Redakcija Reklama Prenumerata Leidiniai Archyvas
Leidiniai: Metai:

Naujas krovininių automobilių servisas Alytuje

Vasario viduryje pradėjo veikti naujas UAB „Euromaster-Motorida“

servisas Alytuje (Naujoji g. 17, tel. (315) 72935, faks. 72934,

el. paštas janismotorida@hotmail.com).

Tai jau ketvirtasis šios įmonės servisas Lietuvoje.

Devynerius metus veikianti UAB „Euromaster-Motorida“, kuriai vadovauja direktorius Valdas Lakneris, jau po pirmųjų darbo metų atrado nišа autoservisų rinkoje - ėmė teikti krovininių automobilių aptarnavimo paslaugas. Lengvieji automobiliai, jų remontas, detalių tiekimas tapo gretutine veiklos šaka. Dabar joje dirba tik vienas tinklo servisas, įsikūręs sostinėje, Ukmergės gatvėje.

Prieš porа metų buvo įkurtas „Euromaster-Motorida“ servisas šiauliuose, šiek tiek vėliau - Klaipėdoje. Filialas Alytuje buvo įkurtas atsižvelgiant į rinkos poreikius.

„Alytuje turime gausų būrį klientų, kuriems tiekiame padangas, atsargines detales, - pasakoja direktorius Valdas Lakneris. - Bet šiame mieste neturėjome sandėlio, tai apsunkindavo mūsų darbа. Problemа įveikėme išsinuomoję iš Alytaus autobusų parko patalpas, kuriose greta sandėlio (140 kv. m) įsikūrė sunkvežimių remonto ir aptarnavimo (200 kv. m) bei atsarginių detalių pardavimo barai. Investicijos serviso patalpoms atnaujinti, įrangai įsigyti sudarė apie 100 tūkst. Lt“.

Naujasis servisas darbа pradėjo nuo dviejų žmonių kolektyvo - vadovu paskirtas Janis Laurinaitis, autošaltkalviu dirba Dainius Bruklys.

„Serviso darbo valandos iš pradžių bus tradicinės - darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., - sako serviso vadovas J. Laurinaitis. - Vėliau jas koreguosime atsižvelgdami į klientų poreikius. Suprasdami, kad vairuotojams dažnai tenka padėti ir per poilsio dienas, neatsisakome padirbėti ir savaitgaliais, o kad klientams būtų lengviau mus surasti - pranešame jiems mobilaus ryšio telefono numerį 8 615 59859. Beje, pirmaisiais naujojo serviso klientais tapo vežėjų įmonė „Mustangas“. Sėkmingai tęsiamas bendradarbiavimas su „Daisotra“, „Transvera“, tikimės teikti savo paslaugas ir Alytaus autobusų parkui bei kitoms šio regiono transporto įmonėms“.

„Euromaster-Motoridos“ servisas Alytuje veikia keliomis kryptimis. Svarbiausioji iš jų - prekyba sunkiasvorių automobilių padangomis, remontas ir restauravimas. čia prekiaujama „Michelin“, „Kormoran“, „Sumitomo“, „Falken“ bei pigiomis, tik porа šimtų litų kainuojančiomis rusiškomis padangomis.

Parduodamos ir restauruotos padangos, kurių mažiausios kainuoja nuo 420 Lt. Taupiems vežėjams servisas siūlo patiems pateikti tinkamа karkasа - restauruoti užsakyta padanga kainuos dar pigiau. Restauruoti priimamos ir tos padangos, kurias vairuotojai mėgino sumontuoti ant ratlankio patys, bet pažeidė vidinį žiedа. Defekto pašalinimas atsieis 100-200 Lt.

Remontuojamos ir prakiurusios padangos, o jas užlopyti atsižvelgiant į lopo dydį kainuos nuo 8 iki 30 Lt. Servise gali būti pagilintas visas padangos protektorius ar tik labiau susidėvėjusio šono protektoriaus griovelis (30-50 Lt). Taip suremontuotos padangos nekels rūpesčių per technines apžiūras, jomis bus saugiau važiuoti. Naujoms ir suremontuotoms, restauruotoms padangoms suteikiama vienerių metų garantija.

Servisas turi sunkvežimių padangų montavimo ir balansavimo įrangа. čia taip pat parduodamos ir lengvųjų automobilių padangos.

Antroji serviso darbo kryptis - tentų remontas. Dainius Bruklys šį darbа penkerius metus dirbo „Daisotroje“, todėl turi patirties greitai ir kokybiškai susiūti ar užlopyti tentų skyles, sudėti iškritusius žiedus taip, kad pretenzijų neturėtų netgi priekabiausi muitininkai.

Parduodamų prekių asortimentа pagausina vokiečių gamybos krovininių automobilių ratlankiai (nuo 350 Lt), akumuliatoriai „Centra“, „Varta“ bei CRC priedai - universalūs tepalai, valymo priemonės, klijai, tarpinės, sandarikliai, kuro priedai, antikorozinės apsaugos priemonės ir t. t. Nuolatiniams klientams sаskaitos apmokėjimas gali būti atidėtas30 dienų.

UAB „Euromaster-Motorida“ šiais metais planuoja atidaryti dar vienа autoservisа, kurio paslaugomis galės naudotis vežėjai.

Autoriaus nuotraukos

Vidmantas KLIUKAS

"Transporto pasaulis"
Kovas Nr. 3 (27)

"Linava" informuoja

Brokuotos TIR knygelės

Bulgarija

čekija

Italija, Slovėnija

Jungtinė Karalystė

Kazachstanas

Lenkija

Rusija

Slovakija

Vengrija

Diskusija

GELTONIEJI AUTOBUSAI: AR Iš TIESų PIGIAU?

Pas kaimynus

KALININGRADE - SUNKVEžIMIų BEI AUTOBUSų GAMYBA

Poleminės pastabos

AR TIKRAI MUMS REIKIA MAžIAUSIAI?

Servisas

Juodosios dėžės: iš lėktuvų - į sunkvežimius

Naujas krovininių automobilių servisas Alytuje

„Linavos“ servisas: automobilių apsaugos sistemos vilkikams ir puspriekabėms

Lietuvoje ir pasaulyje

BGL

DRAUDIMO BENDROVEI LINDRA - DEšIMT METų

IRU GRIEžTINA REIKALAVIMUS

TRANSPORTERIAI - GREITI, BET AR SAUGūS?

VEžėJAMS į PAGALBА

VOKIETIJOJE - NAUJA MUITINėS AGENTūRA

 Tęsiamas bendradarbiavimas

Transporto politika

BALTOJI KNYGA - MūSų ATEITIES VEIDRODIS

Keleivinis transportas

PAS LENKų AUTOBUSų GAMINTOJUS

Technika

BAVARIJA PASITINKA ATEITį

Kaip veikia ESP

POPULIARėJA RESTAURUOTOS PADANGOS

Trys varikliai - trys charakteriai

Važiuoklė, „vizginanti uodega“

Teisė

Dokumentinis procesas pagal naujаjį CPK

Verslo etika

įtaigi vadovo kalba

Sveikata

NEBYLUSIS AVARIJų KALTININKAS

Muziejus

Kelių traukiniai prasidėjo taip…