Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

70–oji SOMMER vasara

Birželio 24–25 d. Vestfalijoje, Bielefelde, surengta „Sommer“ firmos atvirų durų diena, specializuotas simpoziumas ir mugė pageidaujantiems užsisakyti šios firmos ženklu pagamintа produkcijа. šie renginiai buvo skirti kompanijos 70–mečiui pažymėti.

1935 m. Otto Sommerio (Otto Sommer) įsteigta įmonė Bielefelde šiuo metu yra centrinė kompanijos administracijos būstinė su sunkvežimių kėbulų, priekabų ir puspriekabių gamykla, kurioje dirba apie 200 darbuotojų. „Sommer“ grupei priklauso dar 5 įmonės, esančios keturiose Europos valstybėse.

Sveikindami į jubiliejinį renginį atvykusius verslo partnerius, svečius bei žurnalistus, tėvo firmai dabar vadovaujantys broliai Gerhardas ir Herbertas Sommeriai džiaugėsi, kad ši vasara jiems labai sėkminga. Per pirmuosius penkis š. m. mėnesius kompanijos apyvarta išaugo 30 proc. palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Tai užtikrino prikabinamosios technikos gamintojams ketvirtаjа vietа tarp konkurentų Europoje. Pasak Gerhardo Sommerio, jo tėvo prieš 70 m. pradėtas verslas neturėjo konkurentų transporto rinkoje. Siekiant išsaugoti užimamas rinkos pozicijas ir jas plėsti, reikalingas operatyvus optimalių sprendimų įgyvendinimas organizuojant gamybа ir realizuojant produkcijа. G. Sommerio teigimu, tai pajėgūs atlikti „Sommer“ grupės „smegenų centras ir širdis“, kurie sėkmingai funkcionuoja centrinėje būstinėje Bielefelde.

Pagrindinė kompanijos konstruktorių ir specialistų darbo kryptis – gaminamos produkcijos naujoviškumas, ekonomiškumas ir patikimumas, didelį dėmesį skiriant krovinių saugumui. Jubiliejinio renginio metu nuolatinių klientų ir vežėjų firmų vairuotojams buvo surengtas profesinio meistriškumo konkursas: kas teisingai ir kuo greičiau pritvirtins „Sommer“ gamintojų specialiai pateiktа negabaritinį krovinį. Krovinių saugumui daug dėmesio skyrė ir simpoziume pranešimus skaitę prikabinamosios technikos gamybos ir transporto priemonių techninės būklės vertinimo specialistai, teisininkai bei saugaus eismo priežiūros inspektoriai.

Pasak „Sommer“ kompanijos rinkodaros ir prekybos vadovo Tomo Noltingo, nuolatinis bendravimas su verslo partneriais, esamais ir būsimais klientais abiem pusėms kur kas naudingesnis nei informacija, gaunama internetu ir kitomis komunikacijos priemonėmis.

Birželio 26 d. kartu su kolegėmis iš žurnalo “Transportweekly“, lydimi “Sommer Polska“ eksporto vadovo Radoslawo Kardackio, lankėmės Lenkijos Brzežnio mieste įsikūrusioje šios firmos įmonėje, kuri pagal gaminamos produkcijos pobūdį ir kiekį beveik prilygsta pagrindinei Bielefeldo gamyklai.

Tomas LABžENTIS

"Vežėjų žinios"
Liepa Nr. 13 (97)

"Linava" informuoja

Naujienos

Lietuvos automobilių kelių direkcija

Naujienos

Veteranai

Vytautas Antanas SENDžIKAS

"Linavos" mokymo centras

Planuojami mokymo kursai ir seminarai

Vž informacija

70–oji SOMMER vasara

KOMPOSTERIUS KEIčIA KOMPIUTERIAI

VKTI informuoja

Naujienos

Teisė

Nauji teisės aktai, aktualūs vežėjams