа paslaugа nuolat atnaujiname, todėl dabar stebėti įmonės transporto srautus mobiliuoju ryšiu galima kaip niekad patogiai ir paprastai“, - sakė „Bitės“ verslo klientų marketingo vadovas Raimondas Mikalajūnas.

Paprasta naudotis

Norint tiksliai ir operatyviai sužinoti vairuotojų buvimo vietа, tereikia užsiregistruoti svetainėje www.locator.lt, o vėliau - įvesti ieškomo žmogaus telefono numerį. Paieška tetrunka 10 sekundžių, o vietos nustatymo tikslumas siekia nuo 50 metrų.

„Svarbiausia, kad nereikia pasirašyti jokių sutarčių, mokėti abonentinių mokesčių ar pirkti papildomos įrangos. Už paslaugа mokate tik tiek, kiek ja naudojatės“, - sakė R. Mikalajūnas.

Prisijungimas prie Locator.lt sistemos internete kainuoja 0,20 Lt, sėkmingas ieškomo mobilaus telefono buvimo vietos pavaizdavimas žemėlapyje - 0,60 Lt. Sаskaita už naudojimаsi paslauga Locator.lt įtraukiama į bendrа „Bitės“ paslaugų sаskaitа.

„Vietos nustatymo paslauga vežėjams leidžia kur kas efektyviau planuoti darbo išteklius ir kontroliuoti vairuotojų bei transporto priemonių judėjimа“, - sakė R. Mikalajūnas. šiuo metu paslauga gali naudotis visi „Bitės“, „Labas“ ar „Bitės online“ klientai.

Naujos galimybės

šiuo metu vežėjams siūlomos kelios paslaugos Locator.lt naujovės. Viena iš jų - galimybė siųsti SMS žinutes tiesiai iš www.locator.lt tinklalapio. „ši funkcija labai palengvina ir pagreitina bendravimа su vairuotojais. Pavyzdžiui, nustačius ieškomo vairuotojo vietа, interneto sistemoje SMS žinute jam galima iš karto persiųsti atitinkamus nurodymus“, - pasakojo R. Mikalajūnas. SMS galima rašyti vienam kolegai arba visai grupei iš karto.

Dar viena naujovė - periodinės vietos nustatymų užklausos, padedančios reikiamu laiku sužinoti ieškomų vairuotojų vietа net ir neprisijungus prie interneto sistemos. ši funkcija leidžia iš anksto nustatyti laiko intervalus ir dažnumа, kada turi būti atliekama paieška. Nustačius šiuos parametrus, paieška atliekama automatiškai. Pasak R. Mikalajūno, tai labai palengvina darbа toms įmonėms, kurioms reikia nuolat ir konkrečiu laiku atlikti keleto transporto priemonių paieškа, o rezultatus peržiūrėti bet kada vėliau. Periodinio vietos nustatymo rezultatai pateikiami pasirinktinai žemėlapyje arba lentelėje.

„Už Lietuvos ribų verslа plėtojančioms logistikos kompanijoms, be abejo, aktuali ir viena iš paskutinių naujovių - galimybė nustatyti, kurioje užsienio šalyje yra ieškoma transporto priemonė“, - sakė R. Mikalajūnas. Pasak jo, šiuo metu galima sužinoti, kurioje šalyje yra ieškomas vairuotojas, o ateityje planuojama pateikti ir konkrečiа jo buvimo vietа žemėlapyje.

Be to, vežėjų patogumui atnaujinta Locator.lt paslauga leidžia pamatyti ir paskutinę žinomа ieškomo vairuotojo buvimo vietа. „Tai aktualu, jei ieškomas telefonas yra išjungtas arba praranda ryšį su operatoriaus tinklu“, - sakė R. Mikalajūnas.

Pristatyta šių metų sausį, šiuo metu paslauga Locator.lt turi per 2 500 registruotų vartotojų.

***

Kaip prisijungti?

1. įeikite į www.locator.lt.

2. Spauskite mygtukа „Noriu užsiregistruoti“ ir užpildykite laukelius reikiamais duomenimis.

***

Užsiregistravus:

1. įveskite savo telefono numerį bei nuolatinį slaptažodį, kurį sugalvojote registruodamiesi.

2. Paspauskite mygtukа „Prisijungti“.

3. Palaukite, kol gausite laikinаjį slaptažodį į savo mobilųjį telefonа, jį įrašykite į reikiamа laukelį.

4. Norėdami nustatyti abonento buvimo vietа, turite gauti leidimа jo ieškoti. Leidimo reikia tik pirmа kartа ieškant abonento. Leidimas suteikiamas, išsiuntus SMS žinutę iš telefono, kurio bus ieškoma, numeriu 1619 su tekstu: + locator Jūsų numeris (pvz.: + locator 63188781).

5. Ieškodami abonento, galite įrašyti jo telefono numerį tiesiai į tam skirtа laukelį, arba, jeigu turite jį įsitraukęs į asmeninę kontaktų knygelę, galite pažymėti jį sаraše.

6. Pažymėjus visus norimus abonentus, spauskite mygtukа „Rasti“.

7. Palaukite, kol abonentai bus surasti ir jų buvimo vietos pavaizduotos žemėlapyje.

"Transporto pasaulis"
Birželis Nr. 6 (54)

"Linava" informuoja

Naujienos

Aktualijos

Darbo laikas ir apskaitos žiniaraščiai

Lietuvos keliuose - pažeidėjai iš užsienio šalių

PZU Lietuva: valdymo struktūros pertvarka ir nauja strategija

Vejai transporto priemones stebi mobiliuoju ryљiu

Vežėjų klubas: galimybė bendrauti ir bendradarbiauti

Idėjos

Priekaba... bombai

Naudingi pasiūlymai

BALTIC TRAILERS - NAUJAS VARDAS PUSPRIEKABIų RINKOJE

Nauji modeliai

Naujienos

SENAS NAUJAS PAžįSTAMAS - MAGNUM

Pas kaimynus

BALNINIS VILKIKAS MAZ-MAN 6X2

Patirtis

Pirksi skubėdamas - verksi parduodamas

Pravartu žinoti

Jaunėlis ATEGO

Psichologija

Derybų menas

Specializacija

Būsimųjų „trakerių“ būsimoje kalvėje

Lietuvoje ir pasaulyje

Naujienos

Transporto politika

AR EUROPA BUVO PASIRENGUSI?

Karštose diskusijose - racionalių sprendimų paieškos

Žinotina

VEžėJO ATSAKOMYBėS DRAUDIMAS

Technika

SIURBLYS Už MILIJONА !

Visai civilinis URAL

Teisė

Nelaimingi atsitikimai darbe

Muziejus

AFRIKOS KARALIUS