Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujienos

VKTI ir UAB „Tuvlita“ kontrolierių reidas

Birželio 14-15 d. Valstybinės kelių transporto inspekcijos pareigūnai kartu su UAB „Tuvlita“ valstybinės techninės apžiūros kontrolieriais keliuose A3 ir A1 kompleksiškai tikrino transporto priemones. Akcijos metu buvo tikrinami vairuotojų ekipažų dokumentai, vairavimo ir poilsio apskaitos tvarkymas, ar transporto priemonėmis nevežami sunkiasvoriai ir (ar) didžiagabaričiai kroviniai, ypač griežtai tikrinta transporto priemonių techninė būklė. Patikrintos 24 transporto priemonės, surašyta 19 techninės būklės kontrolės aktų.

Iš transporto priemonių techninės būklės patikrinimų akivaizdu, jog dažniausias trūkumas - transporto priemonių apšvietimo ir šviesos signalizacijos prietaisų gedimai, t. y. nešviečia ar netinkamai sureguliuoti žibintai, pažeisti, išblukę sklaidytuvai (iš 19-kos patikrinimų - 12 tokio pobūdžio trūkumų). Fiksuoti 4 atvejai, kai padangos neatitiko nustatytų reikalavimų, aptikta išmetimo sistemos ir pakabos defektų.

Vairuotojai buvo įspėjami trūkumus pašalinti nedelsiant, jei įmanoma, pažeidimo nustatymo vietoje. Už didesnius techninės būklės trūkumus ir transporto priemonės eksploatavimа pasibaigus Valstybinės techninės apžiūros galiojimo laikui 6 transporto priemonių vairuotojams Viešosios policijos Eskortavimo rinktinės pareigūnai paskyrė pinigines baudas, o transporto priemonę GAZ 52 (valst. Nr. ZVH 725) buvo uždrausta eksploatuoti.

Tikrinant transporto priemonių ekipažų dokumentus nustatyti 4 vairavimo ir poilsio režimo pažeidimai, užfiksuotas kabotažo atvejis - Suomijoje registruota transporto priemone „Mercedes- Benz“ (valst. Nr. TKI 760) buvo vykdomi vežimai šalies viduje be leidimo. Už minėtus pažeidimus transporto priemonių vairuotojams Valstybinės kelių transporto inspekcijos pareigūnai paskyrė pinigines baudas.

"Vežėjų žinios"
Liepa Nr. 13 (97)

"Linava" informuoja

Naujienos

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

Veteranai

Vytautas Antanas SENDžIKAS

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

70–oji SOMMER vasara

KOMPOSTERIUS KEIčIA KOMPIUTERIAI

VKTI informuoja

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams