Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

Gaižiūnuose – geriausiųjų

greiderininkų apžiūra

Jonavos rajone, Gaižiūnuose, pasibaigė devintosios Lietuvos kelininkų greiderininkų varžybos – meistriškumo konkursas. Teisę jame dalyvauti pelnė visų regionų įmonėse surengtų varžybų nugalėtojai.

Pagal varžybų nuostatus, iš pradžių buvo tikrinamos teorinės žinios: dalyviai privalėjo atsakyti į klausimus apie greiderio konstrukcijа, jo priežiūrа, darbų technologijа tiesiant ir prižiūrint kelius bei darbų ir eismo saugumа.

Per antrаjа varžybų dalį teko atlikti praktinę užduotį – greiderininkams 50 m ilgio ruože ne ilgiau kaip per 30 min. reikėjo įrengti griovį ir pagal pridėtа brėžinį suprofiliuoti važiuojamаjа kelio dalį.

Susumavus abiejų rungčių rezultatus, geriausiu Lietuvos greiderininku tapo valstybės kelius prižiūrinčios įmonės „Alytaus regiono keliai“ atstovas Pranas Latvys. Bendroje įskaitoje surinkęs 36,9 balo, jis aplenkė antrаjа vietа užėmusį pernykštį varžybų nugalėtojа Mindaugа Bartkų iš Vį „Tauragės regiono keliai“ (35,1 balo). Trečias tarp prizininkų su 30,1 balo liko Vį „Kauno regiono keliai“ komandos narys Algirdas Kiliokas.

žiūrovai bei komandų gerbėjai turėjo progos įsitikinti ir įvairių įmonių demonstruotos kelių tiesimo bei remonto technikos pranašumais.

Renginio organizatoriai – Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Vį „Kauno regiono keliai“, viešosios įstaigos „Saugus ratas“ darbuotojai – kelininkams taip pat surengė nuotaikingas šaudymo iš timpos, dvipūdės kilnojimo, suvenyrų žūklės, virvės traukimo varžytuves.

Pirmа kartа greiderininkų varžybos buvo surengtos 1968 m. Varėnos rajone, Pirčiupiuose.

Rimvydas DELKUS

"Vežėjų žinios"
Liepa Nr. 13 (97)

"Linava" informuoja

Naujienos

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

Veteranai

Vytautas Antanas SENDžIKAS

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

70–oji SOMMER vasara

KOMPOSTERIUS KEIčIA KOMPIUTERIAI

VKTI informuoja

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams